Elektrotechnik

Elektrotechnik

Staňte se součástí našeho týmu!

Elektrotechnik pro oddělení zákaznických služeb

Zdravíme Vás z Kodysu.

Hned na úvod se zeptáme, jestli vás baví elektrotechnika? Pájka či šroubovák není Vašim nepřítelem? Tak čtěte dále. 

Naše firma KODYS tady je už pěknou řádku let, konkrétně od roku 1991. Jsme lídry v oboru integrace čárových kódů do podnikových systémů. Zakládáme si na kvalitě našich služeb, přátelském prostředí, vysoké profesionalitě a konečně na individuálním přístupu k našim zákazníkům. Realizovali jsme spousty úspěšných projektů například pro společnosti CocaCola, Mountfield, ČEZ, Globus, Velkoobchod Ptáček a jiné. 

Naše firma stále roste, a proto hledáme novou posilu do oddělení servisu a zákaznických služeb na pozici servisního technika se zaměření na elektrotechniku. Denním chlebem bude instalace a servis elektro zařízení jak u nás v Kodysu, tak u našich zákazníků. Práce s moderními technologiemi jako je automatická aplikace, RFID, kamerové čtení je samozřejmostí. Hledám prostě někoho, kdo je manuálně zručný, umí pracovat pod tlakem, snadno se nevzdává a chce na sobě pracovat. 

Máme tým, který Vás v rozjezdu i poté vždy podpoří, ale bez absolvování školy s elektro zaměřením či se zájmem a praxí v oboru elektro to nepůjde. Pokud toto splňujete a šikovnost pro Vás není jen prázdným pojmem, jste na správné adrese. Zbytek jsme schopni naučit a předat. U nás najdete smysluplnou práci a možnost velkého prostoru se seberealizovat. Společně rozhodně vyrosteme.

Pokud jsme Vás zaujali,  dejte nám o sobě vědět, pojďme se sejít, abychom zjístili, zda si vzájemně padneme do oka či nikoliv. Když mi spolu s CV pošlete krátký motivační dopis, rádi Vás pozveme na osobní setkání. 

Image
Miloslav Volenec
Miloslav Volenec - vedoucí oodělení zákaznických služeb