Nejmenší nositelný skener Zebra RS2100 na světě- kodys

Dopřejte svým zaměstnancům mobilní zážitek. Nejmenší ruční snímač na světě je tady!

Nový standard pohodlí a produktivitu

Každý pracovník s robustním a těžkým zařízením je nucen vynaložit více úsilí - pohybu, kroků a věnovat více času úkolům, což rapidně snižuje jeho efektivitu. Avšak s novým ring skenerem Zebra RS2100 je všechno jednodušší. RS2100 je nejmenší nositelné "wearable" zařízení na světě, se kterým se vejdete i do těch nejstísněnějších prostor, díky svému nízkému profilu. 

S tímto zařízením půjde vašim skladníků práce od ruky, protože nebudou mít problém jej nosit. Robustní, flexibilní, výkonná čtečka, použitelná v mnoha odvětvích průmyslu - od výrobních závodů, přes sklady a logistiku až po využití v obchodu. RS2100 nabízí novou úroveň pohodlí a obratnosti pro vaše zaměstnance. Jedinečné uchycení ponechává dlaň zcela volnou a poskytuje jim naprostou svobodu při manipulaci s předměty.

malý, ale výkonný v jakémkoliv prostředí

Pokud vaši pracovníci skenují stovky nebo tisíce položek za směnu, je uživatelský komfort velmi důležitý. Kromě pohodlí získají vaši pracovníci nejsnáze nositelný počítač, který prakticky nic neváží (váží jen něco málo přes 31 g), což minimalizuje únavu při dlouhých směnách. S výškou pouhých 14,6 mm má RS2100 nejnižší profil na trhu. 

Neomezená volnost pohybu

Design je tak intuitivní, že pracovníci budou okamžitě vědět, jak nosit RS2100 a používat – není třeba žádné školení. Jedna velikost padne všem – od nejmenší po největší ruku. Potřeba objednávat a spravovat různé velikosti je eliminována – jednoduše si vyberte množství pravých nebo levých držáků, které se dají nastavit. Co se týká snímání dat, vaši pracovníci očekávají to nejlepší – a to RS2100 splňuje. 

Vysoce výkonné skenovací zařízení s technologií PRZM Intelligent Imaging umožňuje bleskově zachytit prakticky jakýkoli 1D/2D čárový kód, i když je miniaturní, poškozený, špatně vytištěný nebo znečištěný. 

Díky notifikacím prostřednictvím LED kontrolek, zvukových signálů a haptické vibrace, budou pracovníci okamžitě vědět, kdy je čárový kód úspěšně načten. RS2100 je možná maličký, ale navržený tak, aby zvládl pády, nárazy i polití tekutinou – je testován pádem z výšky 1,8 m na beton v celém rozsahu provozních teplot, v prašném prostředí nebo na dešti tak, aby těsnění IP54 bylo schopné tyto náročné podmínky zvládnout.  

Při nabití baterie získají vaši pracovníci více než 18 hodin energie a až 17 000 skenů, což je přibližně 900 skenů za hodinu. Pokud jde o hostitelská zařízení, získáte úplnou flexibilitu – RS2100 je kompatibilní s jakýmkoli mobilním zařízením Zebra, stejně jako se spotřebitelskými telefony, tablety a počítači se systémem Windows. 

Párování ve zlomku sekundy

Přidejte adaptér Bluetooth a připojte až 7 nositelných čteček k jednomu počítači. Bez ohledu na to, jakého hostitele si vyberete, párování je snadné. A bezplatné nástroje Zebra Mobility DNA usnadňují uvedení vašich skenerů do provozu.

Pomocí bezplatného nástroje Scan-to-Connect společnosti Zebra Mobility DNA se můžete okamžitě připojit k jakémukoli mobilnímu zařízení Zebra, počítači, tabletu či telefonu s podporou Bluetooth. A pokud hostitelské zařízení podporuje NFC, můžete je jednoduše spárovat klepnutím. Máte obavy z toho, že zařízení Bluetooth ruší vaši síť Wi-Fi? Tyto obavy zmizí s dalším bezplatným nástrojem Mobility DNA, Wi-Fi Friendly Mode, který umožňuje omezit provoz RS2100 pouze na kanály, které nejsou sdíleny s vaší Wi-Fi sítí.

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.