spotřební materiál - produkty - kodys

Spotřební materiál

Uvidíte více než jen čáry

Naše nabídka pokrývá všechny standardní i speciální druhy spotřebního materiálu pro různá průmyslová odvětví. Výhodou je naše vlastní výroba etiket, která je zárukou kvality a flexibility. Dále spolupracujeme s předními zahraničními výrobci spotřebního materiálu, takže je pro nás samozřejmostí dodat zákazníkům kvalitní testovaný a certifikovaný spotřební materiál. 

logistik

Logistika a skladování

ikonka_vyroba

Výrobní průmysl

ikonka_obchod

Maloobchod, velkoobchod

ikonka_zdravotnictvi

Zdravotnictví

ikonka_statni_sprava

Státní, veřejná správa

ikonka_ostatni

Další odvětví

Nabídka spotřebního materiálu

Samolepicí etikety

Ne každá etiketa je vyrobena stejně. K dispozici máme tisíce různých materiálů etiket a tagů s vlastní sadou funkcí, které ovlivňují odolnost a výkon vaší tiskárny. Aby etikety odpovídaly vašim potřebám, dodáváme předem otestované, certifikované materiály etiket, abychom zajistili odolný, kvalitní tisk a minimální opotřebení tiskárny.

Termotransferové pásky

Dodáváme kvalitní termotransferové pásky od Zebra Technologies i jiných renomovaných výrobců. Tyto pásky jsou testované pro různé kombinace materiálů, aby jejich potisk odolal různým aplikacím i agresivním prostředím. Navíc pásky mají ochrannou vrstvu, která zamezuje opotřebení tiskové hlavy, čímž se zvyšuje její životnost a dosahuje...

Etikety pro sklady a logistiku

Pro značení skladu používáme speciální etikety z vysoce odolných materiálů, vhodných do náročných podmínek. Jedná se o materiály se speciálními vlastnostmi, které vynikají svou robustností, silnými lepidly nebo speciálním reflexním povrchem. V tomto odvětví nabízíme i etikety do mobilních tiskáren, aplikátorů etiket aj.

RFID tagy

Nabízíme komplexní RFID řešení včetně předem otestovaných RFID štítků a tagů vyrobených z kvalitních materiálů a lepidel, spolu s nejvýkonnějšími čipů a antén (tzv. inlay). RFID tag může být vyhotoven jako samolepicí etiketa, visačka nebo může být zapouzdřený v plastovém, případně gumovém pouzdře. Můžeme vám také vyrobit RFID řešení na...

Identifikační náramky

Nabízíme kompletní sortiment identifikačních náramků určených do zdravotnictví nebo pro jiné účely. Identifikační náramky Zebra dodáváme i ve formě cartridge ve třech různých velikostech a několika barvách. Náramky pro zdravotnictví jsou vybaveny antibakteriální vrstvou, jsou odolné vůči vodě, mýdlu, různým dezinfekcím.

Plastové karty

Nabízíme pouze kvalitní originální karty s povrchem bez nečistot a hranami bez otřepů, které zajišťují vysokou kvalitu potisku. K dispozici jsou i karty tvrzené, barevné, s popisovatelnou zadní stranou, odlamovací (použití jako visačky), s podpisovým proužkem, bezpečnostní s hologramem a další.

Ostatní produkty spotřebního materiálu

Nabízíme kompletní sortiment čisticích prostředků pro termotransferové tiskárny, i pro tiskárny plastových karet. Čisticí kazety, válečky, karty a tampony pro tiskárny Zebra prodlužují životnost tiskáren karet a zlepšují celkovou kvalitu obrazu.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného spotřebního materiálu?

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.

Proč Kodys?

30+ let zkušeností

30+ let zkušeností

Jsme stabilní firmou působící na trhu od roku 1991. Máme standardizované procesy a je na nás spoleh.

Komplexní služby na míru

Komplexní služby na míru

Dodáváme ucelená řešení, navržená na míru unikátním potřebám našich klientů.

Špička v oboru

Špička v oboru

 Dlouhodobě se řadíme mezi leadery v oboru na našem trhu, máme zázemí evropské skupiny.

Vzdělávací semináře

Vzdělávací semináře

Pravidelně pořádáme vzdělávací a networking akce pro zástupce firem zdarma.

Profesionální tým

Profesionální tým

Máme silný a zkušený in-house tým programátorů a dalších technických specialistů.

Zařízení nejvyšší kvality

Zařízení nejvyšší kvality

Jsme partnerem největších výrobců zařízení na automatickou identifikaci jako jsou Zebra, nebo Honeywell.