Letošní MSV v Brně i s námi!

Vážení zákazníci,

rok utekl jako voda a na brněnském výstavišti se uskuteční již 63. Mezinárodní strojírenský veletrh – největší strojírenská událost v České republice, při které ani my nebudeme chybět.

Letošní MSV se bude nově konat čtyři dny od úterý 4. do pátku 7. října. Hlavním tématem bude digitalizace průmyslu a pozornost bude věnována také energetické udržitelnosti. Naše kolegy můžete potkat v průběhu konference nebo si s nimi rovnou domluvit schůzku.

MSV 2022 představí nové směry rozvoje průmyslových technologií a my budeme u toho!

V rámci našeho partnerství s firmou Interoll – celosvětový dodavatel klíčových produktů pro řešení manipulace s materiálem budeme ve čtvrtek 6. října společně ve vnitřních prostorách pavilonu A2. Naše zákazníky netradičně přivítáme ve speciálním kamionu, kterým Interoll v rámci evropské roadshow obráží své zákazníky.

Prostor uvnitř kamionu slouží především pro komunikaci se zákazníky – prezentace – možnost uspořádat i online meeting se specialisty z výroby, lobby s kávou a občerstvením. Pro zpestření jsou zde funkční modely produktů a jeden obrovský LEGO model, kde jsou zakomponované všechny výrobky Interollu v jeden funkční celek.

Vedle kamiónu bude ještě umístěn stánek pro případná jednání. Celý truck bude umístěn ve vnitřních prostorách pavilonu A2 na ploše ca 125 m2

Návštěvníci minulého ročníku MSV potvrdili svou skladbou význam veletrhu. Za účelem obchodu zde přišlo 90 % návštěvníků. Navíc 80 % z nich se účastní rozhodovacího procesu ve firmách. Vystavovatelé ocenili zájem návštěvníků o prezentované exponáty, a především možnost navázat nové obchodní vztahy. Tak neváhejte a přijďte.

Těšíme se na vás!