ibcs spica conference 2023

Where Innovation Meets Wellness

Naše výroční konference IBCS & SPICA je za námi. Byly to nádherné čtyři dny strávené v Grand Hotelu Pupp plné zajímavých informací a vizí do budoucna pro dodavatelský řetězec. Byli jsme obklopeni a hýčkáni krásami malebných Karlových Varů, kde jsme se spojili s předními představiteli z oboru a vzájemně sdíleli své postřehy a zkušenosti a především inovativní myšlenky, jak se posunout dále. 

Děkujeme všem, kteří se s námi na této nezapomenutelné akci podíleli, zejména pak našim partnerům Zebra Technologies, Ingram Micro Czech Republic, Körber Supply Chain, Extreme Networks, Honeywell a SOTI. Toto setkání lídrů a odborníků z oboru bylo sdílením novinek a vizí v dodavatelském řetězci a průmyslové automatizace. 

Hlavní myšlenka – nacházíme se v době přechodu na nové obchodní modely jako subscription model, SaaS či využití cloudu v businessu. Rádi bychom vám prostřednictví fotogalerie ukázali a vyzdvihli nezapomenutelné okamžiky, které se během této akce odehrály.

Ať už jste se konference zúčastnili nebo ne, tyto obrázky vám poskytnou ochutnávku zážitků, které jsme měli možnosti prostřednictvím této akce zažít.