Securitas Kodys

Největší bezpečnostní agentura světa zkrátila odezvu na alarm o 10 % díky našemu vybavení

Zakázková softwarová aplikace s dodávkou mobilních zařízení Zebra

O zákazníkovi

Společnost Securitas je globálním lídrem v oblasti komerční bezpečnosti. Po celém světě zaměstnává 345 000 pracovníků a aktivně působí v 55 zemích. Sídlo společnosti se nachází ve švédském Stockholmu, kde byla v roce 1934 Securitas založena. V České republice úspěšně působí již od roku 1991. Díky své velikosti a dlouholeté tradici má SECURITAS ČR s.r.o. vedoucí postavení na trhu komerční bezpečnosti v České republice. S využitím globálního know-how přináší sofistikovaná bezpečnostní řešení, která jsou připravována na míru dle požadavků a potřeb zákazníka.

Image
securitas - kodys - případová studie
Vybavili jsme přední bezpečnostní společnost - Securitas odolnými mobilními terminály Zebra TC56 společně s řídící aplikací pro evidenci majetku. 

Cíle projektu

Společnost SECURITAS ČR s.r.o.  hledala vhodného dodavatele pro odolná mobilní zařízení a obrátila se na společnost KODYS, spol. s r.o., která je lokálním partnerem společnosti Zebra Technologies pro Českou republiku s požadavkem na modernizaci mobilních terminálů Zebra MC65 i mimo jiné kvůli nové firemní aplikaci SMP (Securitas Mobile Platform), která je založena na operačním systému Android. Díky dřívější pozitivní zkušenosti s terminály Zebra, chtěla SECURITAS užívat tato zařízení i nadále. KODYS spol. s r. o. doporučila odolný terminál Zebra TC56. Po odzkoušení jsme od pracovníků SECURITAS dostali zpětnou vazbu, která byla vynikající.

Řešení a Implementace

Spolupráce se uskutečnila již zmíněnou dodávkou nových typů terminálů TC56, což v roce 2017 činilo zhruba 140 kusů, přičemž potenciál celé zakázky je mnohem větší. Proto pro dovršení tohoto potenciálu se pokračuje průběžnými dodávkami těchto odolných terminálů TC56 a navíc společnost KODYS, jakožto systémový integrátor, dodal pro SECURITAS ucelené zakázkové řešení, sloužící k evidenci a inventarizaci majetku s využitím čárového kódu.

Výsledek

  • Rychlé a bezproblémové nasazení
  • Moderní, odolné, dotykové zařízení, běžící na operačním systému Android, určené pro jednoduchou integraci do podnikového systému Securitas Group Platform
  • Zvýšená efektivnost, produktivita i bezpečnost všech hlídek
  • Pozitivní zpětná vazba koncových uživatelů
  • Jednoduchá obsluha
  • Snížení prostojů díky kvalitnímu a odolnému zpracování
  • Vysoká návratnost investic (ROI)
  • Zjednodušení, zrychlení a zpřesnění pravidelných ročních inventur díky řešení evidence a inventarizace majetku

 

Výsledek očima zákazníků

Potřebujeme odolné, dotykové zařízení, které běží na operačním systému Android, určené pro jednoduchou integraci do podnikového systému. Terminály Zebra TC56 jsou spolehlivé, bezpečné, jednoduché na ovládání a mají výborné snímací vlastnosti, jsou rychlé a mají vysokou životnost baterie.

Pavel Hrbáč
Production Tools Manager, SECURITAS
Ikonka
PDF

Případová studie ke stažení

Stáhněte si případovou studii Securitas ve formátu PDF

Zaujal vás tento projekt nebo potřebujete podobné řešení?

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.