spotřební materiál - produkty - kodys

Spotřební materiál

Uvidíte více než jen čáry

Naše nabídka pokrývá všechny standardní i speciální druhy spotřebního materiálu pro různá průmyslová odvětví. Výhodou je naše vlastní výroba etiket, která je zárukou kvality a flexibility. Dále spolupracujeme s předními zahraničními výrobci spotřebního materiálu, takže je pro nás samozřejmostí dodat zákazníkům kvalitní testovaný a certifikovaný spotřební materiál. 

logistik

Logistika a skladování

ikonka_vyroba

Výrobní průmysl

ikonka_obchod

Maloobchod, velkoobchod

ikonka_zdravotnictvi

Zdravotnictví

ikonka_statni_sprava

Státní, veřejná správa

ikonka_ostatni

Další odvětví

Nabídka spotřebního materiálu

Samolepicí etikety

Ne každá etiketa je vyrobena stejně. K dispozici máme tisíce různých materiálů etiket a tagů s vlastní sadou funkcí, které ovlivňují odolnost a výkon vaší tiskárny. Aby etikety odpovídaly vašim potřebám, dodáváme předem otestované, certifikované materiály etiket, abychom zajistili odolný, kvalitní tisk a minimální opotřebení tiskárny.
Zjistit více

Termotransferové pásky

Dodáváme kvalitní termotransferové pásky od Zebra Technologies i jiných renomovaných výrobců. Tyto pásky jsou testované pro různé kombinace materiálů, aby jejich potisk odolal různým aplikacím i agresivním prostředím. Navíc pásky mají ochrannou vrstvu, která zamezuje opotřebení tiskové hlavy, čímž se zvyšuje její životnost a dosahuje...
Zjistit více

Etikety pro sklady a logistiku

Pro značení skladu používáme speciální etikety z vysoce odolných materiálů, vhodných do náročných podmínek. Jedná se o materiály se speciálními vlastnostmi, které vynikají svou robustností, silnými lepidly nebo speciálním reflexním povrchem. V tomto odvětví nabízíme i etikety do mobilních tiskáren, aplikátorů etiket aj.
Zjistit více

RFID tagy

Nabízíme komplexní RFID řešení včetně předem otestovaných RFID štítků a tagů vyrobených z kvalitních materiálů a lepidel, spolu s nejvýkonnějšími čipů a antén (tzv. inlay). RFID tag může být vyhotoven jako samolepicí etiketa, visačka nebo může být zapouzdřený v plastovém, případně gumovém pouzdře. Můžeme vám také vyrobit RFID řešení na...
Zjistit více

Identifikační náramky

Nabízíme kompletní sortiment identifikačních náramků určených do zdravotnictví nebo pro jiné účely. Identifikační náramky Zebra dodáváme i ve formě cartridge ve třech různých velikostech a několika barvách. Náramky pro zdravotnictví jsou vybaveny antibakteriální vrstvou, jsou odolné vůči vodě, mýdlu, různým dezinfekcím.
Zjistit více

Plastové karty

Nabízíme pouze kvalitní originální karty s povrchem bez nečistot a hranami bez otřepů, které zajišťují vysokou kvalitu potisku. K dispozici jsou i karty tvrzené, barevné, s popisovatelnou zadní stranou, odlamovací (použití jako visačky), s podpisovým proužkem, bezpečnostní s hologramem a další.

Ostatní produkty spotřebního materiálu

Nabízíme kompletní sortiment čisticích prostředků pro termotransferové tiskárny, i pro tiskárny plastových karet. Čisticí kazety, válečky, karty a tampony pro tiskárny Zebra prodlužují životnost tiskáren karet a zlepšují celkovou kvalitu obrazu.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného spotřebního materiálu?

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.

Proč Kodys?

30+ let zkušeností

30+ let zkušeností

Jsme stabilní firmou působící na trhu od roku 1991. Máme standardizované procesy a je na nás spoleh.

Komplexní služby na míru

Komplexní služby na míru

Dodáváme ucelená řešení, navržená na míru unikátním potřebám našich klientů.

Špička v oboru

Špička v oboru

 Dlouhodobě se řadíme mezi leadery v oboru na našem trhu, máme zázemí evropské skupiny.

Vzdělávací semináře

Vzdělávací semináře

Pravidelně pořádáme vzdělávací a networking akce pro zástupce firem zdarma.

Profesionální tým

Profesionální tým

Máme silný a zkušený in-house tým programátorů a dalších technických specialistů.

Zařízení nejvyšší kvality

Zařízení nejvyšší kvality

Jsme partnerem největších výrobců zařízení na automatickou identifikaci jako jsou Zebra, nebo Honeywell.

Ikonka
PDF

Produktový list ke stažení

Stáhněte si naši brožuru spotřební materiál ve formátu PDF