rfid produkty - kodys

RFID zařízení

Neúprosný výkon v jakémkoliv prostředí

rfid portfolio - kodys

 

Více transformací. Méně komplikací. 

Dlouho očekávaný potenciál konzistentního a spolehlivého RFID je zde a na dosah. Využijte desetiletí odborných znalostí, designového myšlení a vývoje softwaru společnosti Zebra k dosažení maximální účinnosti RAIN RFID a zároveň minimalizujte potíže s řešeními od různých výrobců. Na rozdíl od jiných hráčů vám Zebra poskytuje nejširší, v praxi ověřené portfolio RFID pro bezkonkurenční přesnost a interoperabilitu.

Mobilní RFID čtečky

Naše ruční čtečky RAIN RFID a skenery s podporou RFID vám pomohou dosáhnout maximálního přehledu o vašem majetku - od skladu přes kanceláře až po nakládací rampy. Čtečky a skenery Zebra jsou navržené tak, aby vydržely náročná pracovní prostředí, zvyšují efektivitu dodavatelského řetězce a produktivitu pracovníků.

Zebra RFD90 UHF rfid

VÝKONNÝ. NEZASTAVITELNÝ. URČENÝ PRO BUDOUCNOST.

Udržujte svůj dodavatelský řetězec v pohybu a sledujte svůj majetek a zásoby s těmito ultra odolnými pomocníky vyrobenými pro náročná prostředí. Připojte se přímo nebo bezdrátově k mobilním počítačům Zebra a chytrým telefonům třetích stran. Integrovaná funkce Wi-Fi 6 umožňuje snadnou bezdrátovou správu zařízení.

 

Poptat produkt
RFD90
RFD40

Zebra RFD40 UHF rfid

RYCHLEJŠÍ. CHYTŘEJŠÍ. NADČASOVÝ.

Umožněte pracovníkům, aby byli efektivnější. Optimalizujte počítání cyklů a správu zásob s nejlepším řešením v oboru, vylepšenou ergonomií a zvýšenou kapacitou baterie. Připojte se přímo nebo bezdrátově k aktuálním a budoucím mobilním počítačům Zebra. Integrovaná funkce Wi-Fi 6 umožňuje snadnou bezdrátovou správu zařízení.

 

Poptat produkt

zebra MC3300 RFID

UHF/RAIN RFID ČTEČKY

Přineste novou úroveň pohodlí, rychlosti úkolů, snadného použití a přesnosti do aplikací RAIN RFID s řadou ručních zařízení MC3300 Integrated UHF RFID. Získáte vynikající výkon čtení RFID a citlivost přijímače pro rychlé a přesné zachycení RFID štítků a schopnost zachytit 1D a 2D čárové kódy.

Poptat produkt
MC3300
RFD8500

zebra RFD8500 RFID

PŘIZPŮSOBÍ SE DOKONALE VAŠIM POTŘEBÁM

Snadno přidejte vysoce výkonné čtení RFID nové generace a skenování 1D/2D čárových kódů do mobilních zařízení dneška i zítřka.

Poptat produkt

zebra DS9900 rfid

PŘENESTE RFID AŽ NA MÍSTO PRODEJE

Pokud již ve svém dodavatelském řetězci využíváte RAIN RFID, řada DS9900 s RFID uzavírá smyčku zachycením zboží označeného RFID na POS a také uvedením RFID štítků do provozu na vráceném zboží a nových položkách pro rychlejší zpracování. Bezplatný software pro konverzi dat RFID vám umožní číst štítky RFID bez úpravy vaší stávající POS aplikace.

Poptat produkt
DS9900

Stacionární RFID čtečky

Naše čtečky RAIN RFID vám pomohou dosáhnout maximální viditelnosti aktivit v celém vašem podniku. Umožněte lepší správu zásob a tok zboží. Získejte ještě lepší přehled s RFID Array Reader společnosti Zebra, který nabízí pokročilou technologii poskytující přehled o přesném umístění všech vašich označených položek, včetně toho, zda jsou na cestách.

zebra fxr90 - stacionární rfid čtečka - kodys

Zebra FXR90

Sledování majetku můžeme být hračka i v nedrsnějších podmínkách průmyslu

Maximalizujte možnosti sledování aktiv v nejdrsnějších prostředích s ultra odolnou stacionární RFID čtečkou Zebra FXR90. Je navržena s průmyslovým těsněním IP65/67 a rozšířeným rozsahem provozních teplot, dokonce i v průmyslovém a venkovním prostředí. Díky Wi-Fi 6, Bluetooth® a volitelné vestavěné RFID anténě se FXR90 také snadno používá a  nasazuje v jakékoli síti. A s 5G, GPS a soukromými mobilními sítěmi (včetně CBRS) vám poskytuje bezkonkurenční konektivitu a viditelnost, kdekoli je potřebujete.

Poptat produkt

zebra FX9600

NENÍ VYŽADOVÁNO ŽÁDNÉ PEVNÉ PŘIPOJENÍ

FX9600 přináší novou úroveň efektivity do pasivního sledování položek a řízení zásob, aniž by došlo ke snížení výkonu. Získáte všechny funkce, které potřebujete k dosažení maximální viditelnosti a efektivity ve vašich velkoobjemových a náročných prostředích – od špičkové rychlosti čtení a dokonalé přesnosti až po vynikající RF citlivost.

Poptat produkt
FX9600
FX7500

zebra FX7500

KOMPAKTNÍ A VÝKONNÝ

Nová čtečka RFID FX7500 představuje pokročilou rádiovou technologii RFID pro rychlejší, přesnější čtení a konzistentnější výkon i v náročných prostředích. Nový hardware je spárován s flexibilnější síťovou architekturou na bázi Linuxu, která integruje nástroje a rozhraní s otevřenými standardy potřebné pro rychlé a snadné nasazení s RFID a back-end aplikacemi.

Poptat produkt

zebra ST5500

KONTROLA A PŘEHLED SOUČASNĚ

Díky čtečce Zebra ST5500 Transition Reader budete vědět, kterým směrem se inventář pohybuje, když se pohybuje dovnitř nebo ven z vašeho zařízení prostřednictvím přijímacích a vstupních/výstupních bodů. Můžete tak lépe sledovat polohu nebo zabránit krádeži.

Poptat produkt
ST5500

RFID antény

Rychle a přesně sledujte zásoby a majetek. Naše robustní RAIN RFID antény nabízejí vysoký výkon a dosah potřebný pro vysoký provoz a přesnost.

zebra AN520

MALÝ FORMÁT A VYSOKÝ VÝKON

AN520 je ultra odolná, nízkoprofilová anténa, která je vhodná pro použití v široké škále vnitřních i venkovních prostředí.

Poptat produkt
AN520
AN440

zebra AN440

VYSOKÝ VÝKON

Robustní RFID anténa AN440 poskytuje vysoký výkon, kapacitu a dosah, který potřebujete pro rychlé a přesné sledování hustého provozu produktů, a to i ve velkých oblastech.

Poptat produkt

zebra AN480

GLOBÁLNĚ KOMPATIBILNÍ

Tato jednoportová anténa nabízí maximální výkon a je navržena pro použití po celém světě.

Poptat produkt
AN480
AN650

zebra AN650

ROBUSTNÍ S ULTRANÍZKÝM PROFILEM

AN650 je robustní anténa s ultranízkým profilem, kterou lze schovat pod podložku nebo jiný kryt a je vhodná pro použití v široké škále prostředí.

Poptat produkt

zebra AN620

TLOUŠŤKA MÉNĚ NEŽ 1/2 PALCE

AN620 je anténa s ultranízkým profilem, která je vhodná pro použití ve vnitřním prostředí.

Poptat produkt
AN620

Potřebujete poradit nebo získat více informací, které zařízení je pro vás to pravé?

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.