ostaní produtky - kodys

Ostatní produkty

Doplňkový hardware a příslušenství pro váš růst

ostatní hardware - produkty kodys

 

Dosáhli jsme nejvyššího partnerského postavení u významných světových výrobců v oblasti automatické identifikace, což umožňuje získávat nejvyšší podporu přímo u výrobců a poskytovat trhu nejnovější technologie, profesionální servis a výhodné ceny. Dodáváme produkty, řešení a systémy na míru, které umožňují zavádět efektivní organizaci skladování a dopravu vašeho zboží. 

Připojte se ke společnostem, které získávají výhodu zaváděním inovativních řešení

Jedinečná řešení, která zvyšují efektivitu procesů a ziskovost podniku. Pokud hledáte metody pro optimalizaci logistiky, které vám umožní být o krok napřed před konkurencí, podívejte se na naše další produkty a doplňková řešení či příslušenství.

Inteligentní úložná zařízení

Inteligentní kabinety od Zebra Technologies, jsou úložná zařízení, která vám umožní optimalizovat způsob ukládání, sledování, přístup a správu vašich mobilních zařízení pro maximální využití jejich potenciálu. Tyto skříně, regály, propojovací dokovací stanice a nestandardní zakázkové vozíky jsou vyrobeny na základě 15 leté zkušenosti špičkových inženýrů.

inteligentní kabinety zebra

Inteligentní kabinety

Kabinety vytvářejí centrální hub pro vaše mobilní terminály. Jsou vhodné zejména pro firmy, které vlastní větší množství mobilních jednotek a potřebují je centrálně spravovat. Zařízení jsou uložena na jednom místě se schopností pravidelné kontroly a údržby jejich stavu. Máte pohromadě důležitá data o vašich zařízeních - aktuální využití terminálu, jeho zabezpečení, stav baterií, lokalizaci apod. Dalším benefitem je možnost hromadné správy vašich zařízení, zejména aktualizací. Kabinety můžete centrálně zamykat.  K odemčení můžete zvolit PIN kód, čárový kód nebo zaměstnanecké RFID karty. Inteligentní kabinety nebo uzamykatelné nabíjecí stanice jsou vyráběny v různých velikostech pro ukládání a správu 5-100 zařízení najednou.

Poptat produkt

Pick by Voice

Dosáhněte vyšší produktivity a maximální přesnosti s hlasovým vychystáváním. Bezpečně přesuneme vaše pracovníky prostřednictvím hlasově řízených pokynů, čímž jim usnadníme práci a umožníme jim, aby pracovali bez překážek - volné ruce a oči.

honeywell a730x

Honeywell Voice A730x 

Elegantní design určený pro maximální ergonomii vašich operátorů

Díky integrovanému snímači krátkého dosahu můžete kombinovat hlasovou technologii se skenováním. Určeno mobilním pracovníkům, kteří potřebují zpracovávat objednávky, snímat sériová čísla či šarže produktů. Jen těžko můžete hledat ergonomičtější zařízení, než A730x. Malé, snadno se odepíná od opasku a v případě potřeby můžete skenovat i bez použití rukou, jestliže je etiketa před cílem skenování. K aktivaci skeneru stačí jednoduchý hlasový příkaz. Určeno do náročného prostřední (prach, tma, sluneční světlo).

Poptat produkt

Honeywell Voice A720x

Zlepšete přesnost a zvyšte produktivitu vašich zaměstnanců

Nositelná mobilní zařízení Honeywell Voice A700x jsou vaším připojením k systému Honeywell Voice. Obsahuje dva TCO konektory, které jsou identické s těmi, které se používaly u předchozích zařízení Honeywell Voice (dříve Vocollect), které podporují kabelové nebo bezdrátové náhlavní soupravy, snímače a tiskárny. Jednoduše nositelné, lze namontovat i na vozík pro větší provozní flexibilitu. Jako součást řešení Honeywell Voice jsou tato přenosná zařízení ideální pro strukturovanou práci, kde je zapotřebí volných rukou a očí. 

Poptat produkt
honeywell a720x
honeywell a710x

Honeywell Voice A710x

Snadno se nosí a ještě lehčeji používá

Nositelná mobilní zařízení Honeywell Voice A700x jsou vaším připojením k systému Honeywell Voice. Tato odolná, ergonomická zařízení jsou součástí integrovaného hlasového řešení, které zahrnuje sluchátka s potlačením hluku, směrové mikrofony a robustní software pro rozpoznávání řeči. Zařízení určené pouze pro bezdrátové připojení, které se nejlépe hodí pro operace s využitím hlasu, kde operátoři používají náhlavní soupravu a talkman s Bluetooth technologií – snímače, tiskárny. Ideální pro práci s využitím vozíků a ještěrek.

Poptat produkt

Honeywell voice SRX3 bezdrátový headset

Špičková technologie rozpoznávání řeči a flexibilní konfigurace

Bezdrátová náhlavní souprava SRX3 zvyšuje výkon a pohodlí vašich zaměstnanců. Zároveň poskytuje bezkonkurenční komunikační možnosti díky nejmodernější technologii pro rozpoznávání řeči. Headset SRX3 je vylepšen z hlediska jednotlivých prvků, tak i designem pro zlepšení výkonu. Vylepšení vnitřních komponent poskytuje odolnost vůči extrémním prostředí - dokonce toleruje použití 24x7 v opravdu drsných podmínkách. Mezi nové funkce pro Android OS patří podpora profilu hands-free a také automatické párování. Aktualizovaná Bluetooth certifikace, vylepšené zabezpečení a bezdrátové připojení umožňují bezproblémovou komunikaci s moderní infrastrukturou. Funkce mikrofonu „Flip-to-Mute“ dává operátorům možnost okamžitě vypnout interakci s hlasovým systémem - což je často vyžadováno při údržbě a kontrolách.

Poptat produkt
honeywell srx3

Bezdrátové WLAN sítě

V oblasti bezdrátových sítí jsme Vám schopni nabídnout prověřená a stabilní řešení od společnosti Extreme Networks, která slouží pro výstavbu robustních Wi-Fi sítí dle standardu 802.11 ac/n pro vnitřní i venkovní pokrytí.  Nedílnou součástí naší strategie je důkladné porozumění nabízeným technologiím, možnost konzultací, školení a pochopitelně také implementace WLAN sítí na klíč. Ke každé námi stavěné síti nebo spoji nabízíme vzdálený monitoring s dohledem na garantovaný servise SLA.

přepínané wlan sítě - kodys

Přepípané RF sítě

Nová generace WLAN v rychlosti, zabezpečení, spolehlivosti a flexibilitě pro firmy

Naše bezdrátové kontroléry (RF switch)  se snadno nasazují a spravují. Poskytují pokročilé funkce, které firmám umožňují definovat, jak je zpracováván bezdrátový přenos hlasu, videa a dat.  Správa sítě je soustředěna do jediného místa – bezdrátového přepínače. Ten je umístěn zcela odděleně od modulů přístupových bodů, které zajišťují šíření signálu WLAN v podniku. Použitím přepínaných sítí lze rovněž zvýšit bezpečnost provozu WLAN a zjednodušit upgrade rádia na nové standardy. S příchodem vysokorychlostní technologie 802.11ac je třeba vypořádat se s problémy plynoucími z velkých přenosových rychlostí, kdy již nemusí stačit kapacita ethernetové sítě, kterou je RF switch připojen k access pointům. Zde vstupuje do hry WiNG 5, což je architektura od Extreme Networks navržená právě pro toto prostředí. Access pointy nově nepředávají veškerou komunikaci do kontroléru, ale komunikují i mezi sebou.

Poptat produkt

Přístupové body - Access pointy

BEZDRÁTOVÉ PŘÍSTUPOVÉ BODY OD EXTREME NETWORKS S POHODLNOU SPRÁVOU V CLOUDU A WI-FI 6

Wi-Fi přístupové body (access point) jsou určeny pro zajištění pokrytí libovolné plochy signálem Wi-Fi sítě. Součástí naší nabídky jsou tenké  access pointy vhodné pro centrální řízení bezdrátovými přepínači v kancelářích a dále robustní odolné access pointy pro venkovní prostředí s podporou vytváření sítí typu mesh. I silné AP lze s výhodou řídit prostřednictvím bezdrátových přepínačů (tzv. funkcionalita Adaptive AP) a jejich robustní konstrukce bez problému fungují v teplotách od - 40 do + 50 °C. V interiérech zase oceníte neutrální design a šikovnou velikost vnitřních přístupových bodů. Velkou výhodou je snadná instalace všech wifi bodů. V nabídce najdete také bezpečné přístupové body, které vám umožní bezdrátové i pevné připojení k hlavní firemní síti z poboček firmy. 

Poptat produkt
access point - kodys

Potřebujete poradit nebo získat více informací, které zařízení je pro vás to pravé?

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.