akce kodys

Náš workshop na téma mobility a digitalizace logistiky byl plný inovací

Náš odborně-technologický workshop byl plný novinek a inovací zejména pro oblast logistiky a skladování. Jakpak by ne, když místem konání byl showroom logistických technologií našeho partnera Zebra Technologies. V moderním prostředí Brno Solution Center jsem firmám ukázali technologické novinky v oblasti automatické identifikace, představili jsme řešení pro řízení a automatizaci skladů a v neposlední řadě také trendy v logistice. Pojďme si připomenout tento workshop krátkou fotodokumentací.

V úterý 18. dubna jsme uspořádali v showroomu logistických technologií našeho partnera Zebra Technologies odborně-technologický workshop na téma Mobilita, digitalizace a efektivita v logistice. V tomto moderním prostředí jsem firmám představili naše produktové portfolio řešení a služeb pro řízení a automatizaci skladů, technologické novinky v oblasti automatické identifikace a v neposlední řadě také moderní trendy v logistice.

V rámci workshopu jsme účastníky vzali na prohlídku již zmíněného Solution Centra, abychom jim ukázali poslední technologie pro automatickou identifikaci z dílny Zebry. Vystavený hardware je též napojený na chytré softwarové aplikace, aby simulovali jednotlivá průmyslová odvětví - od výroby, transport a logistiku po retail a zdravotnictví.

Všichni hosté si mohli prozkoumat 8 stanovišť a otestovat si demo aplikace. Představili jsme nové typy mobilních terminálů, odolných tabletů, tiskáren a snímačů, dále na příklad unikátní řešení pro platby a měření rozměrů pomocí mobilního terminálu nebo mobilní terminál, jako komunikační prostředek.

Zájem byl také o lokalizační technologie s využitím mobilních zařízení a inteligentní kabinety určené pro správu, hromadné nabíjení a zabezpečení všech mobilních jednotek. 

Celý workshop se nesl v duchu trendů a modernizace logistiky. Rádi bychom touto cestou poděkovali všem účastníkům za návštěvu.

Na řadě jsou moderní TEchnologie podporující balíkové služby

Naši další chystanou akcí bude seminář v depu společnosti Toptrans 16. května. Budeme vás včas informovat prostřednictvím našeho pravidelného newsletteru nebo sociálních sítích. Registrovat se však můžete již dnes, zde prostřednictví tlačítka níže. 

Fotogalerie semináře zde