soti mobicontrol - vzdálená správa mobilních zařízení

Systém pro vzdálenou správu mobilních zařízení SOTI MobiControl

SOTI MOBICONTROL

Správa obchodních operací je díky milionům připojených mobilních a IoT zařízení komplikovaná. Nejčastější jsou obavy z prostojů, dodržování předpisů a zabezpečení, díky čemuž je správa mobility tou nejvyšší prioritou. Řešení správy podnikové mobility společnosti SOTI (EMM – Enterprise Mobility Management) nabízí nekonečné možnosti a dává prostor vaší pracovní síle přetvořit obchodní operace.

Osvědčená správa mobility

soti mobicontrol

 

Představujeme vám produkt kanadské společnosti SOTI, která je světovým lídrem v oblasti Mobility Device Management - MDM. SOTI MobiControl je řešení pro správu podnikové mobility, které umožňuje společnostem bezpečně spravovat jejich mobilní zařízení s jakýmkoliv jiným zařízením či operačním systémem. Zabezpečuje a spravuje zařízení s více dodavateli napříč jejich celoživotním cyklem - od nasazení po vyřazení. Kontroluje veškeré aspekty podnikové mobility, od sledování hmotného majetku po správu aplikací a udržuje zařízení a data v bezpečí.

Toto řešení je určené pro vzdálenou správu a podporu mobilních zařízení. Pomáhá vašemu IT správně nakonfigurovat a zabezpečit mobilní zařízení - terminály, čtečky, tiskárny, počítače, tablety aj. Zahrnuje nástroje ke zvýšení produktivity a funkce vzdálené podpory, což redukuje prostoje zařízení a udržuje vaše pracovníky v pohybu. Pomocí vzdálené správě mobilních zařízení můžete bez fyzické přítomnosti techniků svá zařízení uvést do provozu, nakonfigurovat, instalovat na ně nové aplikace, aktualizovat software, případně odstranit aktuální problémy s jejich provozem. Využitím tohoto řešení odpadají náklady spojené s dopravou techniků, významně také přispěje k časové efektivitě.

Dalším benefitem je jednoduchost použití pro různé značky a typy mobilních zařízení (mobilní terminály Zebra vs. Honeywell a další). V kombinaci s naší přidanou hodnotou - což je dlouholetá zkušenost s instalací, nasazením a specifickým způsobem konfigurace napříč průmyslovým odvětvím budete mít svá aktiva pod plnou kontrolou. 

Převezmeme plnou kontrolu nad vašimi iot

„Věci“ jsou dnes chytřejší a propojenější. Tiskárny, mobilní zařízení, počítače, tablety, dokonce i vozidla dnes firmám umožňuje získat stěžejní data a možnosti, které byly dříve nemyslitelné. Firmy se stále více spoléhají na IoT - Internet of Things v rámci zlepšení efektivity svých procesů, bezpečnosti a služeb zákazníkům.

Nicméně náklady na údržbu a prostoje IoT se mohou z výnosů přetavit ve zdroj nákladů. Řešení IoT od společnosti SOTI je postaveno pro firmy, které potřebují zajistit celoživotní správu zařízení IoT, snížit celkové náklady na vlastnictví (TCO) a získat rychlou návratnost investice (ROI).

SOTI MobiControl má řadu výhod

  • Rychlá nasazení a jednoduchá konfigurace
  • Jednoduchá správa a instalace aplikací
  • Spolehlivé zabezpečení zařízení a ochrana dat
  • Sledování mobilních zařízení a dat v reálném čase
  • Eliminace prostojů a okamžitá podpora
  • Aktualizace a bezpečnostní záplaty
  • Vzdálený helpdesk uživatelům pomocí vzdálené plochy
  • Inventarizace mobilních zařízení a zvýšení zabezpečení podnikového systému

Co může udělat SOTI pro váš byznys

ikona

Spravuje firemní mobilitu

Zahrnuje nástroje ke zvýšení produktivity a funkce vzdálené podpory, což redukuje prostoje zařízení a udržuje vaše pracovníky zaměstnané

ikona

Spravuje obsah vašich mobilních zařízení

SOTI MobiControl poskytuje kompletní obsah pro mobilní zařízení a nástroje pro správu aplikací (SOTI Hub, Surf)

ikona

Spravuje aplikace na vašich zařízeních

Bezdrátová instalace, konfigurace, aktualizace a odstraňování aplikací z vašeho podnikového nebo veřejného obchodu s aplikacemi

ikona

Nasazuje svá zařízení rychle a správně

SOTI MobiControl dostane mobilní zařízení do rukou vašich pracovníků rychleji a zároveň zajistí, že jsou v souladu s politikou mobility společnosti

ikona

Integrace s SOTI ONE PLATFORM

Skrze integraci se SOTI MobiControl vám SOTI ONE Platform umožňuje integraci se SOTI Assist pro přidání možnosti vzdálené správy

ikona

Vzdálená správa mobilních zařízení

Vzdálený přístup k zařízením (přes html5 prohlížeč) s možností ovládání i HW tlačítek (skiny zařízení) a nahrávání vzdálené obrazovky, přístup k filesystemu

Výsledek očima zákazníků

SAS Automotive Systems

Spolupráce se systémovým integrátorem KODYS nám umožnila rychlý rollo-ut v nových závodech. Projekt hodnotíme jako úspěšný a pro nás velice efektivní.

Díky nasazení SOTI MobiControl můžeme všechna mobilní zařízení ovládat a spravovat vzdáleně z centrály společnosti v Karlsruhe.

To nám umožňuje rychle reagovat na požadavky a případné problémy s mobilními zařízeními na všech našich pobočkách.

David Jančík
Vedoucí IT oddělení

HYMER

Zefektivnili jsme naše obchodní operace pomocí SOTI MobiControl. Procesy jsou logické a snadno použitelné. Nyní máme větší kontrolu nad našimi zařízeními a jejich používáním.

Pro globální podnikání je důležité, že máme centrálně spravovaný systém pro všechna naše zařízení a také podporu, díky které konfigurace nových zařízení již není tak finančně a časově náročná. Jako firma jsme více agilní.

Christian Mauer
IT manažer pro obchodní vztahy

DPD Rumunsko

Používáme SOTI ke správě více než 1 000 mobilních zařízení. Bez vzdáleného přístupu ke každému zařízení by bylo omezení prostojů zařízení a škálování našich operací opravdu obtížným úkolem.

SOTI nám umožnilo zaměřit se na produktivitu a výkon jako klíčové cíle, které denně sledujeme.

Valentina Ionescuová
IT, Business Development & Project Manager
Ikonka
PDF

Produktový list

Stáhněte si brožuru a podívejte se, jak muže SOTI MDM pomoct i vám

Máte svá mobilní zařízení aktuální nebo je potřebujete zabezpečit?

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.