Körber - Gartner Magic Quadrant - WMS - Kodys

Körber opět mezi lídry v Gartner Magic Quadrantu

Náš partner, společnost Körber Supply Chain, se letos v rámci nezávislé studie Gartner Magic Quadrant znovu dostala mezi celosvětové lídry trhu v oblasti systémů řízení skladů (tzv. Warehouse Management System). Gartner, Inc. se zabývá celosvětovým výzkumem a poradenstvím v oblasti IS / ICT technologií.

Jejich nezávislé hodnocení tzv. Gartner Magic Quadrant (Gartnerovy magické kvadranty) je vysoce prestižní výzkumná metodika a vizualizační nástroj určený pro sledování a vyhodnocování pokroku a pozic firem na konkrétním, technologicky orientovaném trhu.

Gartnerova studie Magických kvadrantů pro Warehouse Management System

 

Stáhněte si zde  Körber Named as Leader in Gartner® Magic Quadrant celou zprávu a zjistěte více o kritériích, která odlišují společnost Körber a o tom, jak stávající zákazníci těží ze spolupráce s touto společností.

Systémy pro řízení skladů jsou od společnosti Körber speciálně navrženy pro řadu jedinečných potřeb – od malých podniků přes globální podniky až po poskytovatele logistiky třetích stran. Nabízejí kompletní pokrytí funkcemi a vysokou flexibilitu pro zajištění transparentnosti a individuální rozšiřitelnosti.

Gartner Magic Quadrant - Körber WMS - Kodys

Pro naše zákazníky to znamená těžit z rychlejších reakčních časů, nižších chybových kvót, optimálního využití zdrojů a kratších časů pro zpracování objednávek. Věříme, že kombinace softwaru, jako je K.Motion Warehouse Management Systems s dalšími technologiemi, jako jsou například autonomní mobilní roboti, simulace skladu, hlasové technologie nebo WCS umožní našim zákazníkům revolucionizovat jejich vychystávání a ukládání, materiálové toky či procesy.

Nabízíme komplexní řešení a odborné znalosti pro dodavatelský řetězec od software přes automatizaci až po manipulaci s materiálem, hlasová, vizuální a jiná mobilní řešení a robotiku zahrnující: 

  • Řešení pro řízení dodavatelského řetězce
  • Automatizaci Inovativní skladová řešení zvyšující produktivitu, přesnost a bezpečnost pomocí technologií "volné ruce a oči"
  • Robotizaci a manipulaci s materiálem
  • Poradenství a konzultace v oblasti SW

Díky této studii se společnost Kӧrber Supply Chain stala uznávaným globálním lídrem v oblasti WMS řešení, které může skvěle fungovat i u Vás. V případě zájmu, nás neváhejte kontaktovat.