Průmyslové terminály Kodys

Mobilní terminály

Maximum výkonu do jakéhokoliv prostředí

mobilní terminály Zebra

 

POČÍTAČe, terminály A TABLETY ZEBRA VÁM UMOžní DĚLAT svou práce lépe

Mobilní terminál je zařízení pro mobilní sběr a zpracování dat. Jde o přenosné zařízení s integrovaným snímačem čárového kódu a pamětí. Jeho napájení je obvykle zajištěno z dobíjitelných akumulátorů, funkci řídí aplikační software. Na rozdíl od snímače čárových kódů mobilní terminál čárový kód nejenom přečte, ale umí ho i zpracovat a z klávesnice vkládat další informace.

Kromě přenosných terminálů existují i "upevnitelné" terminály vhodné např. pro montáž na manipulační a vysokozdvižné vozíky, PDA zařízení, která v průmyslovém provedení se zvýšenou robustností a odolností vůči povětrnostním vlivům a nešetrnému zacházení. Vkládání dat probíhá především přes dotykový displej, případně pomocí vestavěného snímače čárového kódu či hardwarové klávesnice.

Terminály s pistolovou rukojetí

Nová úroveň efektivity pro váš sklad. Vybavte svůj tým mobilními a palubními zařízeními moderními verzemi systémů Windows a Android. Zvyšte pomocí našich mobilních zařízení efektivitu logistických procesů, úroveň zákaznických služeb a tím i ziskovost celého podniku - ať už jste uvnitř skladu nebo venku v terénu.

Zebra MC9400

BEZKONKURENČNÍ MOBILNÍ TERMINÁL S NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGIÍ

Zebra MC9400/MC9450 jsou novou generací průmyslových mobilních terminálů, které vycházejí z oblíbeného modelu MC9300. Tyto terminály jsou navíc vylepšeny a vybaveny nejmodernějšími technologiemi, které posouvají hranice v oblasti odolnosti a efektivity v nejnáročnějších prostředích.  Řada MC9400 nabízí nadstandardní flexibilitu díky široké škále možností přizpůsobení. Příslušenství pro tyto terminály je navíc zpětně kompatibilní s řadou MC9300.

Poptat produkt
ZEBRA MC9400 | Kodys
Zebra MC9300

Zebra MC9300

ULTRAODOLNÉ ZAŘÍZENÍ S ANDROID OS

Mobilní terminál MC9300 je další evolucí řady MC9000, což je nejodolnější a nejspolehlivější mobilní počítač se systémem Android. Pokud chcete pro své podnikání to nejlepší, model MC93 je špičkové zařízení s dokonale kompatibilním systémem příslušenství a širokým spektrem aplikací - ověřeno Microsoft Teams pro spuštění aplikace Walkie Talkie.

Poptat produkt

Zebra MC3300X

VYMÁČKNĚTE Z ANDROID ZAŘÍZENÍ TO NEJLEPŠÍ PRO SVÉ PODNIKÁNÍ

MC3300 usnadňuje migraci na novou generaci mobilních business platforem – Android. Stejný operační systém, který vzal spotřebitelský svět útokem, je nyní posílen funkcemi pro podnikání a poskytuje platformu nové generace pro mobilitu ve skladech - ověřeno Microsoft Teams pro spuštění aplikace Walkie Talkie. Pokud jde o další funkce a možnosti, nabízí tento terminál nejlehčí a nejvíce ergonomický design s největší dotykovou obrazovku, bezkonkurenční skenovací výkon a dosah.

Poptat produkt
Zebra mc33xx
Zebra TC8300

Zebra TC8300

VLAJKOVÁ LOĎ URČENÁ PRO NEJINTENIZVNĚJŠÍ ČTENÍ ČÁROVÝCH KÓDŮ

Revoluční podnikový mobilní terminál s nebývalou ergonomií a špičkovou platformou Android je další evolucí ve skladovém hospodářství. Terminál Zebra TC8300 je inovativní zařízení určené pro aplikace s intenzivním čtením čárových kódů, typické pro použití ve skladech. Jeho revoluční design klade důraz na ergonomičnost, díky které nebude způsobovat námahu zápěstí a odvádět tak pozornost od práce. 

Poptat produkt

Zebra MC2200 & MC2700

SPRÁVNÉ VLASTNOSTI, ODOLNOST, ERGONOMIE A CENA

Tyto mobilní terminály řady MC2xx jsou rentabilní výkonné zařízení určené malým a středním podnikům nabité nejlepší technologií Zebra. Poskytují nejnovější funkce určené pro práci ve skladu či výrobě, pokročilou ergonomii, dostupnou mobilitu „bez kompromisů“, která připojí prakticky každého pracovníka kdekoliv potřebuje. Vše za dostupnou cenu.

Poptat produkt
mc22-mc27

Dotykové terminály

Tak chytré, že díky multitaskingu zrychlují vaše operace a procesy. Pomocí známého rozhraní okamžitě budete vědět, jak tyto mobilní terminály řady MC2200 a 2700 používat. Ale na rozdíl od spotřebitelských zařízení vás nezklamou. Jsou vyrobeny pro práci v drsných podmínkách a vysoce zabezpečené. Výsledek? Produktivita stoupá a vaši zákazníci získávají ty nejlepší možné služby.

Zebra TC7X

NEJLEPŠÍ ULTRA-ODOLNÉ DOTYKOVÉ MOBILNÍ POČÍTAČE

Tyto Android terminály vycházejí z předchozí série TC70/TC75, vytváří odolné mobilní dotykové zařízení, přinášející zaměstnancům skvělý zážitek, díky intuitivnímu ovládání a na nové platformě nabízí zcela výjimečné možnosti pro práci v terénu. Když potřebujete dokonalý odolný design a výkon pro nejnáročnější prostředí, řada TC7X vám to poskytne. Všechny modely jsou nabité funkcemi, které maximalizují efektivitu procesů, produktivitu pracovní síly a pohodlí pracovníků – špičkové Wi-Fi 6E TC73 a Wi-Fi 6E/5G TC78 se všemi nejnovějšími technologiemi  a plně vybavený Wi-Fi 5 TC72 a Wi-Fi 5/4G TC77.

Poptat produkt
Zebra TC7X
Zebra TC5X

Zebra TC5X

VÝKONNÉ POČÍTAČE ŘADY 5XX PRO NOVOU GENERACI SBĚRU DAT

Mobilní terminály Zebra TC53 a TC58 navazují na velmi úspěšnou řadu mobilních terminálů TCx, které technologicky a výkonnově předběhly současná konkurenční zařízení na trhu. Díky novým inovacím získají vaši zaměstnanci výkonné best-in-class zařízení, aby mohli pracovat produktivněji. Řada TC5X – pouze Wi-Fi TC52x s Wi-Fi 5, pouze Wi-Fi TC52ax s Wi-Fi 6 a Wi-Fi 5/celulární TC57x a nová generace TC53 s Wi-Fi 6E a TC58 s 5G/Wi-Fi 6E jsou navrženy tak, aby dokázaly více s novými hardwarovými a softwarovými inovacemi, které nově definují mobilní výpočetní výkon pro sběr dat.

Poptat produkt

Zebra TC2X

SPRÁVNÁ VELIKOST, SPRÁVNÉ FUNKCE, SPRÁVNÁ CENA

Vybavte své zaměstnance spolehlivým nářadím v podobě odolných dotykových terminálů Zebra TC21 / TC26. Vyberte si způsob komunikace, který vaši zaměstnanci potřebují - model TC21 podporující Wi-Fi nebo model TC26 s WiFi a celulárním připojením. Ověřeno Microsoft Teams pro spuštění aplikace Walkie Talkie. Špičkové nákladově efektivní mobilní počítače vytvořené pro malé i velké podniky. Vhodná konektivita, která přinese vše, co vaši pracovníci potřebují a funkce, které umožní zlepšit přesnost úkolů a efektivitu na pracovišti.

Poptat produkt
zebra tc21-26

Nositelné "wearable" terminály

Naše pohodlné, ale odolné přenosné počítače jsou vyrobeny s nejnovější technologií pro zachycování a sběr dat a hlasu, takže ruce a oči pracovníků zůstávají na aktuálních úkolech. Od přenosných mobilních počítačů s Android OS až po malé prstové skenery poskytující bezkonkurenční výkon při snímání. Kombinací mobility "volné ruce a oči" s jedinečnými funkcemi, jako jsou možnosti párování klepnutím, umožňují wearable řešení Zebra flexibilitu v provozu potřebnou k nejvyšší míře produktivity.

zebra wt6300

Zebra WT6300

NEJLEPŠÍ NOSITELNÝ TERMINÁL NA ZÁPĚSTÍ NA TRHU - UMOŽNĚTE SVÝM PRACOVNÍKŮM DĚLAT VÍCE

Nositelný počítač nové generace nabízející nové funkce, včetně volitelné klávesnice, rychlejšího procesoru a dalších, které posouvají produktivitu a přesnost objednávek na další úroveň. WT6300 je odolný a připravený na ta nejnáročnější prostředí, včetně tzv. studených skladů či mrazíren. Vylepšená podpora WiFi poskytuje spolehlivé připojení bez výpadků. Uživatelé získají díky Bluetooth 5.0 maximální výkon a dosah periferních zařízení podporujících Bluetooth.

Poptat produkt

Zebra WS50

BEZKONKURENČNÍ FUNKCIONALITA A FLEXIBILITA V NEJMENŠÍM NOSITELNÉM TERMINÁLY NA SVĚTĚ

Propojte své pracovníky nositelným terminálem Zebra WS50 – nejmenším přenosným mobilním počítačem podnikové třídy all-in-one na světě. Je odolný, modulární a všude doma – od výroby a skladování až po maloobchod a pohostinství. Bezkonkurenční funkce a mobilita na nejmenším nositelném multifunkčním zařízení se systémem Android na světě.

Poptat produkt
zebra ws50
zebra rs6100

Zebra RS6100

INTUITIVNÍ LEHKÁ ČTEČKA ČÁROVÝCH KÓDŮ, SE KTEROU MŮŽETE KAMKOLIV A NIKDY VÁS NEZKLAME 

Nová generace nositelných snímačů v novém designu, ergonomii, robustnosti a výkonu připravená zvýšit produktivitu vašich pracovníků  pomocí "hands-free" skenování ve skladu, distribučním centru, výrobní hale nebo v maloobchodních prodejnách. Malá výkonná prstová čtečka určená pro široké využití v průmyslových prostředích nebo obchodu. Skenuje 1D i 2D čárové kódy, bluetooth připojení s dosahem až 91m, podpora NFC, výdrž až 12 hodin (14 400 skenů), tak neváhejte a čtěte dále.

Poptat produkt

Zebra HD4000

CHYTRÉ BRÝLE  VEDOU A ŘÍDÍ VAŠE ČINNOSTI, ZVYŠUJÍ BEZPEČNOST A PRODUKTIVITU S CÍLEM ZOBRAZOVAT DATA V REÁLNÉM ČASE

Promítněte potřebné informace svým zaměstnancům přímo do jejich zorného pole a to v reálném čase. Uvolněte jim ruce a oči, aby zůstali u svých úkolů. S tímto prvním zařízením svého druhu - odolnými brýlemi s displejem HD4000 určeným na nasazení na hlavu můžete zvýšit efektivitu a přesnost úkolů tím, že překryjete nejrelevantnější data a informace přes zorné pole vašich pracovníků a odbouráte jim jakékoliv překážky. Ruce a oči se vždy mohou soustředit na úkoly – místo interakce s aplikací na mobilním počítači za účelem získání stejných dat.

Poptat produkt
zebra hd4000

Vozíkové terminály

Požadavky skladů a distribučních center nutí operátory vysokozdvižných vozíků zpracovávat objednávky rychleji a bez chyb. Ultra odolné terminály Zebra namontované na vozidle jsou navrženy pro drsná prostředí skladů, chladírenských řetězců a docků. Jsou navrženy a vyrobeny pro montáž na zařízení pro manipulaci s materiálem a odolávají extrémním teplotám, nárazům a vibracím, aby byla zachována provozní kontinuita.

zebra vc8300

ZEBRA VC8300

NEJLEPŠÍ ULTRAODOLNÝ DESIGN URČENÝ DO EXTRÉMNÍCH PODMÍNEK

Ultimátní ultra odolný All-Touch vozíkový VC8300 terminál s Androidem je navržený tak, aby dokázal fungovat v extrémních provozech, skladech, distribučních centrech, ale i na letištích a přístavech. Ultra-odolný terminál Zebra VC8300 se skvěle hodí na jakýkoliv vozík či ještěrku. Osmipalcová obrazovka a klávesnice jsou integrovány do jednoho krytu, díky čemuž se jedná o velmi kompaktní zařízení. VC8300 se vejde i do těch nejstísněnějších prostor vysokozdvižného vozíku.

Poptat produkt

zEBRA VC80x SÉRIE

ODBOURÁVEJTE ÚKOLY RYCHLEJI S MAXIMÁLNÍ PŘESNOSTÍ

Speciální rodina vozíkových terminálů jsou robustní a výkonné Wi-Fi terminály. Fungují jako plnohodnotné počítače, ale díky své konstrukci jsou odolné vůči otřesům a extrémním teplotám (od -30 ° C do +50 ° C). Lze je rychle a bezpečně namontovat na jakékoli motorové vozidlo (vysokozdvižný vozík, jeřáb, nákladní automobil), kde elektronický systém vozidla zajišťuje napájení. Zebra VC80x je robustní a výkonný Wi-Fi terminál s Windows OS používané zejména v logistických centrech, mrazírnách, ale i ve výrobě. Terminál se vyznačuje krytím IP66 a hliníkovým krytem.

Poptat produkt
ZEBRA VC80X

Průmyslové tablety

Každý den musíte řešit úkoly rychle a efektivně. Nejde to však pokaždé řešit z pohodlí kanceláře. Často musíte mít přístup k důležitým informacím i na cestách. Pro náročné průmyslové prostředí nebo exteriéry nejsou obyčejné komerční produkty stavěny. Proto naše portfolio produktů vyplňují také robustní odolné tablety, které nejen svým tělem, ale i kvalitnějšími součástkami a zpracováním odolají těm nejnáročnějším podmínkám - nízké nebo vysoké teploty, prašnost, vlhkost, voda, déšť či hrubější zacházení a pády. 

ZEBRA ET8X

Zebra ET8x Série

ET80/ET85 - klíčová mobilita pro kriticky důležité pracovníky

Spolehlivé tablety 2 v 1 vytvořené pro hasiče, policisty, pohotovostní pracovníky aj. Jsou tenké a lehké, a přesto odolné, aby fungovaly všude, kde potřebujete použít bezdrátovou komunikaci a sběr dat v terénu. Jedná se o tablety s vysokou flexibilitou, které pouhým připojením klávesnice změníte na notebook mrknutím oka. Díky univerzální dokovací stanici se tablet transformuje do stolního počítače nebo na mobilní pracovní stanici v terénu, autě či vysokozdvižném vozíku. 

Poptat produkt

zebra ET5x Série

VŠESTRANNÉ TABLETY SCHOPNÉ PLNIT I TY NEJNÁROČNĚJŠÍ POTŘEBY

Odolný a lehký podnikový tablet se systémem Windows 10 nebo Android, který si můžete přizpůsobit téměř pro jakoukoli práci – uvnitř kanceláře nebo v terénu. K dispozici buď s 8palcovou nebo 10palcovou obrazovkou a v nově přidaném kompaktním 8palcovém modelu s integrovaným snímačem a možností plateb. Zebra řady ET5X jsou elegantní, nejtenčí a nejlehčí podnikové tablety. Tyto řady jsou svým designem a výkonností vhodné jak pro oblast maloobchodu, tak i pro zaměstnance pracující v odvětví logistiky, zdravotnictví či dopravy.

Poptat produkt
ZEBRA ET5X
zebra et60/65 - tablet - kodys

Zebra ET6x Série

Extrémně výkonný procesor a dokonalé bezdrátové připojení zajistí maximální produktivitu pracovníkům v terénu

Tablety Zebra ET60/ET65 můžete používat v extrémních podmínkách, ačkoliv nabízejí veškerou krásu spotřebitelského stylu, jsou konstruovány jako tank a připraveny zvládnout prach, špínu a nečistoty ve výrobních závodech  Nabízí široký výběr funkcí, větší výkon, vyšší zabezpečení, vysokou odolnost a větší všestrannost. Navíc je využijete jako alternativu k notebooku či počítači nebo na vysokozdvižném vozíku.

Poptat produkt

Zebra ET4X 

ODOLNÉ TABLETY STŘEDNÍ TŘÍDY ZA SPRÁVNOU CENU, KTERÉ MAJÍ VŠE POTŘEBNÉ - IHNED PO VYBALENÍ

Dokonalá náhrada tabletů pro běžné spotřebitele — podnikové odolné tablety ET40/ET45. Vše, co vaši pracovníci potřebují k lepšímu a rychlejšímu podnikání - tablety střední třídy, které jsou odolné, robustní a poskytují vašim pracovníkům maximální podporu pro rychlejší a bezchybnější plnění každodenních úkolů a to přímo ihned po vybalení z krabice. To vše za správnou cenu. 

Poptat produkt
ZEBRA ET4X 
ZEBRA L10

Zebra L10 Série

EXTRÉMNĚ VÝKONNÉ, ODOLNÉ A ROBUSTNÍ TABLETY BEZ KOMPROMISŮ

Ať už vaši mobilní pracovníci preferují tablet slate (XSlate L10), tablet s pevnou rukojetí a vestavěnou čtečkou čárových kódů (XPad L10) nebo notebook/tablet 2 v 1 s plnohodnotnou podsvícenou klávesnicí a KickStrapem (XBook L10), funkční flexibilita a přizpůsobitelnost notebooku Zebra L10 zajišťuje, že vaši pracovníci budou mít ten správný výpočetní nástroj, který jim umožní prosperovat ve svém prostředí.

Poptat produkt

Potřebujete poradit nebo získat více informací, které zařízení je pro vás to pravé?

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.