zebra sp72 pultový snímač - kodys

Vybavte své prodejny nejmodernější technologií a zvyšte své tržby

Dlouhé fronty a čekání u pokladny je to poslední, co si zákazník přeje. Čtvrtina nakupujících přiznala, že kvůli dlouhým frontám od nákupu upustila. S tím je teď konec. Nové pokladní snímače Zebra SP72 vám pomohou zrychlit proces odbavení zákazníků u pokladen, nabízí pohodlné možnosti samoobslužného odbavení zákazníků díky čemuž předejdete ztrátám prodejů. SP72 jsou  vysoce výkonné skenery poskytují vše, co potřebujete ke zlepšení práce na pokladnách v obchodech s potravinami, smíšeným zbožím, lékárnách a specializovaných prodejnách.

S inovativními funkcemi, včetně volitelné barevné kamery, umožňují tyto pultové snímače zaměstnancům vykonávat úkoly s vyšší prioritou a lépe obsluhovat zákazníky a zároveň minimalizovat podvody na samoobslužných pokladnách. Skenery řady SP72 jsou k dispozici v horizontálním i vertikálním provedení a hodí se všude tam, kde je zapotřebí výkon více plošného skeneru, kompaktní rozměr a snadnou instalaci. 

Zjednodušte si práci u pokladny a zlepšete své výsledky díky vysoce výkonnému pultovému snímání

Ergonomický vertikální snímač SP72-V lze umístit na pult nebo připevnit na stěnu či stůl. Díky plochému provedení se hravě vejde do samoobslužných pokladen a kiosků. Horizontální model SP72-H nabízí nulovou půdorysnou plochu, lze jej zabudovat do pultu a použít jako náhradu za oblíbené starší instalace např. Zebra DS7708. Můžete si zvolit úroveň funkcí, které potřebujete: SP7201 pro vysoce výkonné skenování se všemi základními funkcemi potřebnými na prodejním místě nebo prémiový SP7208, který nabízí stejný výkon a navíc pokročilejší funkce, jako je možnost barevné kamery pro aplikace založené na vidění, které využijete zejména proti odcizením zboží. 

Zlepšete zážitek z nakupování pomocí Zebra SP72

Každodenní spolehlivost, která vás nikdy nezklame

Krytí IP52 chrání před politím a prachem. Horizontální model SP72-H lze dle vašich specifických požadavků na odolnost i vašeho rozpočtu nakonfigurovat se safírovým sklem nebo sklem s povrchovou úpravou podobnou diamantu (DLC).

Sběr dat v reálném čase

Díky nástroji Zebra IoT Connector, což je plně automatizovaný nástroj pro sběr dat v reálném čase, směřují vaše data do preferovaného koncového zařízení IoT.  Vzdálená diagnostika automatizuje zaznamenávání informací o skeneru, jeho stavu a statistikách, nastavení parametrů a údajů o čárových kódech - poskytuje informace potřebné pro ověřování událostí, zpětnou sledovatelnost

Snadná instalace a rychlé nastavení

Více vestavěných rozhraní zajišťuje kompatibilitu se všemi oblíbenými pokladními systémy a kabely pro automatickou detekci hostitele zjednodušují instalaci. Skenery řady SP72 lze napájet přes standardní USB, čímž odpadají náklady a práce spojené se zajištěním externího napájení.

Snímání "swipe & go" jsou pokladny rychlejší než kdy předtím

Díky vysoké čtecí rychlosti a velké ploše jsou čárové kódy načteny prakticky okamžitě. Není nutné čárový kód jakkoliv otáčet či polohovat. Pokladní se mohou věnovat zákazníkům nebo uživatelé samoobslužných pokladen si mohou vychutnat zcela bezproblémový nákupní zážitek.

bezkonkurenční technologie snímání dat

Díky 2,3 megapixelovému snímači a prémiovou technologií inteligentního zobrazování PRZM od společnosti Zebra nabízejí snímače bezkonkurenční výkon prakticky u všech 1D, 2D, Digimarc čárových kódů. Snímače si snadno poradí se špatně čitelnými kódy (poškozené, pomačkané, vybledné apod.) a díky ofsetovému osvětlení není problém načíst reflexní kódy na lahvích nebo celofánových obalech.

Zamezte ztrátám nebo odcizení vašeho zboží

Podpora systémů Checkpoint a Sensormatic pro elektronický dohled nad zbožím (EAS) zjednodušuje odbavení - štítek EAS se deaktivuje po naskenování zboží. To nejen urychluje proces odbavení, ale také eliminuje riziko ztráty zboží např. v důsledku tzv. „přátelského nákupu“ (přelepování kódů, domluva s pokladní apod.)

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.