Partneři - Kodys

Naši partneři

Jsme klíčovým partnerem nejvýznamnějších dodavatelů řešení v oblasti automatické identifikace, jako jsou Zebra Technologies, Honeywell, Extreme Networks, Datalogic, Interroll, SOTI a Körber Supply Chain. 

V oblasti vývoje aplikací je vysokou zárukou kvality poskytovaných služeb status Microsoft Gold Certified Partner. Vysoké odborné znalosti a absolvovaná školení našich zaměstnanců tak přinášejí řešení na nejvyšší úrovni. 

Certifikace

Jako držitel certifikace ISO 9001 a  14001 jsme spolehliví a máme standardizované procesy. Naše odbornost v této oblasti potvrzuje mimo jiné i status akreditovaného partnera GS1 Czech Republic.


 

körber supply chain - partner - kodys

Körber Supply Chain

Jsme implementačním partnerem společnosti Körber Supply Chain pro oblast řízených skladů s jejich nosnými produkty WMS - K.Motion Warehouse Edge a K.Motion Warehouse Advantage. V roce 2020 získal německý holding Körber AG jednoho z předních amerických dodavatelů v oblasti logistiky, výroby a řízení dodavatelského řetězce a řídicích systémů - High Jump Inc. Körber AG je technologická skupina s více než 11 500 zaměstnanci po celém světě. Skupina se skládá z předních technologických společností a více než 130 výrobních, obchodních a servisních společností.

 

Zebra Technologies

Zebra je největším výrobcem tiskáren etiket, karet, mobilních terminálů, snímačů, čteček RFID a dále také spotřebního materiálu pro tiskárny. V rámci partnerského programu se Zebrou jsme v nejvyšší kategorii partnerství jako Zebra Premier Solution Partner. Najdete u nás na jedné straně širokou škálu výkonných, robustních mobilních a stacionárních zařízení – terminálů, tabletů nebo palubních počítačů – neustále připojených k vašemu logistickému systému. A na druhé straně pokročilé technologie pro identifikaci a sledování objektů, zdrojů a pracovních postupů.

zebra technologies - partner - kodys
honeywell - partner - kodys

Honeywell

Přemýšlíte o modernizaci svého zařízení pomocí odolných zařízení pro automatickou identifikaci dat?

Jsme platinovým partnerem hlasových řešení firmy Honeywell (dříve Vocollect), která vyrábí tiskárny čárových kódů, snímače a mobilní terminály. Nyní nabízí také řešení pro hlasové rozpoznávání určené zejména pro řízení práce skladníků v distribučních centrech. 

SOTI

Získali jsme od našeho dlouholetého partnera SOTI ocenění Platinum Level Partner v SOTI Altitude Programu. Dodáváme systém SOTI MobiControl, což je ideální řešení sloužící pro efektivní správu mobilních zařízení  (Windows CE/Mobile, Android a iOS). Společnost SOTI je osvědčeným inovátorem a světovým lídrem v oblasti mobility a řízení IoT. V celosvětovém měřítku je od společnosti SOTI závislých více než 17 000 společností a to díky aktivnímu přístupu společnosti SOTI k inovacím, se zajistí, že vaše společnost má řešení, které využije mobilitu k nekonečným možnostem k přeměně strategie svého podnikání.

soti - partner - kodys
akreditovaný partner gs1 czech republic - kodys

GS1 Czech Republic

KODYS je jedním z mála akreditovaných partnerů GS1 Czech Republic. Tato akreditace zákazníkům dokládá profesionální znalosti systému GS1. Systém GS1 je ucelený soubor mezinárodně platných standardů pro automatickou identifikaci a přenos informací o identifikovaných položkách, službách, objektech nebo subjektech. Pro naše současné i budoucí zákazníky to znamená, že jsme garantem přesného a korektního zavádění systému GS1 v celé jeho šíři. Jsme tak schopni plně pokrýt poptávku koncových uživatelů z pohledu přesné implementace standardů v oblasti automatické identifikace.

Extreme Networks

Plánujete upgrade bezdrátové či rádiové sítě?

Jsme autorizovaným partnerem společnosti Extreme Networks v oblasti řešení bezdrátových sítí. Od roku 1996 společnost Extreme posouvá hranice síťových technologií, vedená vizí zjednodušit a zrychlit je, a také být agilnější a bezpečnější. Ale naším vyšším cílem vždy bylo pomáhat našim zákazníkům připojit se mimo síť... posilovat jejich vztahy s těmi, kterým slouží. Dnes tomu říkáme Customer-Driven Networking. Řešení navíc dokonale reagují na moderní kybernetické hrozby. Podívejte se, jak budujeme síťové infrastruktury pomocí Extreme Networks. 

Extreme Networks - kodys - partner
microsoft partner - kodys

Microsoft

Hledáte optimální kombinaci nejnovějších trendů s nejvyššími bezpečnostními standardy?

Chceme vám přinášet softwarová řešení na nejvyšší úrovni a kvalitě, proto jsme podstoupili náročné zkoušky, díky kterým jsme si již opakovaně potvrdili a udrželi svou odbornost a získali status Microsoft Gold Certified Partner s kompetencí Application Development. V rámci této certifikace jsme museli splnit nezbytnou řadu kritérií. Získaný titul je pro nás velkým oceněním a známkou profesionality služeb, přístupu k nástrojům a podpoře ze strany společnosti Microsoft. V Kodysu spoléháme mimo jiné na platformu Azure, díky které jsou naše implementace předvídatelné a efektivní a optimalizace řešení a softwaru zaručuje našim zákazníkům kompatibilitu a přístup ke 100% synergickému potenciálu. 

Datalogic

Snížení počtu chyb při výrobě díky monitoringu?

To je možné díky kamerovým systémům Datalogic, které po 30 letech provozu fungují po celém světě, v počtu jednoho milionu implementací. Díky pokročilým kamerovým systémům ve výrobě dosáhnete lepší kvality výrobků, snížení vad, zvýšení produktivity a nižší výrobní náklady. Technologie od Datalogic zaznamenává výrobní procesy, včetně informací a důkazů o incidentech v případě následných šetření způsobených stížností. Mechanismy rozpoznávání událostí automaticky zachycují chyby. V oblasti automatické identifikace je Kodys partnerem Datalogicu, a to především v oblasti stacionárních snímačů, kamer a technologie strojového vidění.

Poptat produkt
datalogic - partner - kodys
Interroll - partner - Kodys

Interroll

Zastupujeme zde také švýcarského výrobce dopravníků a dopravních systémů společnost Interroll. Interroll Group je předním světovým poskytovatelem řešení manipulace s materiálem. Společnost byla založena v roce 1959. Interroll se sídlem ve Švýcarsku má globální síť 35 společností s obratem 640,1 milionu CHF a přibližně 2 600 zaměstnanci. Interroll poskytuje systémovým integrátorům a výrobcům OEM širokou škálu produktů a služeb založených na platformě v těchto kategoriích: Válečky, pohony, dopravníky a třídiče. Mezi koncové uživatele společnosti patří přední značky jako Amazon, Bosch, Coca-Cola, DHL, Nestlé, Procter & Gamble, Siemens, Walmart a Zalando.

Kontaktujte nás

Zjistíme vaše potřeby a navrhneme ideální řešení vhodné pro váš byznys.

+420 233 097 911 info@kodys.cz

Vyplňte poptávkový formulář