snímače čárového kódu

Snímače čárových kódů

Uvidíte více než jen čáry

snímače

 

Snímejte nonstop a s jistotou. Snímejte ještě víc díky čtečkám zebra. 

Vybíráte snímač čárového kódu, ale to, co získáte, jsou schopnosti snímání. Schopnost skenovat špinavé, poškozené čárové kódy, přežít drsná pracovní prostředí a zjednodušit každodenní správu. Dodáváme snímače čárového kódu, které skenují jakákoliv data, rychle a snadno a předat naskenovaný obsah hostiteli. Tím může být běžný počítač, pokladna anebo jakékoliv zařízení podporující některé ze standardních průmyslových rozhraní. Připojení snímače k hostiteli může být realizováno kabelem anebo bezdrátově - obvykle technologií Bluetooth.

Udržujte v chodu provoz vašeho skladu či obchodu a zefektivněte výrobní procesy s analýzami dat v reálném čase. Z hlediska principu snímání dělíme snímače na laserové a digitální. Laserové snímače využívají technologie čtení jedním nebo více paprsky emitovanými laserovými diodami a jsou schopné číst čárové kódy i z větších vzdáleností. Princip digitálních snímačů je stejný jako u digitálních fotoaparátů - kód se vyfotí a obrázek je poté integrovaným dekodérem dekódován. Výhodou je mnohosměrné čtení 1D i všech typů 2D kódů.

Ultra-odolné snímače

Seznamte se s řadou kabelových a bezdrátových ultra-odolných snímačů čárových kódů, které zavedly nové standardy pro trh - odolný design, výkon skenování a ergonomii. Ulra-odolné snímače jsou vhodné pro různé průmyslové oblasti a namáhání. Pro všechny odolné snímače je charakteristické to, že odolají náročným vlivům prostředí, jako extrémní teplota (až -20 C°), prach, voda, pára a mechanické poškození. Kromě ochranného krytu je jejich vnitřní část posílena. Zvyšuje se tím mechanická stabilitu a minimalizuje se jejich možnost selhání.

Zebra ds36xx

S ŘADOU 3600 SE STANETE NEZASTAVITELNÝMI. BRUTÁLNÍ VÝKON A NEJVÝŠŠÍ MÍRA ODOLNOSTI NA TRHU

Řada DS36XX vyniká spolehlivostí, robustností a výborným snímacím výkonem. Vhodná pro všechny firemní aplikace v retailu, skladu, logistice, výrobě i v těžkém průmyslu. Stejně tak i do chladíren a mražených skladů. Má o 30% rychlejší snímač, díky velkokapacitnímu senzoru (pouze HP model). Čte 1D/2D kódy, DPM kódy z výrobků (pouze DP model). Je prakticky nezničitelný. Ustojí pád z výšky až 2,4 metrů na beton.

Ke každému modelu snímače je k dispozici varianta s kabelem - 3608 i bez - 3678 s komunikační základnou. Snímače DS36x8-SR slouží pro čtení běžných kódů (C128). Varianta DS36x8-HP je určená pro čtení čárových kódů i pro snímání obrazu (např. vyfocení poškozeného balíku, OCR apod.). DS36x8-ER s dlouhým dosahem až na vzdálenost až 21 m.

 

Poptat produkt
ZEBRA DS36XX
ZEBRA LI36XX

Zebra li36xx

POSKYTNĚTE SVÝM ZAMĚSTNANCŮM NEZASTAVITELNÝ VÝKON V NEJNÁROČNĚJŠÍCH PODMÍNKÁCH

Snímače Zebra řady 3600 představují třídu ručních snímačů postavenou na vynikajícím výkonu snímání téměř všech typů kódů. Můžete snímat i dokumenty a fotografie, které snímač zaostří a opraví tak, aby byly čitelnější.

Ultra-odolné 1D ruční čtečky LI3608-ER s dlouhým dosahem čtení s kabelem a LI3678-ER zachytí prakticky jakýkoliv 1D čárový kód od 5 cm až do  17 m. Poskytují vynikající ergonomii a všestrannost i v mrazivém prostředí. Kabelové snímače 1D LI3608-SR a bezdrátové LI3678-SR jsou vhodné do skladů a výrobních hal. Odolají pád z 3m výšky na beton. Standardy krytí jsou pro snímače mají IP65 a cradle IP68. 

 

Poptat produkt

Snímače pro obecné použití

Tyto univerzální snímače čárových kódů jsou navrženy, aby vyhovovaly široké škále potřeb skenování a různým typům aplikací. Vašim zákazníkům poskytnete skvělé služby díky jejich rozmanitosti - jakýkoliv typ kódu, který se jim dostane do cesty – tištěný nebo elektronický, roztržený nebo poškozený – každý lze rychle a snadno přečíst. Celodenní výdrž baterie, možnost snímání více čárových kódů najednou v jakémkoliv směru. Práce je pokaždé jiná, ale zaměstnanci vyžadují to samé - rychlé, bezchybné čtení čárových kódů v různých podmínkách či prostředí.

zebra DS81xx

ULTIMÁTNÍ KAŽDÝM COULEM ANEB TAM, KDE DS2200 KONČÍ, DS8100 ZAČÍNÁ!

Zebra DS8100 je výkonnější verze snímače starší řady DS2200. Jedná se o extrémně výkonný 2D snímač určený do lehčího prostředí - převážně nákupní centra a obchodu (pokladny, uplatňování elektronických kupónů, věrnostní aplikace). Využít je můžete také u poštovních a kurýrních služeb, čtení kódů v kancelářích, výdej a příjem jízdenek, ale i v lehkém průmyslu - sledování výroby apod. 

Tyto ruční skenery převyšují konvenční zobrazovací zařízení a poskytují bezprecedentní výkon při skenování 1D a 2D čárových kódů. Inovativní nástroje zvyšují produktivitu a zajistí bezproblémové transakce ve vašich obchodech. 

Poptat produkt
ZEBRA DS81XX
ds46xx

Zebra ds46xx

VÝKONNÉ SNÍMAČE PRO NOVOU GENERACI SBĚRU DAT V RETAILU.

Zebra DS46xx s vynikajícími snímacími schopnostmi pro 1D a 2D čárové kódy (od 1/2 metru) primárně určené do aplikací v obchodním, kancelářském a méně náročném průmyslovém prostředí. S funkcemi jako Intelligent Document Capture nejen zachycuje obraz dokumentů, ale také automaticky orientuje, vyrovnává a zesvětluje obraz pro optimální kvalitu čtení.

Řada DS4608-DPE umí číst přímé značení dílů (DPM) například v elektrotechnickém průmyslu. Ochrana krytí má certifikaci IP52 a senzor snímače dostal dvojité těsnění, takže prach, nečistoty ani voda nemají šanci.

Poptat produkt

Zebra ds22xx

JEDNODUCHÉ A DOSTUPNÉ ZAŘÍZENÍ SPLŇUJÍCÍ POTŘEBY VAŠEHO BYZNYSU

Zebra DS2200 je snímač čárových kódů, který se pyšní cenovou dostupností a jednoduchým použitím zejména v oblasti maloobchodu. DS2200 čte všechny běžné 1D/2D kódy a je vhodný pro "lehčí" aplikace, kde nebude vystaven silným nárazům - prodejní místa, věrnostní aplikace, odbavení pasažérů, příjem a výdej zboží ve skladu, sledování součástek ve výrobě. 

S řadou DS2200 získáte cenově dostupný skener. Můžete si vybrat model, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám POS – kabelový DS2208 nebo bezdrátový DS2278.

Poptat produkt
DS22XX
zebra li2208

Zebra LI2208

SPOLEHLIVÁ KABELOVÁ LINEÁRNÍ ČTEČKA VE SVÉ TŘÍDĚ

Snímače Zebra LI2208 - ergonomické a spolehlivé ruční čtečky čárového kódu s řádkovým CCD snímačem určené primárně do středně náročných aplikací v obchodě (prodej zboží u pokladen, provádění inventur), skladu (sledování zboží, příjem a výdej, inventury), výrobě (kontrola kvality výrobků a součástek) i ve zdravotnictví.  

Své uplatnění nalezne i v hotelech při check-in či odbavení z pobytu. Nabízí pokročilé funkce, snímá i na dálku a ze všech možných extrémních úhlů. Stisknutím tlačítka zahájíte fotografování a poté jej vložíte do stojanu, zařízení se automaticky přepne do nepřetržitého prezentačního režimu.  

Poptat produkt

Zebra LI4278 

PŘINÁŠÍ BEZDRÁTOVOU SVOBODU V PRO VÁŠ OBCHOD

Bezdrátový snímač LI4278 je spolehlivý, výkonný a ergonomický. Je určený primárně do aplikací s četným snímáním v obchodním prostředí u pokladen při snímání objemných položek přímo z nákupního vozíku, přičemž pokladní nemusí těžké věci zvedat.

Ve zdravotnických laboratořích při kontrole přiřazení správných léků odpovídajícímu pacientovi a také snímání čárových kódů v méně náročném průmyslovém prostředí při evidenci výroby. Snímač obsahuje nově vyvinutý snímací modul založený na řádkovém CCD snímači, díky čemuž odpadly pohyblivé části.

Poptat produkt
ZEBRA LI4278

Pokladní "pultové" snímače

V obchodních domech a větších prodejnách se používají zařízení se snímacím mechanismem, která jsou zabudovaná do pultu pokladen, aby dobře sloužila i při větším obratu zboží. Kryt snímací plochy je tvořen tvrzeným sklem, které je odolné proti poškrábání a díky tomu také není problém s neustálým mechanickým kontaktem se zbožím. Pro každý typ umisťují hlavu senzoru svisle i vodorovně, takže střelba vyžaduje od zaměstnance menší úsilí.

ZENRA DS457

Zebra DS457

LEHKÝ A FLEXIBILNÍ PULTOVÝ SNÍMAČ

Umožňuje vysokorychlostní "hands-free" skenování prakticky jakéhokoli čárového kódu na jakémkoli povrchu - od vstupních bran na letištích, přes POS až k výrobním linkám. Kompaktní design se vejde do nejmenších prostor. Řada skenerů Zebra DS457 s pevnou montáží do pultů, pokladen, poskytuje rychlé, velkokapacitní snímání 1D, 2D kódů a přímé označení dílů a součástek (DPM), tak i statické obrázky, video a OCR. 

Doporučujeme k samoobslužným kioskům, k cenové kontrole, k automatům na lístky, ke správě dokumentů, k lékařskému a laboratornímu používání a k dalším automatizovaným zařízením. Navíc je můžete využít tam, kde se musí vyhovět extrémním teplotním požadavkům.

Poptat produkt

Zebra SP72

VYBAVTE SVÉ PRODEJNY TÍM NEJLEPŠÍM A ZVYŠTE SVÉ TRŽBY

Pokladní snímače Zebra řady SP72 jsou k dispozici v horizontálním i vertikálním provedení a hodí se všude tam, kde je zapotřebí výkon více plošného skeneru, kompaktní rozměr a snadnou instalaci. Ergonomický vertikální snímač SP72-V lze umístit na pult nebo připevnit na stěnu či stůl. Díky plochému provedení se hravě vejde do samoobslužných pokladen a kiosků. Horizontální model SP72-H nabízí nulovou půdorysnou plochu, lze jej zabudovat do pultu a použít jako náhradu za oblíbené starší instalace např. Zebra DS7708.

Můžete si zvolit úroveň funkcí, které potřebujete: SP7201 pro vysoce výkonné skenování se všemi základními funkcemi potřebnými na prodejním místě nebo prémiový SP7208, který nabízí stejný výkon a navíc pokročilejší funkce, jako je možnost barevné kamery pro aplikace založené na vidění, které využijete zejména proti odcizením zboží. 

Poptat produkt
zebra sp72 pokladní pultový snímač
ds9300

Zebra ds9300

INTUITIVNÍ LEHKÁ ČTEČKA ČÁROVÝCH KÓDŮ, SE KTEROU MŮŽETE KAMKOLIV A NIKDY VÁS NEZKLAME 

Řada DS9300 je malý snímač s mnoha funkcemi. Díky kompaktnímu tvaru se hodí kamkoliv – od módních butiků až po obchody s omezeným množstvím nemovitostí u pokladny. Odolný design je navržen tak, aby zvládl každodenní pády, nárazy a polití. Rychle a snadno zachytí 1D a 2D čárové kódy, včetně malých kódů s vysokou hustotou (DotCode, DataMatrix přes fólii celofán, stejně jako nové neviditelné kódy Digimarc).

Mikroprocesor s 800 MHz, megapixelový snímač s vysokým rozlišením a technologie PRZM Intelligent Imaging zajišťují zachycení špatně vytištěných, poškozených, zmačkaných, vybledlých, oříznutých a nízko kontrastních čárových kódů.

Poptat produkt

Zebra DS9900

IDEÁLNÍ PARTNER DO RETAILU

Řada DS9900 představuje spolehlivé zařízení určené pro náročný provoz v obchodech a prodejnách. Zachycení a zpracování obrazu je zajištěno patentovaným dvojitým optickým snímacím systémem, který zajišťuje, že "čočka" DS9900 vždy perfektně zachytí čárový kód pro rychlé a spolehlivé dekódování.

Skenovací okénko je zapuštěné, čímž je chráněné před zanesením nečistotami a poškrábáním. Nejčastějším využitím jsou pokladny, mobilní platby, kupóny a věrnostní programy. Využívá se také při ověření ID kartiček, občanek aj. průkazů. 

Poptat produkt
DS9900
MP7000

Skenerová váha MP7000

ZAMEZTE DLOUHÝM FRONTÁM U POKLADEM

Zebra MP7000 je nabitý inovativními funkcemi, které posouvají výkon a jednoduchost snímání u pokladen na vyšší úroveň. Nejlepší zařízení v poměru cena - výkon s bezkonkurenční ovladatelností. Rychle dokážete načítat zboží u samoobslužných pokladen. Barevná kamera s vysokým rozlišením 2,3 megapixelu podporuje nové aplikace.

Pomocí aplikací pro rozpoznávání a identifikaci produktů snadno ověříte dostupnost zboží nebo zda je u položky naskenován správný čárový kód. Nejčastější využití MP7000 je v hypermarketech, supermarketech, diskontních řetězcích, samoobslužných pokladen i trafikách apod. 

Poptat produkt

Informační kiosky

Uplatnění informačních kiosků můžeme nalézt především v maloobchodě, prodejnách, supermarketech, restauracích, výstavních prostorech, úřadech, ale i průmyslových a výrobních podnicích. Informační kiosek je zařízení, terminál se zabudovanou čtečkou čárového kódu a obrazovkou, na kterém si zákazník možnost ověřit si např. cenu zboží. Informační kiosky však umí nabídnout mnohem více. Slouží i jako multimediální stanice pro poslech ukázek hudby nebo komunikační terminály pro zaměstnance, kde slouží pro načítání a tisk kupónů. Kiosky mají interiérové i exteriérové provedení s odolností vůči povětrnostním podmínkám a jiným vlivům.

CC600

zebra cc600 a cc6000

KOMUNIKUJTE SE SVÝMI ZÁKAZNÍKY INTERAKTIVNĚ. 

Tyto moderní interaktivní kiosky Zebra CC600 a CC6000 navržené na nejnovější platformě Android mají bohatou sadu nejrůznějších aplikací. Maloobchodníci s tímto zařízením ve stylu tabletu budou poskytovat svým zákazníkům maximální zážitek z nakupování. Nejčastější využití jsou samoobslužné nákupy, ověřování dostupnosti zboží a cen, asistenční služby, věrnostní programy, řízení pracovních sil apod. 

Poptat produkt

Potřebujete poradit nebo získat více informací, které zařízení je pro vás to pravé?

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.