soti mobicontrol - vzdálená správa mobilních zařízení

Systém pro vzdálenou správu mobilních zařízení SOTI MobiControl

SOTI MobiControl

soti mobicontrol

 

Převezměte plnou kontrolu nad svými IoT

„Věci“ jsou dnes chytřejší a propojenější. Tiskárny, nositelné produkty, zařízení, vozidla a spousta dalších produktů dnes firmám umožňuje získat neocenitelná data a schopnosti, které byly  dříve složité či nemožné získat. Společnosti se stále více spoléhají na IoT v rámci zlepšení efektivity jejich operací, bezpečnosti a zákaznických služeb.

Nicméně náklady na údržbu a prostoje IoT mohou z výnosů vytvořit zdroj nákladů. Řešení IoT společnosti SOTI je postaveno přímo pro firmy a umožňuje kompletní a celoživotní správu zařízení IoT v rámci jedné organizace, čímž snižuje celkové náklady vlastnictví (TCO) těchto zařízení a zlepšuje návratnost jejich investice (ROI).

Představujeme vám produkt kanadské společnosti SOTI, která je světovým lídrem v oblasti MDM. SOTI MobiControl je řešení určené pro vzdálenou správu a podporu vašich mobilních zařízení. Pomůže vašemu IT oddělení správně nakonfigurovat, vzdáleně spravovat a také zabezpečit - terminály, čtečky, tiskárny, počítače zkrátka vše co je třeba. 

SOTI MobiControl zahrnuje nástroje ke zvýšení produktivity a funkce vzdálené podpory, což redukuje prostoje zařízení a udržuje vaše pracovníky zaměstnané.

Osvědčená správa mobility

SOTI MobiControl je řešení správy podnikové mobility, které umožňuje společnostem bezpečně spravovat jejich mobilní zařízení s jakýmkoliv jiným zařízením či operačním systémem. SOTI  MobiControl zabezpečuje a spravuje zařízení s více dodavateli napříč jejich celoživotním cyklem, od jejich nasazení až do vyřazení.

Kontroluje veškeré aspekty podnikové mobility, od sledování fyzických aktiv po správu aplikací a obsahu, stejně tak udržuje zařízení a data v bezpečí.

Co může udělat SOTI pro vaše podnikání

ikona

Spravuje firemní mobilitu

Zahrnuje nástroje ke zvýšení produktivity a funkce vzdálené podpory, což redukuje prostoje zařízení a udržuje vaše pracovníky zaměstnané

ikona

Spravuje obsah vašich mobilních zařízení

SOTI MobiControl poskytuje kompletní obsah pro mobilní zařízení a nástroje pro správu aplikací (SOTI Hub, Surf)

ikona

Spravuje aplikace na vašich zařízeních

Bezdrátová instalace, konfigurace, aktualizace a odstraňování aplikací z vašeho podnikového nebo veřejného obchodu s aplikacemi

ikona

Nasazuje svá zařízení rychle a správně

SOTI MobiControl dostane mobilní zařízení do rukou vašich pracovníků rychleji a zároveň zajistí, že jsou v souladu s politikou mobility společnosti

ikona

Integrace s SOTI ONE PLATFORM

Skrze integraci se SOTI MobiControl vám SOTI ONE Platform umožňuje integraci se SOTI Assist pro přidání možnosti vzdálené správy

ikona

Vzdálená správa mobilních zařízení

Vzdálený přístup k zařízením (přes html5 prohlížeč) s možností ovládání i HW tlačítek (skiny zařízení) a nahrávání vzdálené obrazovky, přístup k filesystemu

Výsledek očima zákazníků

SAS Automotive Systems

Spolupráce se systémovým integrátorem KODYS nám umožnila rychlý rollo-ut v nových závodech. Projekt hodnotíme jako úspěšný a pro nás velice efektivní.

Díky nasazení SOTI MobiControl můžeme všechna mobilní zařízení ovládat a spravovat vzdáleně z centrály společnosti v Karlsruhe.

To nám umožňuje rychle reagovat na požadavky a případné problémy s mobilními zařízeními na všech našich pobočkách.

David Jančík
Vedoucí IT oddělení

HYMER

Zefektivnili jsme naše obchodní operace pomocí SOTI MobiControl. Procesy jsou logické a snadno použitelné. Nyní máme větší kontrolu nad našimi zařízeními a jejich používáním.

Pro globální podnikání je důležité, že máme centrálně spravovaný systém pro všechna naše zařízení a také podporu, díky které konfigurace nových zařízení již není tak finančně a časově náročná. Jako firma jsme více agilní.

Christian Mauer
IT manažer pro obchodní vztahy

DPD Rumunsko

Používáme SOTI ke správě více než 1 000 mobilních zařízení. Bez vzdáleného přístupu ke každému zařízení by bylo omezení prostojů zařízení a škálování našich operací opravdu obtížným úkolem.

SOTI nám umožnilo zaměřit se na produktivitu a výkon jako klíčové cíle, které denně sledujeme.

Valentina Ionescuová
IT, Business Development & Project Manager
Ikonka
PDF

Produktový list

Stáhněte si zdarma dokument a podívejte se, jak využít SOTI pro vzdálenou správu mobilních zařízení

Máte svá mobilní zařízení aktuální nebo je potřebujete zabezpečit?

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.