kariéra - vývoj softwarových aplikací - kodys

Analytik & konzultant WMS

Staňte se součástí našeho týmu!

Dobrý den,

V úvodu  bych se rád zeptal. "Jste komunikativní? Rádi analyzujete problémy a navrhujete jejich řešení? Rozumíte informačním systémům v oboru logistiky a chtěli byste se podílet na implementacích těch nejvíce inovativních WMS systémů na světě?"

My z KODYSu tu jsme už pěknou řádku let (konkrétně od 1991), jsme lídry v oboru integrace čárových kódů do podnikových systémů. Zakládáme si na kvalitě našich služeb, přátelském prostředí, vysoké profesionalitě a konečně na individuálním přístupu k našim zákazníkům. Realizovali jsme úspěšné projekty například pro společnosti CocaCola, Mountfield, ČEZ, Globus, Velkoobchod Ptáček a jiné. 

Budoucnost vidíme pozitivně, stále rosteme, a proto k nám hledáme posilu. Hledáme produktivního  analytika/konzultanta WMS (Warehouse Management System), konkrétně pro systémy řízeného skladu K.Motion Warehouse Advantage a K.Motion Warehouse Edge.  

Do svého týmu hledám osobu, jejímž denním chlebem bude sběr požadavků zákazníka a jejich  následná analýza  jak v rámci pre-sales fáze, tak v části realizace projektu (včetně vytvoření písemného dokumentu Analýza, dle kterého probíhá instalace a konfigurace systému). Pokud zvládnete prezentovat zákazníkovi navržené řešení, k tomu participovat na realizaci projektu (instalace, konfigurace, integrační a procesní testy) a na  tvorbě technické dokumentace, pak jste náš člověk! Hledám prostě toho, kdo se nevzdává snadno, chce se na sobě pracovat a posunout se dál.

Máme tým, který Vás v rozjezdu i poté vždy rád podpoří, ale bez velmi dobré znalosti SQL, reprezentativního vystupování a komunikačních schopností i v anglickém jazyce to nepůjde. Pokud toto splňujete, máte praxi na pozici na analytika minimálně 3 roky  a odpovědný přístup pro Vás není jen prázdným pojmem, jste na správné adrese. U nás najdete smysluplnou práci a možnost velkého prostoru se seberealizovat. Společně rozhodně vyrosteme.

Jako šéf snahu, píli a stabilitu vždy náležitě ocením. Hledám někoho, kdo umí vzít pořádně za věc a rovněž jí dotáhnout do konce.

Pokud jsme Vás zaujali,  dejte nám o sobě vědět, pojďme se sejít a zjistíme, zda si vzájemně padneme do oka či nikoliv.

Image
Miloslav Stibor
Miloslav Stibor - vedoucí oddělení systémů