vzdálená správa mobilních zařízení - řešení - kodys

Vzdálená správa mobilních zařízení

Mobile Device Management

Všichni dnes využíváte ve svých firmách různé druhy mobilních zařízení, ať už jsou to mobily, notebooky, tablety, tiskárny, terminály, skenery, kiosky, pokladny aj. Náklady na tato zařízení nejsou jen spojené s jejich pořízením, ale také se správou,  zabezpečením či údržbou.  S tím vším vám pomůžeme, díky softwarovému řešení pro vzdálenou správu mobilních zařízení tzv. Mobile Device Management (MDM)

Pomocí vzdálené správě mobilních zařízení můžete bez fyzické přítomnosti techniků svá zařízení uvést do provozu, nakonfigurovat, instalovat na ně nové aplikace, aktualizovat software, případně odstranit aktuální problémy s jejich provozem. Využitím tohoto řešení odpadají náklady spojené s dopravou techniků, významně také přispěje k časové efektivitě.

Video file

Spravujte na dálku svá zařízení pomocí SOTI MobiControl

soti - vzdálená správa - mobile device management - kodys

 

Podniková mobilita je složitá věc. Řešení SOTI MobiControl umožňuje centrální správu, podporu, zabezpečení a sledování vašich mobilních zařízení, bez ohledu na typ nebo operační systém. Je to spolehlivé, vysoce efektivní a přehledné využití všech zařízení podle individuálních potřeb.

Právě proto využíváme SOTI MobiControl, který nabízí komplexní správu firemních mobilních zařízení. Umožňuje centrálně řídit, podporovat a sledovat zařízení nezávisle na jejich typu, operačním systému a umístění. Výsledkem je spolehlivé, efektivní a přehledné využití zařízení podle individuálních potřeb.

Největší výhodou SOTI MobiControl je jednoduchost použití u různých typů a značek zařízení (například mobilní terminály Zebra, Honeywell a další) v kombinaci s naší přidanou hodnotou - což je dlouholetá zkušenost s jejich instalací, nasazením a specifickým způsobem konfigurace v nejrůznějších prostředích průmyslu.

Výhody vzdálené správy mobilních zařízení

ikona

Rychlé a snadné nasazení zařízení

Řešení MDM slouží pro centrální správu, rychlou a jednoduchou konfiguraci a instalaci aplikací do jakýchkoliv mobilních zařízení.

ikona

Bezpečná správa aplikací z jednoho místa

Výsledkem je snížení nákladů v důsledku možnosti správy z jednoho místa, včetně podpory - vzdálená plocha, možnost vzdálené úpravy souborů aj.

Komplexní služby na míru

Geofencing

Umožněte snadno dohledat ztracené zařízení s podporou GPS a také měnit nastavení terminálu nebo omezovat funkce v závislosti na místě, kde se nachází.

ikona

Vzdálená podpora a helpdesk

V případě problému se zařízením se snadno k zařízení připojíte, diagnostikujete a vyřešíte problém během několika minut, nikoliv hodin.

ikona

Reporting a výstrahy

Získejte podrobné reporty o zobrazení stavu zařízení v reálném čase nebo upozornění, pokud např. některému zařízení dochází baterie nebo se dostalo mimo stanovenou oblast apod.

snížení

Eliminujte prostoje mobilních zařízení

V případě problému se zařízením se snadno k zařízení připojíte, diagnostikujete a vyřešíte problém během několika minut, nikoliv hodin. 

Proč Kodys?

30+ let zkušeností

30+ let zkušeností

Jsme stabilní firmou působící na trhu od roku 1991. Máme standardizované procesy a je na nás spoleh.

Komplexní služby na míru

Komplexní služby na míru

Dodáváme ucelená řešení, navržená na míru unikátním potřebám našich klientů.

Špička v oboru

Špička v oboru

 Dlouhodobě se řadíme mezi leadery v oboru na našem trhu, máme zázemí evropské skupiny.

Vzdělávací semináře

Vzdělávací semináře

Pravidelně pořádáme vzdělávací a networking akce pro zástupce firem zdarma.

Profesionální tým

Profesionální tým

Máme silný a zkušený in-house tým programátorů a dalších technických specialistů.

Zařízení nejvyšší kvality

Zařízení nejvyšší kvality

Jsme partnerem největších výrobců zařízení na automatickou identifikaci jako jsou Zebra, nebo Honeywell.

Potřebujete centrálně řídit či zabezpečit svá mobilní zařízení?

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.