snímače do zdravotnictví

Snímače do zdravotnictví

Naše řešení podporují transformaci způsobu poskytování zdravotní péče

Zdravotničtí pracovníci mají starosti s poskytováním kritické péče pacientům. To je důvod, proč jsou mobilní řešení určené do zdravotnictví navrženy tak, aby vydržely fungovat po celou směnu, pracovaly tiše i v noci a vydržely antibakteriální čištění.

Laboratorní technici, zdravotní sestry a lékárníci mohou analyzovat data a číst štítky prakticky jakékoliv velikosti nebo tvaru a to vše s maximální přesností a jistotou, že léčba a léky jsou podávány správnému pacientovi. Díky vzdálené správě mobilních zařízení, viditelnosti stavu zařízení a nepřetržité podpoře z naší strany mohou vaše životně důležité operace pokračovat bez přerušení.

Ucelené portfolio produktů do zdravotnictví

zařízení do zdravotnictví - kodys

Hardware pro poskytovatele zdravotní péče

Tiskárny identifikační náramků a snímače Zebra umožňují zdravotníkům ověřit totožnost a informace pacienta - od příjmu pacientů přes diagnostiku a léčbu - až po propuštění.

Naše komplexní portfolio produktů a služeb je navržené tak, aby vám umožnilo poskytovat nejlepší možnou zdravotní péči nejefektivnějším způsobem. Naše velmi široká nabídka začíná tiskem identifikačních náramků na vyžádání a končí bezdrátovými síťovými řešeními, za které můžete platit podle růstu vaší organizace. Můžeme vám dodat prakticky vše, od ultra nízkoteplotních tiskáren štítků po technologie umožňující vzdálený monitoring pacientů.

DS4600-HC

Zebra DS4600-hc

VŠESTRANNÉ SNÍMÁNÍ PRO CELOU NEMOCNICI

Univerzální snímač DS4608-HC přesně a snadno zachytí prakticky každý typ čárového kódu v celé nemocnici. Obsahuje inovativní funkce, které dále zvyšují efektivitu pracovních postupů lékařů a sester. Jeho kryt připravený na dezinfekci vydrží neustálé otírání a LED zaměřovač je bezpečný pro použití kdekoliv, včetně NICU.

Poptat produkt

Zebra DS9900-HC

KABELOVÝ HYBRIDNÍ SNÍMAČ URČENÝ DO LABORATOŘÍ

Hybridní imager řady DS9900, určený do laboratoří a lékáren, zvyšuje efektivitu a přesnost klinických pracovních postupů. Pracovníci v laboratořích, lékárnici i pracovníci výzkumu zachytí mnoho typů čárových kódů včetně malých, vysoce hustých, zakřivených a barevně kódovaných na obalech krevní plazmy aj. Jedinečný hybridní design poskytuje bezproblémové přepínání mezi ručním a hands-free skenováním. Volitelný model RFID a bezkonkurenční nástroje pro správu posouvají efektivitu pracovního workflow na novou úroveň.

Poptat produkt
DS9900-HC
DS8100-HC

zebra DS8100-HC

PRÉMIUM SNÍMAČ PRO JAKOUKOLIV ZDRAVOTNÍ PÉČI

Prémiový ruční lékařský skener řady DS8100-HC je účelově zkonstruován pro zdravotnická prostředí, s bezkonkurenčním výkonem zachytí čárové kódy za jakýchkoliv podmínek. První pouzdro svého druhu poskytuje maximální ochranu proti šíření bakterií, flexibilní uživatelsky volitelný režimy zpětné vazby navržený pro nepřetržité používání. Speciální plasty umožňují bezpečné setření s nejširším výběrem nejdrsnějších a nejagresivnějších dezinfekčních prostředků. A hladký, snadno čistitelný tvar se skrytými šrouby, otvory pro reproduktory a švy pomáhá eliminovat oblasti, kde by se mohly skrývat bakterie – i po setření.

Poptat produkt

zebra CS60-HC

UNIVERZÁLNÍ SNÍMAČ S PRVNÍM KONVERTIBILNÍM DESIGNEM SVÉHO DRUHU

Ultra-univerzální skener CS60-HC se přizpůsobí jakémukoliv pracovnímu postupu zdravotníků. Jeho průlomový design snadno přechází mezi kabelovým a bezdrátovým provozem, ručním a hands-free užívání, přesně dle vašich potřeb použití. Vyznačuje se účelovým krytem, který nabízí maximální ochranu proti šíření bakterií, včetně povrchu bez štěrbin eliminující místa, kde se mohou bakterie vyskytovat.

Poptat produkt
zebra cs60-hc
surgiscan - specializovaný snímač pro čtení z chirurgických nástrojů - kodys

SurgiScan Ultra

SPECIALIZOVANÁ ČTEČKA DOKÁŽE SNADNO ČÍST DATA Z NEJLESKLEJŠÍCH A NEJSLOŽITĚJŠÍCH POVRCHŮ TAM, KDE OSTATNÍ ZAŘÍZENÍ SELHÁVAJÍ. 

Unikátní zařízení navržené speciálně pro snímání kódů označených na chirurgických nástrojích. Produktová řada SurgiScan Ultra dokáže snadno a bezchybně číst kódy z nejlesklejších a nejsložitějších povrchů pomocí vysoce výkonné 2D DataMatrix čtečky, která zvýší produktivitu a propustnost sledování chirurgických nástrojů při operacích či lékařských zákrocích. Toto špičkové zařízení bylo po dlouholetém vývoji pečlivě testováno, aby získalo celosvětovou reputaci pro svůj jedinečný výkon ve zdravotnictví.

Poptat produkt

Zajistěte, aby správný pacient dostal správnou péči ve správný čas

Kontaktujte nás

Zjistíme vaše potřeby a poradíme ideální řešení vhodné pro váš byznys.

+420 233 097 911 info@kodys.cz

Vyplňte poptávkový formulář