průmyslové tablety ET60/65 - kodys

Hledáte všestranný podnikový tablet se systémem Android?

Maximalizujte produktivitu a efektivitu vašeho podnikání s podnikovými tablety, které vám nabízejí více funkcí, vyšší výkon, dokonalejší zabezpečení, větší odolnost a maximální všestrannost. Tyto tablety můžete používat i v těch nejnáročnějších prostředích - ačkoliv nabízejí veškerou krásu spotřebitelského stylu, jsou konstruovány jako tank a připraveny zvládnout prach, špínu a nečistoty ve výrobních závodech a skladech, práci v mrazícím boxu, neustálé vibrace vysokozdvižných vozíků a jiných vozidel a všechny živly - sníh, led, déšť, prach, spalující horko i mrazivý chlad. Díky bezkonkurenční flexibilitě mohou být tyto tablety čímkoli, co právě potřebujete – tabletem, alternativou notebooku a nebo počítačem do vozidla.

zkonstruovány tak, aby zvládly jakoukoliv práci

Tento tablet prošel v reálném světě více testy než jakýkoli jiný tablet ve své třídě. Byl testován pádem na beton, vystaven prudkému žáru i náročným podmínkám v mrazícím boxu, je prachotěsný a odolný proti korozi – a když se znečistí, můžete ho jednoduše umýt hadicí. Další testy včetně vibrací, tepelných šoků, vystavení slunečnímu záření a účinkům solné mlhy měly za cíl ověřit, že tablet zvládne neustálé nárazy vysokozdvižného vozíku, vibrace při používání ve vozidle, náhlé a velké teplotní výkyvy či silné vystavení slunečnímu záření. Výsledek? Tablet, který je použitelný a dokonale funkční prakticky kdekoli – od drsného prostředí ve skladech a výrobních závodech až po nepředvídatelná venkovní prostředí v přístavech a podnikových areálech, při poskytování služeb v terénu nebo zajištění veřejné bezpečnosti.

Navrženy pro různá odvětví průmyslu

Tablety z řady ET6X od společnosti Zebra Technologies byly navrženy tak, aby splňovaly širokou škálu požadavků v různých pracovních prostředích jako jsou: maloobchod, sklady, doprava a logistika, terénní služby a záchranné složky.

ZEBRA ET60/65 JSOU NEJVÝKONNĚJŠÍ TABLETY SVÉ TŘÍDY

vytvořte si notebook 2 v 1

Jednoduše připojte k tabletu klávesnici a získáte všechny funkce dvou zařízení – tabletu a notebooku pro zadávání velkých objemů dat. Zařízení ET60/ET65 stačí uzamknout do nového patentovaného doku pro montáž do vysokozdvižného vozíku nebo jiného vozidla pro manipulaci s materiálem

extrémně výkonný procesor pro nejnáročnější operace

Osmijádrový procesor Qualcomm® 6490 s frekvencí 2,7 GHz s umělou inteligenci a strojovým učením pro využití aplikací dneška i zítřka.

Displej na který uvidíte za všech okolností

Mimořádně jasný 1000nitový displej uvidíte snadno při jakémkoli osvětlení – včetně venkovního jasného slunečního světla nebo vnitřního slabě osvětleného výrobního závodu či skladu. A dva nejzranitelnější prvky – displej a okénko volitelného skeneru jsou chráněny robustním sklem Gorilla Glass odolným proti rozbití a poškrábání.

Nejvýkonnější bezdrátová připojení

Podpora pro privátní sítě 5G a služba CBRS umožňují vysoce bezpečné a cenově výhodné soukromé mobilní bezdrátové připojení ve velkých oblastech, jako jsou přístavy či průmyslové areály. Podpora sítí 5G a Wi-Fi 6E poskytuje pracovníkům uvnitř budov a venku v terénu bleskově rychlé a spolehlivé bezdrátové připojení. 

S baterií i bez

Bez ohledu na náročnost aplikací zvládnou vaši pracovníci se standardní či rozšířenou baterií celosměnný nebo vícesměnný provoz. Baterie je odnímatelná, takže tablet už nikdy nemusíte vyřazovat z provozu kvůli nabíjení. Pokud plánujete ET60/65 používat ve vysokozdvižném vozíku, můžete je snadno nabíjet přes toto hostitelské vozidlo. 

Sběr dat či sken? není problém

S pomocí 16MP zadního fotoaparátu můžete snímat čárové kódy ihned po vybalení. Pro intenzivnější skenování můžete zvolit volitelný snímací modul SE55 1D/2D Advanced Range s technologií Intellifocus™ zachycující prakticky jakýkoli čárový kód za každých podmínek ve zlomku sekundy a to až do vzdálenosti 12 m.

Fotogalerie produktu

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.