mobilní zařízení do zdravotnictví

Mobilní terminály do zdravotnictví

Naše řešení podporují transformaci způsobu poskytování zdravotní péče

Zdravotničtí pracovníci mají starosti s poskytováním kritické péče pacientům. To je důvod, proč jsou mobilní řešení určené do zdravotnictví navrženy tak, aby vydržely fungovat po celou směnu, pracovaly tiše i v noci a vydržely antibakteriální čištění.

Laboratorní technici, zdravotní sestry a lékárníci mohou analyzovat data a číst štítky prakticky jakékoliv velikosti nebo tvaru a to vše s maximální přesností a jistotou, že léčba a léky jsou podávány správnému pacientovi. Díky vzdálené správě mobilních zařízení, viditelnosti stavu zařízení a nepřetržité podpoře z naší strany mohou vaše životně důležité operace pokračovat bez přerušení.

Ucelené portfolio produktů do zdravotnictví

mobilní zařízení do zdravotnictví

HARDWARE PRO POSKYTOVATELE ZDRAVOTNÍ PÉČE

Tiskárny identifikační náramků a snímače Zebra umožňují zdravotníkům ověřit totožnost a informace pacienta - od příjmu pacientů přes diagnostiku a léčbu - až po propuštění.

Naše komplexní portfolio produktů a služeb je navržené tak, aby vám umožnilo poskytovat nejlepší možnou zdravotní péči nejefektivnějším způsobem. Naše velmi široká nabídka začíná tiskem identifikačních náramků na vyžádání a končí bezdrátovými síťovými řešeními, za které můžete platit podle růstu vaší organizace. Můžeme vám dodat prakticky vše, od ultra nízkoteplotních tiskáren štítků po technologie umožňující vzdálený monitoring pacientů.

TC52X-HC

Zebra TC52X-HC

POKROČILÁ SADA FUNKCÍ PRO NEJKVALITNĚJŠÍ ZDRAVOTNÍ PÉČI

Dejte zdravotníkům zařízení pro poskytování péče pacientům té nejvyšší kvality. Mobilní terminály Zebra TC52-HC, TC52x-HC a TC52ax-HC  s Androidem nabízejí řešení připravené do náročných podmínek zdravotních zařízení. TC52ax-HC nabízí všechna vylepšení TC52x-HC, jako je Wi-Fi 6, dvojnásobnou paměť pro maximální výkon aplikací. Vylepšený zadní modrý kryt podporuje více než 30 chemických dezinfekčních prostředků a je odolný proti UV-C zařízení. 

S velkým Full HD displejem pro lepší zapojení pacienta, optimalizovanými hlasovými schopnostmi, designem připraveným pro dezinfekci a kompletní sadou řešení Mobility DNA je TC52x-HC vyroben tak, aby poskytoval lékařům špičkový výkon a lepší péči o pacienty.

Poptat produkt

zebra TC21-hc & TC26-HC

OPTIMÁLNÍ VELIKOST, PRAVÉ FUNKCE, SPRÁVNÁ CENA

Základní řada mobilních terminálů Zebra TC2X určená do zdravotnictví hravě pokryje kvalitní péči všem pacientům. Disponuje funkcemi určenými pro zdravotní podpůrný personál, lékaře a sestry za příznivou cenu. Díky svému odolnému ochrannému krytu navrženému pro neustálou dezinfekci, vyjímatelnou baterii a hlasovým řešením poskytuje toto zařízení spolehlivý nepřetržitý provoz.

Tato malá, snadno přenosná zařízení nabízejí to nejnovější z pokročilých mobilních technologií, vyjímatelné baterie pro spolehlivý nepřetržitý provoz a výkon ke spuštění všech aplikací, které používáte každý den, navržené s ohledem na zdravotní péči. Kvalitní materiály vyrobené pro neustálou dezinfekci a bezdrátové připojení.

Poptat produkt
TC21-HC/TC26-HC
ET4X-HC

zebra ET4X-HC

ROBUSTNÍ TABLETY NAVRŽENY SPLNIT VYSOKÉ NÁROKY VE ZDRAVOTNICTVÍ

Tablety Zebra ET40-HC s bezdrátovým připojením Wi-Fi 6 jsou navrženy pro využití ve vnitřních prostorách zdravotnických zařízení. Zdravotní sestry využívají ET40-HC k přístupu a aktualizaci elektronických zdravotních záznamů (EHR), přijímají hlášení a výstrahy pacientů,  spolupracovníků – od sester a lékařů po laboratorní techniky a transport pacientů, volání o okamžitou pomoc a další.

Uvnitř čekáren můžete využít ET40-HC jako samoobslužní panel. Tablety mohou také zlepšit kvalitu péče a pacientovy zkušenosti tím, že se využijí jako komunikační zařízení - sdělení sestrám o naléhavou potřebu nebo uskutečnit videohovor s rodinou. 

Poptat produkt

Zajistěte, aby správný pacient dostal správnou péči ve správný čas

Kontaktujte nás

Zjistíme vaše potřeby a navrhneme ideální řešení vhodné pro váš byznys.

+420 233 097 911 info@kodys.cz

Vyplňte poptávkový formulář