automatizace - kodys

Mechanik - elektrotechnik

Staňte se součástí našeho týmu!

Dobrý den,

V úvodu  bych se rád zeptal. "Baví Vás elektronika? A co automatizace, je to Váš šálek kávy?"

My z KODYSu tu jsme už pěknou řádku let (konkrétně od 1991), jsme lídry v oboru integrace čárových kódů do podnikových systémů. Zakládáme si na kvalitě našich služeb, přátelském prostředí, vysoké profesionalitě a konečně na individuálním přístupu k našim zákazníkům. Realizovali jsme úspěšné projekty například pro společnosti CocaCola, Mountfield, ČEZ, Globus, Velkoobchod Ptáček, Plzeňský Prazdroj, Madal Bal a jiné. 

Budoucnost vidíme pozitivně, stále rosteme, a proto k nám hledáme posilu. Hledáme posilu do oddělení automatizace. Do svého týmu hledám člověka, který se zapojí do projektů týkajících se průmyslové automatizace pro sklady a výrobu. Jeho denní chlebem bude práce na projektech, jejichž cílem je komplexní řešení na klíč optimalizované pro potřeby zákazníka. Bude se jednat o vývoj, fyzickou instalaci řešení a podporu řešení jak u nás v sídle společnosti, tak u zákazníka. 

Naše projekty jsou velice různorodé. Umíme se napojit na informační sytém zákazníka a spolu s naším řešením vzájemně propojit v jeden funkční celek. Řešením v rámci automatizace zákazníkovi ušetříme náklady a zvýšíme efektivitu procesů a v neposlední řadě eliminujeme lidské chyby. Práce s moderními technologiemi jako je RFID, kamerové čtení je samozřejmostí. 

Hledám prostě toho, kdo se nevzdává snadno, chce se na sobě pracovat a posunout se dál. Máme tým, který Vás v rozjezdu i poté vždy podpoří, ale bez absolvování školy s elektro zaměřením to nepůjde. Rovněž potřebujeme, abyste se orientoval v elektro dokumentaci a zapojení elektroinstalací, a pokud budete mít zkušenosti s řízením procesů pomocí PLC, zvláště pak se Siemens TIA Portál (WinCC) alespoň na úrovni diagnostiky, bude to samozřejmě Vaší velkou výhodou. 

Pokud toto splňujete a šikovnost pro Vás není jen prázdným pojmem, jste na správné adrese. Zbytek jsme schopni naučit a předat. Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy elektrotechnických oborů se zájmem se dále rozvíjet. U nás najdete smysluplnou práci a možnost velkého prostoru se seberealizovat. Společně rozhodně vyrosteme. Jako šéf snahu, píli a stabilitu vždy náležitě ocením. Hledám někoho, kdo umí vzít pořádně za věc a rovněž jí dotáhnout do konce. Pokud jsme Vás zaujali, dejte nám o sobě vědět, pojďme se sejít a zjistíme, zda si vzájemně padneme do oka či nikoliv.

Image
Miloslav Volenec
Miloslav Volenec
Vedoucí oddělení zákaznických služeb