Elektrotechnik

Dobrý den,


V úvodu se zeptáme: Baví Vás elektronika, rádi navrhujete? Pájka či šroubovák není nepřítelem?


My z KODYSu jsme tu už pěknou řádku let (konkrétně od 1991), jsme lídry v oboru integrace čárových kódů do podnikových systémů. Zakládáme si na kvalitě našich služeb, přátelském prostředí, vysoké profesionalitě a konečně na individuálním přístupu k našim zákazníkům. Realizovali jsme úspěšné projekty například pro společnosti CocaCola, Mountfield, ČEZ, Globus nebo Velkoobchod Ptáček.

Budoucnost vidíme pozitivně, stále rosteme, a proto k nám hledáme posilu. Hledáme produktivního elektrotechnika.

Do svého týmu hledám servisního technika, jehož denním chlebem instalace a servis elektro zařízení jak u nás v KODYSu, tak u našich zákazníků. Práce s moderními technologiemi jako je automatická aplikace, RFID, kamerové čtení je samozřejmostí.  Hledám prostě toho, kdo se nevzdává snadno, chce se na sobě pracovat a posunout se dál.

Máme tým, který Vás v rozjezdu i poté vždy podpoří, ale bez absolvování školy s elektro zaměřením či se zájmem o elektroniku to nepůjde. Pokud toto splňujete a šikovnost pro Vás není jen prázdným pojmem, jste na správné adrese. Zbytek jsme schopni naučit a předat. U nás najdete smysluplnou práci a možnost velkého prostoru se seberealizovat. Společně rozhodně vyrosteme.
Jako šéf snahu, píli a stabilitu vždy náležitě ocením. Hledám někoho, kdo umí vzít pořádně za věc a rovněž jí dotáhnout do konce.
Pokud jsme Vás zaujali,  dejte nám o sobě vědět, pojďme se sejít a zjistíme, zda si vzájemně padneme do oka či nikoliv.

Miloslav Volenec
Vedoucí oddělení zákaznických služeb
 

Pokud si dokážete sami sebe představit na této pozici a můžete se pochlubit dobrými výsledky ve svých dosavadních aktivitách, jste to možná Vy, kdo v brzké době posílí náš tým! Budeme se těšit na Váš životopis, který prosím pošlete na adresu: jana.zidkova@kodys.cz .