strojové vidění - zebra - kodys automatizace

Strojové vidění

Systémy strojového vidění Zebra

strojové vidění - zebra - kodys automatizace

 

bezchybná kontrola a vizuální inspekce pomocí strojového vidění 

Řešení strojového vidění od společnosti Zebra nabízí zbrusu novou generaci inteligentních kamer určených ke zlepšení vašich operací. Od sledování zásilek přes komplexní kontrolu kvality výrobků a zboží budete mít okamžitý přehled o situaci, díky tomu budete schopni předejít nepříznivým situacím, které mohou ovlivnit provoz či výrobu.

Možná, že dnes snímáte jen 1D a 2D kódy, ale zítra už bude potřeba zachytit DPM nebo OCR. Připravte se na pokročilé dat pomocí inteligentních kamer strojového vidění a posuňte se vpřed. Jen tak udržíte krok s konkurencí. Stačí nás jen kontaktovat.

Nová úroveň viditelnosti ve výrobě a skladu

Snižte výrobní vady, zvyšte výkon a zvyšte efektivitu se systémy strojového vidění Zebra. Rozšiřte své možnosti skenování pomocí nejmodernějších inteligentních kamer. Ať už potřebujete jednoduché nebo složité kontroly kvality na vaší výrobní lince, existuje řešení Zebra, které je pro tuto práci ideální. Funkce, které se aktualizují na vyšší úroveň vám umožní uspokojit měnící se potřeby vašeho podnikání zakoupením jednoduché softwarové licence. A se Zebra Aurora můžete vše snadno nastavit, nasadit a spustit z jediné unifikované softwarové platformy.

Prohlédněte si vision kamery Zebra s funkcí strojového vidění

zebra vs70 - strojové vidění - kodys automatizace

Zebra vs70

ZCELA PŘIZPŮSOBITELNÁ KAMERA PRO SPLNĚNÍ NEJNÁROČNĚJŠÍCH POŽADAVKŮ KONTROLY KVALITY

Zcela přizpůsobitelná ultra odolná inteligentní kamera VS70 od společnosti Zebra řeší nejsložitější požadavky na aplikace, prostředí a instalaci, kde je vyžadován širokoúhlý objektiv, zoom nebo jiné speciální objektivy.

Poptat produkt

Zebra vS40

KOMPLEXNÍ FUNKCE V JEDNOM BALENÍ PRO APLIKACE STROJOVÉHO VIDĚNÍ

VS40 poskytují širokou škálu funkcí nutných plnit dokonalou inspekci vašich výrobků. Vyberte si z mnoha možností - zahrnující dosah, osvětlení, konektivitu, napájení a přizpůsobte si tak vaše potřeby pro strojové vidění.

Poptat produkt
zebra vs40 - strojové vidění - kodys automatizace
zebra vs20 - strojové vidění - kodys automatizace

Zebra vs20

JEDNODUŠE INTEGROVATELNÉ ZAŘÍZENÍ DO VAŠEHO PROVOZU

Kontrolujte kvalitu výrobků na výrobní lince s inteligentními senzory VS20 Machine Vision. Nabízejí více možností pro připojení, což zajistí snadnou integraci do PLC nebo hostitelské sítě abyste mohli řídit své klíčové aplikace či procesy. S jednoduchou aktualizací můžete plnit vaše potřeby do puntíku.

Poptat produkt
Ikonka
PDF

Brožura ke stažení

Chcete se dozvědět více? Stáhněte si tento dokument a podívejte na benefity těchto zařízení pro automatizaci

Potřebujete zavést strojové vidění i u vás?

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.