Měřící a skenovací zařízení Cubetape 200

Společnost Parceltools, světový lídr v oblasti návrhu a vývoje ručních zařízení pro skenování a měření nákladu (LTL) a Masterdata, představuje novou generaci svých ručních zařízení Cubetape, která kombinují měření čárových kódů a skenování do jednoho.

Cubetape C200 umožňuje uživatelům integrovat měření (mobilní kótování) a skenování pomocí mobilního zařízení. Uživatelé skenující čárové kódy na balíky nebo palety jednoduše používají funkci skenování s měřicí páskou v "domovské" poloze. Funkce kótování se snadno spustí tradičním použitím pásky a následným stisknutím tlačítka "skenovat" pro skenování a uložení měření ze zařízení.

Všechna data jsou exportována v reálném čase přes Bluetooth nebo WLAN.

cubetape - kodys
Cubetape automatizuje sběr a přenos dat potřebných pro přepravu a obecné apllikace pro balíky a zásilky.

C200 nabízí koncovým uživatelům tři modely/způsoby/optimalizaci práce. vedoucí k lepší přidané hodnotě pro uživatele:

  • Ochrana příjmů dopravce.
    Dopravci musí měřit položky ve svých skladech, aby předložili správné rozměry od odesílatele nebo společnosti 3PL. Díky své konstrukci doplňuje přenosná páska Cubetape C200 stávající stacionární automatické systémy pro měření rozměrů (kamerové systémy) měřením objektů, které se nevejdou do stacionárních vážicích a dimenzovacích zařízení.
  • Přeprava a vyzvednutí zboží ze skladu.
    Rychlé a přesné měření každé položky, která vstupuje do skladu a opouští ho, je zásadní, aby se zabránilo časově náročným úzkým místům. Zvýšená přesnost C200 zajišťuje, že poplatky za odchozí přepravu jsou správné a že se vyhnete nákladnému vrácení a reklama.
  • Kmenová data.
    Každá skladová položka ve skladu musí být zadána do systému řízení skladu ERP rychle a bezchybně. Kromě toho musí být tato cenná databáze pravidelně udržována, protože rozměry krabic s produkty se v průběhu času mění. Kombinaci zadávání dat a údržby systému lze provést pomocí pásky Cubetape 200 v kombinaci se stolní váhou. Parceltools může poskytnout software potřebný pro samostatná a síťová řešení.

"Nový C200 je rychlý, přesný a praktický způsob měření objektů všech tvarů a velikostí," říká Tony Bauer, zakladatel společnosti Parceltools. "Zvyšování přesnosti, efektivity a rychlosti je jádrem všeho, o čem je logistický průmysl, a to je to, co Cubetape přináší."

Některé z největších světových přepravních a logistických společností, jako jsou DHL, DPD, DB Schenker, DSV, Kuehne + Nagel a Hellmann, abychom jmenovali alespoň některé, pravidelně používají C200.

"Již léta stavíme ruční dimenzovací zařízení s myšlenkou, že všichni příjemci/zainteresované strany, koncoví zákazníci / by měli mít rychlý, čistý a přesný přístup k datům," řekl Bauer. "To je zvláště cenné pro přepravce, kteří jsou v popředí procesu přepravy zboží. Tiskárna C200 poskytuje odesílatelům přístup k informacím v reálném čase. Tyto údaje pak mohou být uvedeny v nákladním listu dopravce, aby dopravce mohl zákazníkovi poskytnout spravedlivou cenu předtím, než řidič dorazí do doku odesílatele."