SPICA Group

IBCS Group, přední systémový integrátor řešení v oblasti automatické identifikace na trhu průmyslové a podnikové mobility ve střední Evropě a SPICA Group, vedoucí poskytovatel digitálních transformačních řešení pro řízení dodavatelského řetězce (Supply Chain Management, SCM) a řízení pracovních zdrojů (Work Force Management, WFM ) na Jadranu, uzavřeli strategické partnerství s cílem globálně nabízet zákazníkům unikátní kombinaci společných řešení, zkušeností a služeb.

Členové této nově vzniklé aliance jsou schopni poskytovat komplexní řešení pro řízení celého dodavatelského řetězce napříč všemi zeměmi, mezi třemi moři - Baltským, Jaderským a Černým. Díky Alianci IBCS - SPICA získávají zákazníci přístup k rozsáhlým znalostem, zkušenostem a předním řešením dodavatelsko-odběratelského řetězce.

Aliance IBCS - SPICA zaručuje nejen unikátní řešení zlepšující logistické procesy, ale i údržbu a servis na nejvyšší úrovni v celém regionu a to vždy v místním jazyce. Kombinovaný tým Aliance nyní sestává z 300 expertů v oblasti řízení dodavatelského řetězce, mobilních aplikací a automatické identifikace s více než 25 lety zkušeností.

spica ibcs group aliance