akce kodys

Ukázali jsme, jak na řízený sklad a automatizaci procesů v logistice

Náš odborně-technologický seminář byl plný novinek, praktických tipů a sdílení našich zkušeností nejen se systémem řízeného skladu, ale dalšími technologiemi, které posunou vaše skladování na vyšší úroveň. Přichystali jsme pro vás dva bloky přednášek a v rámci přestávek ukázky moderních mobilních technologií, při kterých byli dispozici naši obchodní konzultanti. Připomeňme si seminář krátkou reportáží spojenou s fotodokumentací.

Ve čtvrtek 2. března jsme společně s našimi partnery Honeywell a GS1 Czech Republic uspořádali odborně-technologický seminář zaměřený na efektivně řízený sklad. Sál v konferenčním centru Greenpoint v pražských Strašnicích se zaplnil do posledního místa, protože připravovaná témata byla koncipována tak, aby se účastníci dozvěděli, jak efektivně má fungovat skladový provoz za pomoci systémů, jako WMS či mobilních technologií. 

Vdechneme vašemu skladu život pomocí WMS

Po úvodním představení naší společnosti jsme se přehoupli ke klíčovým prezentacím celé akce, které se týkali zvýšené produktivity a omezení chybovosti skladového provozu pod taktovkou Warehouse Management Systemu a dále automatizace skladových procesů včetně využití nejvhodnějších mobilních technologií a nástrojů. Těchto prezentací se chopili naši přední obchodní konzultanti Ondřej Sklenička a Petr Kratochvíl. Obě prezentace byly opřeny o naše případové studie z projektů, kde jsme tuto problematiku našim zákazníkům řešili.

Druhý blok začal prezentací našeho specialisty na skladová řešení Petra Kratochvíla, který si vzal na mušku kompletní portfolio našich hardwarových řešení pro automatickou identifikaci, které se integrují na řídící systémy, ať už SAP nebo jakékoliv WMS. Terminály, snímače, tiskárny, inteligentní kabinety aj.

Kromě občerstvení, jsme přestávku jsme využili aktivně, prostřednictvím ukázek moderního hardware pro sběr dat od našeho partnera - firmy Honeywell a také spotřebního materiálu určeného do logistiky a skladu. 

Větší viditelnost pro vyšší produktivitu

Druhý blok začal zajímavou přednáškou o standardech v logistice, zejména pak náležitostech logistických etiket, kterou měl možnost odprezentovat náš partner z GS1 pan Jakub Cihlář. Navazující prezentaci měla naše vedoucí pro spotřební materiál Petra Košíková, která představila inteligentní značení pro logistiku a sklady - značení volných ploch, podlah, regálů, portfolio našich etiket a odolných materiálů. Poté se ke slovu znovu dostali naši partneři - Marek Holešovský s Milanem Ptáčníkem z Honeywellu, kteří si připravili interaktivní prezentaci s publikem a ukázali řešení a služby firmy Honeywell pro logistiku. Pozorné posluchače pak v rámci kvízu odměnili drobným dárkem.   

Na řadě jsou technologické trendy pro logistiku

Jak již bylo řečeno celý seminář byl doprovázen konzultacemi všech našich specialistů, živým demonstrováním produktů a služeb a také vydatným cateringem. Všem účastníkům semináře i partnerům GS1 Czech Republic a Honeywell děkujeme. Další seminář bude následovat v květnu tohoto roku. Budeme vás včas informovat prostřednictvím našeho pravidelného newsletteru nebo sociálních sítích.

Fotogalerie semináře zde