workshop kodys
Semináře/Webináře

Mobilita, digitalizace a automatizace v logistice

Pozvánka na workshop v zebra solution centru

Přijďte se inspirovat, jak optimalizovat dodavatelský řetězec pomocí chytrých aplikací, mobilních technologií a automatizace. Ukážeme vám nové platební řešení integrované do mobilních zařízení Z-Pay, nejnovější typy mobilních terminálů, tiskáren a snímačů, včetně nástrojů a aplikací pro jejich integraci a provedeme vás moderním technologickým centrem společnosti Zebra.

Image
Seminář Chytrá logistika od skladu k zákazníkovi
Registrujte se na workshop, ve kterém vám ukážeme technologie podporující logistické a distribuční společnosti.

Datum, čas a místo konání

17. dubna 2024 | 09:30 – 12:30 hodin | Zebra Solution Center (budova D, 9. patro), Vlněna 526/7, Brno-Střed, 602 00 pozn.: Jestliže používáte navigaci Waze, stačí zadat: Zebra Technologies, Brno - Střed)
Parkování | budova D, patro -2 (přístupné z ulice Mlýnská)

workshop je určen pro

Manažery logistiky a výroby, vedoucí skladů, IT oddělení, ředitele a management
Workshop je zdarma pro 2 osoby z jedné společnosti. Počet míst je omezený. 

Registrace na workshop byla z důvodu naplnění kapacit uzavřena.

Nemusíte měnit svůj informační systém jen proto, abyste snížili chybovost, zvýšili efektivitu svých procesů. Potřebujete poskytovat data v reálném čase svým pracovníkům v terénu a omezit přepis tištěných dokladů do informačního systému? Chybí vám pracovníci a potřebujete zvýšit míru automatizace? Chcete zajistit platby kartou při doručení zboží? 

Registrujte se na náš workshop, ve kterém se zaměříme na mobilní technologie a trendy. Podíváte se na nejnovější zařízení určené pro práci s čárovým kódem, 2D kódem či RFID. Součástí semináře bude i prohlídka prostor Zebra Solution Centra, kde si budete mít možnost osahat řadu zajímavých technologií od leadera na trhu automatické identifikace.

PŘIPRAVUJEME PRO VÁS

  • Představení nejnovějšího hardware od Zebry včetně nástrojů a aplikací pro jeho integraci
  • Ukázky technologií pro platby a měření rozměrů pomocí mobilního terminálu a lokalizační technologie v rámci skladu
  • Inteligentní správu, hromadné nabíjení a dohled nad mobilními terminály
  • Nástroje pro správu, konfiguraci a zabezpečení mobilních zařízení a tiskáren
  • Řešení pro efektivní komunikaci napříč společností, od řidiče, sklad až po administrativu
  • Řešení pro automatizaci - systémy pro vizuální 2D a 3D inspekci a strojové vidění

Je to jedinečná příležitost se podívat do zákaznického centra výrobního giganta tiskáren, mobilních terminálů, snímačů, RFID zařízení a vyzkoušet si tyto produkty. V rámci workshopu s vámi budeme sdílet osvědčené procesy, postupy a zkušenost v logistice. Setkáte se s novými inovacemi a know-how od předních hráčů z logistiky a skladování. 

Solution Center Zebra Technologies v Brně

Brněnské Solutions Center přináší praktické zkušenosti s hardwarovými a softwarovými řešeními Zebra. Všichni hosté mohou prozkoumat 8 stanovišť, které jsou navrženy tak, aby odpovídaly všem průmyslovým odvětvím – od maloobchodu, zdravotnictví, logistiku, sklad, až po výrobu. Návštěvníci mohou vyzkoušet také několik demo aplikací, které testují hardwarové možnosti do maxima.