hlasové vychystávání - honeywell voice - picky by voice - řešení - kodys

Hlasem řízený sklad

Volné ruce i oči pomocí Pick by Voice

Odbourejte překážky svým zaměstnancům a zvyšte jejich produktivitu prostřednictvím hlasového řešení Honeywell Voice tak, jako to udělala řada našich zákazníků  - JIP Východočeská, Nutrend, Globus nebo Movianto.

Video file

Navádíme vaše zaměstnance a usnadňujeme jim práci

tsert

 

Technologie často označovaná jako Pick by Voice nebo Voice Picking umožňuje integraci hlasového ovládání do libovolného systému, buďto ERP nebo WMS. V praxi jde o převod dat do hlasových pokynů a naopak. Data z informačního systému jsou automaticky přenášena a převáděna do slovních povelů a instrukcí, které pracovník slyší ve sluchátkách připojených k terminálu. Jeho hlasová odpověď je opět převedena na data.

V případě nasazení například do skladového provozu umožňuje dosáhnout značné úspory času a tedy i nákladů. Pracovníci jsou při vychystávání zboží i jiných operací naváděni hlasem. Mají tedy volné ruce a oči a svou pozornost mohou věnovat samotné manipulaci se zbožím, na rozdíl od využití standardního mobilního terminálu vybaveného displejem a klávesnicí.

Velkou výhodou hlasové technologie je také snížení chybovosti, rychlejší zaškolení obsluhy a v neposlední řadě zvýšení bezpečnosti práce. Konkrétní nasazení do reálného provozu nabízí řadu možností, zejména díky napojení na libovolný stávající systém.

Hlasové řešení vás posune dál

ikona

Odbourejte překážky svým zaměstnancům a zvyšte jejich bezpečnost

Při vychystávání zboží máte vždy plné ruce čteček nebo jiných věcí místo toho, abyste se soustředili na daný úkol. Odbouráním těchto překážek budete pracovat o 20 % bezpečněji.

ikona

Posilte spokojenost zákazníků snížením chybovosti při vychystávání

Systém vás navádí nejkratší cestou a kontroluje při vychystávání správných položek. Chybovost se snižuje až o 80% a díky tomu roste spokojenost zákazníků s kvalitou dodávek.

Zařízení nejvyšší kvality

Zrychlete proces zaškolení a nábor nových pracovních sil

Pomocí funkce rozpoznávání řeči jste schopni zaškolit nové zaměstnance v průměru o 85 % rychleji. Nemusí vás trápit vysoká fluktuace nebo sezónní či cizojazyční pracovníci.

ikona

Zvyšte pracovní nasazení a efektivitu zaměstnanců

Ke zvýšení efektivity napomáhá odstranění bariér. Po zapracování si můžete sami zvýšit rychlost hlasových instrukcí. Firmy využívající hlas vykazují zvýšenou produktivitu až o 35%.

ikona

Snižte vysokou fluktuaci zaměstnanců

Nemusí vás už trápit vysoká fluktuace nebo časté výpovědi ze strany zaměstnanců. Díky pokročilým algoritmům strojového učení lze s vysokou přesností předpovědět, kdy může dojít ke ztrátě zaměstnance.  (ikona 30%)

ikona

Dosáhněte maximální možné míry přesnosti

Dosažení přesnosti vychystávání na 99,99 % díky zamezení čtení dat z displeje terminálu nebo nedej bože tištěných dokumentů. Systém vám s touto přesností řekne, co, kde a kolik toho máte vychystat. 

Výsledek očima zákazníka

JIP Východočeská

Zaučování je díky multi-jazyčnosti systému velmi jednoduché. Můžeme vidět, co každý skladník dělá, jak rychle pracuje a kolik času uplyne mezi dvěma objednávkami. S hlasovým vychystáváním se nám podařilo zvýšit produktivitu o 20% a zároveň se snížily náklady na opravu vadných terminálů.

Aleš Groulík
Provozní ředitel

Globus

Současná přeměna proběhla přesně a bez problémů. Od té doby naši skladníci vychystávají bez papírů a mají volné ruce i oči, aby se mohli zcela soustředit na svoji vlastní práci. Skladníci komunikují ve svém rodném jazyce, systém navíc zohledňuje výslovnost, přízvuk a dialekt konkrétního pracovníka. Prudce vzrostla kvalita a chybovost nám klesla z 0,2 % na 0,014 %.

Ondřej Zika
Ředitel logistiky

Movianto

Systém řídí jednotlivé kroky každého procesu a vyžaduje identifikaci jednotlivých úkonů, riziko chyby se tím snížilo na minimum. Jsme rádi, že nám poklesl počet reklamací - ve srovnání s předchozím stavem zhruba trojnásobně. Dále se zvýšila produktivita práce a rychlost, s jakou jsme schopni reagovat na požadavky klientů.

Stanislav Večeřa
Operační manažer

Siemens

Pracovníci mají volné obě ruce a mohou je využívat pouze pro manipulaci s materiálem. V rámci zavedení se automatizovala řada činností a zjednodušila se koordinace pracovníků a přidělování práce. Hlasovou technologii považujeme za přínosnou a efektivní a v rámci stávajících zkušeností i bezporuchovou a společnost Kodys za spolehlivého dodavatele.

Tomáš Šubrt
Vedoucí IT

Proč Kodys?

30+ let zkušeností

30+ let zkušeností

Jsme stabilní firmou působící na trhu od roku 1991. Máme standardizované procesy a je na nás spoleh.

Komplexní služby na míru

Komplexní služby na míru

Dodáváme ucelená řešení, navržená na míru unikátním potřebám našich klientů.

Špička v oboru

Špička v oboru

 Dlouhodobě se řadíme mezi leadery v oboru na našem trhu, máme zázemí evropské skupiny.

Vzdělávací semináře

Vzdělávací semináře

Pravidelně pořádáme vzdělávací a networking akce pro zástupce firem zdarma.

Profesionální tým

Profesionální tým

Máme silný a zkušený in-house tým programátorů a dalších technických specialistů.

Zařízení nejvyšší kvality

Zařízení nejvyšší kvality

Jsme partnerem největších výrobců zařízení na automatickou identifikaci jako jsou Zebra, nebo Honeywell.

Chcete vědět čeho můžete dosáhnout pomocí řešení "Pick by Voice"?

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.