Kodys

Poznejte nás

Více než 30 let maximalizujeme efektivitu a spolehlivost logistických systémů ve výrobních, spedičních a obchodních společnostech. Máme za sebou více než 1000 úspěšných implementacím, které našim zákazníkům pomohly nejen čelit aktuálním výzvám, ale také zajistit trvalou konkurenční výhodu.

profil kodys

Profil společnosti KODYS

Jsme váš partner pro komplexní řešení. Poskytujeme řešení optimalizující logistické procesy v oblasti dodavatelského řetězce. Jsme předním systémovým integrátorem v oblasti automatické identifikace a mobilních aplikací především pro logistiku, výrobu a retail.

Od svého vzniku v roce 1991 stavíme na inovacích, vysokém know-how a komplexnosti dodávaných řešení. Již přes tři desetiletí podporujeme výrobní a obchodní společnosti a zvyšujeme efektivitu jejich operací v oblasti logistiky a skladového hospodářství.

Skupina IBCS

IBCS Group je unikátním poskytovatelem mobilních řešení pro podnikové informační systémy na trhu střední a východní Evropy. V Polsku, Maďarsku, České republice, Slovensku a Bulharsku poskytuje IBCS Group jednotná a komplexní řešení mobilních podnikových systémů řízení, která zvyšují výkon, efektivitu a produktivitu podnikových komponent integrovaných do systému ve všech odvětvích průmyslu - retail, distribuce, doprava a logistika, zdravotnictví, státní správa a bezpečnost. 

KODYS je významným a dlouholetým členem této skupiny a byl jedním z prvních zakladatelů této mezinárodní organizace.

Zjistit více

IBCS Group - Kodys
aliance spica - ibcs group

IBCS - SPICA Aliance

IBCS Group, přední systémový integrátor řešení automatické identifikace na trhu průmyslové a podnikové mobility ve střední Evropě, a SPICA Group, přední poskytovatel řešení digitální transformace pro řízení dodavatelského řetězce (SCM) a řízení pracovních sil (WFM) na Jadranu, založily strategické partnerství, které zákazníkům nabídne jedinečnou kombinaci jejich společných řešení po celém světě.

IBCS Group spolu se SPICA International vzájemně tvoří silnou alianci, která poskytuje svá řešení a služby napříč všemi zeměmi, třemi moři – Baltským, Jaderským a Černým.

Naši partneři

Jsme klíčovým partnerem nejvýznamnějších dodavatelů řešení v oblasti automatické identifikace (čárový kód a RFID) jako jsou firmy Zebra Technologies, Honeywell, Extreme Networks, Datalogic, Interroll, SOTI a Körber Supply Chain. 

V oblasti vývoje aplikací je též vysokou zárukou kvality poskytovaných služeb získaný status Microsoft Gold Certified Partner.

Zjistit více

partneři kodys
kodys - o nás - relentless innovation

Pomáháme naši zákazníkům zefektivňovat firemní procesy - zvyšovat produktivitu práce a snižovat chybovost

Přidej se k nám...

Cítíte naši energii? Pokud rádi kráčíte po hraně, objevujete nové světy a necháváte se fascinovat novými technologiemi, jste pro naši Kodysovou DNA tou pravou krví. Zveme vás do přátelského a kreativního prostředí, které nabízí spoustu nových příležitostí a výzev pro průlom v podnikatelském světě. Kontaktujte nás a přijďte se nám představit.

Zjistit více

Ikonka
PDF

Profil společnosti KODYS

Stáhněte si profil naší společnosti ve formátu PDF