kariéra - teamleader - kodys

Projektový manažer

Staňte se součástí našeho týmu!

Projektový manažer

Dobrý den, zdravíme Vás z KODYSU.

V úvodu se zeptáme. "Jste komunikativní s technologickým přehledem? Máte rád rychlé tempo a odpovědnost? Máte dobrý pocit, když věc dotáhnete do konce?"

My z KODYSu jsme tu už pěknou řádku let (konkrétně od 1991), jsme lídry v oboru integrace čárových kódů do podnikových systémů. Zakládáme si na kvalitě našich služeb, přátelském prostředí, vysoké profesionalitě a konečně na individuálním přístupu k našim zákazníkům. Realizovali jsme úspěšné projekty například pro společnosti Coca - Cola, Mountfield, ČEZ, Globus, Velkoobchod Ptáček, Dr. Max a jiné. Abyste si udělali konkrétnější představu o nás, podívejte se zde na naše reference

Budoucnost vidíme pozitivně, stále rosteme, a proto do svého týmu hledám projektového manažera, jehož denním chlebem bude řízení softwarových projektů od A do Z. Pokud zvládnete ukočírovat rozpočet, harmonogram, k tomu koordinovat zapojené interní síly, stíhat pravidelné schůzky se zákazníkem ohledně projektu a poté reportovat našemu managementu, jste náš člověk! Vaše práce bude jak v kanceláři, tak v terénu u zákazníka. Je super uvést projekt do života, ale je to pořádná dřina. Hledám prostě toho, kdo se nevzdává snadno, chce se na sobě pracovat a posunout se dál. Rádi bychom, abyste se viděl v následujících vlastnostech:

  • organizační schopnosti, umět plánovat a být flexibilní

  • komunikační a prezentační dovednosti, profesionální vystupování

  • analytické myšlení, strukturovanost a pragmatičnost 

  • proaktivní přístup k řešení problémových situací, schopnost práce pod tlakem

  • umění stanovit priority a zabývat se více věcmi najednou 

  • schopnost vést a motivovat tým 

  • orientace na zákazníka, obchodní dovednosti  

  • a to, čemu se říká selský rozum.

Máme tým, který Vás v rozjezdu i poté vždy rád podpoří, ale bez technického backroundu, komunikačních schopností (vůči kolegům u nás a vůči zákazníkovi) to nepůjde. Pokud toto splňujete a odpovědný přístup pro Vás není jen prázdným pojmem, jste na správné adrese. Zbytek jsme schopni naučit a předat. U nás najdete smysluplnou práci a možnost velkého prostoru se seberealizovat. Společně rozhodně vyrosteme. 

Jako šéf snahu, píli a stabilitu vždy náležitě ocením. Hledám někoho, kdo umí vzít pořádně za věc a rovněž jí dotáhnout do konce.

Pokud jsme Vás zaujali,  dejte nám o sobě vědět, pojďme se sejít a zjistíme, zda si vzájemně padneme do oka či nikoliv.

Miloslav Stibor
Vedoucí oddělení systémů