bartender a zebra designer

Software pro návrh a tisk etiket

BarTender

Vytváření a automatizace štítků, čárových kódů a ještě mnohem více

Software BarTender umožňuje organizacím na celém světě zlepšovat bezpečnost, zabezpečení, efektivitu a dodržování předpisů prostřednictvím vytváření a automatizace tisku a řízení štítků, čárových kódů, tagů RFID, plastových karet a dalších prvků. 

Aplikace BarTender vám poskytne nástroje pro snadný a efektivní návrh štítků a šablon, konfiguraci a připojení ke zdrojům dat a podnikovým systémům a příkazy pro spuštění tisku z jakéhokoliv systému, OS nebo zařízení. 

Pomáhá automatizovat tisk, sledovat stav tisku a spotřebního materiálu, optimalizovat produkci a zároveň poskytuje kompletní a zabezpečenou kontrolu nad procesem tisku. Dokáže také zajistiti dostupnost všech tiskových systémů prostřednictvím monitorování a podávání zpráv. 

Klíčové vlastnosti BarTenderu

wifi

Komplexní automatizace a řízení

Aplikace umožňuje velkým podnikům centrálně provozovat, monitorovat, spravovat a zabezpečovat tiskové operace na více místech a dokonce i kontinentech

graf

Tisk z jakéhokoliv zařízení nebo prohlížeče

Aplikace BarTender Print Portal podporuje snadný tisk jedním kliknutím z prohlížeče v jakémkoliv zařízení, včetně tabletů a smartphonů

čárový kód

Zaznamenávání informací během tisku

Řešení vám umožní navrhovat intuitivní formuláře pro zadávání údajů během tisku bez nutnosti pořízení doplňků. V některých verzích rovněž podporuje zaznamenávání obrázků a načítání údajů z vah během tisku.

ikonka

Nejobsáhlešjí podpora čárových kódů

Řešení obsahuje 400 > naformátovaných prvků čárových kódů, které jsou připraveny k použití, 60 symbolik a nechybí ani plná podpora standardů GS1

ikonka

Kompletní podpora RFID

BarTender poskytuje plnou podporu RFID pro nejnovější typy štítků a tagů, včetně kódů EPC (elektronický kód produktů)

ikonka

Pokročilé nástroje pro tisk a návrh karet

Aplikace BarTender vám umožní navrhovat a tisknout oboustranné karty, včetně magnetického proužku a kódování čipových karet

Zebra Cardstudio 2.0

zebra card studio 2

 

Jednoduchá a efektivní tvorba karet

Více než kdy předtím jsme elektronicky propojenou globální komunitou. Od věrnostních karet zákazníků přes studentské průkazy až po firemní průkazy a karty pro kontrolu přístupu se rychle vyvíjíme od fyzického k digitálnímu.

Vylepšete návrhy a výrobu svých karet pomocí CardStudio 2.0 a odemkněte tak lepší funkce návrhu, rozšířené možnosti správy dat a digitální identifikátory. CardStudio 2.0 umožňuje rychle a jednoduše navrhovat a vyrábět vysoce kvalitní karty a digitální identifikátory.

Klíčové vlastnosti Zebra CARDSTUDIO 2.0

servis

Digitální karty

Vytvářejte průkazy digitálně - občanské průkazy, ID kartičky, slevové, věrnostní apod., které můžete mít uloženy v mobilních telefonech. Vše jednoduše ve 3 krocích.

optimalizace

Pokročilá správa dat

Můžete automaticky vytvářet digitální průkazy, kartičky na základě libovolných dat, včetně textu, grafiky, fotografií a dalších informací z jakéhokoli zdroje dat.

čárový kód

Pokročilá podpora kódování

CardStudio nabízí všechny možnosti kódování, které potřebujete. Díky podpoře bezkontaktních UHF karet si můžete vybrat možnost kódování, která odpovídá vašim požadavkům aplikace a úrovni zabezpečení.

Potřebujete poradit, které řešení je pro vás to pravé?

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.