Průmyslové terminály

Průmyslové terminály jsou mobilní a velmi odolné počítače určené do průmyslových prostředí. Pro vstup dat používají klávesnici nebo dotykový displej a integrovaný snímač čárového kódu. Může se jednat o snímač běžných 1D čárových kódů nebo tzv. imager - digitální snímač s možností čtení 2D čárových kódů. Komunikace mezi terminálem a nadřízeným systémem může fungovat buď bezdrátově prostřednictvím Wi-Fi sítě nebo dávkově, tj. přenosem dat přes komunikační základnu - cradle.

Mobilní terminály jsou při práci napájeny z dobíjitelného akumulátoru. Tato zařízení se využívají zejména v logistice, distribuci, skladech, výrobě nebo v maloobchodě. Podívejte se na naši širokou nabídku řešení a vyberte si vhodné zařízení pro vaše podnikové účely. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Zebra MC9300

Zebra MC9300

Mobilní terminál MC9300 je další evolucí řady MC9000, což je nejodolnější a nejspolehlivější mobilní počítač se systémem Android od společnosti Zebra. Pokud chcete pro své podnikání to nejlepší, model MC93 je špičkové zařízení s dokonale kompatibilním systémem příslušenství a širokým spektrem aplikací.

Poptat produkt
Zenra TC8300

Zebra TC8300

Mobilní terminál Zebra TC8300 je inovativní zařízení určené pro aplikace s intenzivním čtením čárových kódů, typické pro použití ve skladech. Jeho revoluční design klade důraz na ergonomičnost, díky které nebude způsobovat námahu zápěstí a odvádět tak pozornost od práce.

Poptat produkt
Zebra TC8000

Zebra TC8000

Mobilní terminál TC8000 vhodný pro skladníky. Díky unikátní konstrukci a ergonomii umožňuje až 14% zvýšení produktivity oproti klasickým terminálům.

Poptat produkt
Zebra MC3300

Zebra MC3300

Pokud jde o funkce a možnosti, nabízí tento terminál nejlehčí a nejvíce ergonomický design s největší dotykovou obrazovku, bezkonkurenční skenovací výkon a dosah.

Poptat produkt
MC2200 a MC2700

Zebra MC2200 a MC2700

Mobilní terminály MC2200 a MC2700 jsou rentabiní výkonné zařízení určené malým a středním podnikům nabité nejlepší technologií Zebra, jako jsou nejnovější funkce, pokročilá ergonomie a to vše za dostupnou cenu.

Poptat produkt
Zebra TC53 a TC58

Zebra TC53 a TC58

Mobilní terminály Zebra TC53 a TC58 navazují na velmi úspěšnou řadu mobilních terminálů TCx, které technologicky a výkonnově předběhly současná konkurenční zařízení na trhu. Díky novým inovacím získají vaši zaměstnanci výkonné best-in-class zařízení, aby mohli pracovat produktivněji.

Poptat produkt
Zebra TC72 a TC77

Zebra TC72 a TC77

Tyto Android terminály vycházejí z předchozí série TC70/TC75, vytváří odolné mobilní dotykové zařízení, přinášející zaměstnancům skvělý zážitek, díky intuitivnímu ovládání a na nové platformě nabízí zcela vyjímečné možnosti při práci v terénu pro získání maximální produktivity.

Poptat produkt
Zebra TC52 a TC57

Zebra TC52 a TC57

Mobilní terminály Zebra TC52 a TC57 s dotykovou obrazovkou, operačním systémem Android vycházejí z úspěšné předchozí série TC51 a TC56 a přinášejí novou platformu, nové možnosti a špičkovou technologii, včetně nejlepšího výkonu bezdrátové sítě WiFi určené pro pracovníky v terénu či retailu.

Poptat produkt
Zebra TC70 a TC75

Zebra TC70 a TC75

TC70 je velmi odolný a robustní přenosný terminál. Je vybaven operačním systémem Android a vysoce výkonným snímacím modulem pro čtení 1D i 2D čárových kódů.

Poptat produkt