automatizace - kodys

Konzultant pro automatizaci

Staňte se součástí našeho týmu!

Dobrý den,

V úvodu  bych se rád zeptal. "Máte zkušenosti se zaváděním změn v logistických či výrobních firmách? Rozumíte IT systémům a automatizaci?"

My z KODYSu tu jsme už pěknou řádku let (konkrétně od 1991), jsme lídry v oboru integrace čárových kódů do podnikových systémů. Naše řešení pomáhají zákazníkům zvýšit produktivitu práce a snížit chybovost. Zakládáme si na kvalitě našich služeb, přátelském prostředí, vysoké profesionalitě a konečně na individuálním přístupu k našim zákazníkům. Realizovali jsme řadu úspěšných projektů v oblasti automatizace pro výrobní giganty jako jsou společnosti Coca-Cola, plzeňský Prazdroj, Nestlé, Siemens, Mountfield, ČEZ, Velkoobchod Ptáček a jiné. Abyste si udělali konkrétnější představu o nás, podívejte se zde na naše reference

Do svého týmu hledám cílevědomého uchazeče nejen s prodejním duchem, kteří se zapojí do projektů týkajících se průmyslové automatizace, zejména automatizace a robotizace skladových a výrobních procesů, řízení automatizační techniky - AMR, MiR, stacionární automatizace - kamerové čtení, skladových systémů aj. Denním chlebem bude práce na těchto projektech, jejichž cílem je komplexní řešení na klíč optimalizované pro potřeby zákazníka a ostatní. Zároveň budou technickou a obchodní podporou odborným manažerům prodeje. 

Na této pozici se bude jednat o vývoj, instalaci a podporu řešení jak u nás v sídle společnosti, tak u zákazníka. Výhodou je, pokud máte zkušenosti na obdobné pozici nebo zkušenosti s logistikou, výrobou a znáte procesy ve firmě. Měl byste umět naslouchat a obhájit potřebná řešení. Uvítáme spolehlivého kolegu s kreativním přístupem k řešení problémů, který se nezalekne nových výzev. Na oplátku mu poskytneme možnost se seberealizovat, uvádět své nápady do průmyslové praxe, spolupracovat s odborníky nejen z oboru automatizace a dostat se na zajímavá místa. 

Naše projekty jsou velice různorodé. Umíme se napojit na informační sytém zákazníka a spolu s naším řešením vzájemně propojit v jeden funkční celek, proto pokud vidíte do implementace informačních systémů, práce s databází nebo SQL, jenom dobře. Řešením v rámci automatizace zákazníkovi ušetříme náklady a zvýšíme efektivitu procesů a v neposlední řadě eliminujeme lidské chyby. Proto práce s moderními technologiemi jako je RFID, kamerové čtení je u nás samozřejmostí. 

Máme tým, který Vás v rozjezdu i poté vždy podpoří, ale bez absolvování školy s elektro zaměřením to nepůjde. Rovněž potřebujeme, abyste se orientoval v elektro dokumentaci a elektroinstalaci, a pokud budete mít zkušenosti s řízením procesů pomocí PLC, zvláště pak se Siemens TIA Portál (WinCC) alespoň na úrovni diagnostiky, bude to samozřejmě Vaší velkou výhodou.

Pokud toto splňujete a šikovnost pro Vás není jen prázdným pojmem, jste na správné adrese. Zbytek jsme schopni naučit a předat. U nás najdete smysluplnou práci a možnost velkého prostoru se seberealizovat. Společně rozhodně vyrosteme.  Jako šéf snahu, píli a stabilitu vždy náležitě ocením. Hledám někoho, kdo umí vzít pořádně za věc a rovněž jí dotáhnout do konce. Pokud jsme Vás zaujali,  dejte nám o sobě vědět, pojďme se sejít a zjistíme, zda si vzájemně padneme do oka či nikoliv.

Image
Miloslav Volenec
Miloslav Volenec
Vedoucí oddělení zákaznických služeb