kariéra - teamleader - kodys

Teamleader

Staňte se součástí našeho týmu!

Teamleader pro vývoj software

Dobrý den, zdravíme Vás z KODYSU.

V úvodu se zeptáme. "Rádi komunikujete a organizujete? Jste inspirací pro ostatní? Umíte pochválit i napomenout?"

My z KODYSu jsme tu už pěknou řádku let (konkrétně od 1991), jsme lídry v oboru integrace čárových kódů do podnikových systémů. Zakládáme si na kvalitě našich služeb, přátelském prostředí, vysoké profesionalitě a konečně na individuálním přístupu k našim zákazníkům. Realizovali jsme úspěšné projekty například pro společnosti Coca - Cola, Mountfield, ČEZ, Globus, Velkoobchod Ptáček, Dr. Max a jiné. Abyste si udělali konkrétnější představu o nás, podívejte se na naše referencenebo si pročtěte náš web. 

Budoucnost vidíme pozitivně, stále rosteme.  Máme asi ten nejlepší tým osmi .Net vývojářů na světě - kluky, co doslova potřebují programovat, vyvíjet a dělat něco nového. Proto hledáme posilu, která by je všechny zastřešila.

Nastal čas a já hledám pro tyto kluky tátu, staršího bráchu, opravdového team leadera. Někoho, kdo jim bude rozumět a postará se o ně. Někoho, kdo mezi ně dokáže rozdělit práci, poradit, nasměrovat, motivovat, zkontrolovat, pochválit i napomenout.  Nehledám nejlepšího vývojáře, ale někoho, kdo by rozuměl jejich jazyku, měl velmi dobrý přehled o nových technologiích, byl zodpovědný a férový a v neposlední řadě uměl naslouchat. Potřebuji, aby pro našeho nového team leadera byl jeho tým vším, a aby do něj přinášel novoty a neusnul na vavřínech. Pokud  toto zvládnete, pak jste náš člověk! Hledám prostě toho, kdo se nevzdává snadno, chce se na sobě pracovat a posunout se dál.

A jak by to vypadalo v praxi? Za prvé bude nutné nastavit procesy uvnitř týmu. Jinak Vaším denním chlebem bude rozdělovat práci klukům, kontrolovat kvalitu a včasnost jejich odvedené práce, reportovat postup v realizaci projektu mě a kolegům, no prostě pozitivně motivovat kluky k vyšším výkonům.

Moc rád Vás v rozjezdu podpořím, ale bez praxe s vedením menšího týmu, organizačních a komunikačních schopností, to nepůjde. Pokud toto splňujete, máte rozhled v nejmodernějších technologiích a metodách vývoje, máte praktické zkušenosti s agilním i waterfall vývojem a odpovědný přístup pro Vás není jen prázdným pojmem, jste na správné adrese.

Jako šéf snahu, píli a stabilitu vždy náležitě ocením. Hledám někoho, kdo umí vzít pořádně za věc a rovněž jí dotáhnout do konce. U nás najdete smysluplnou práci a možnost velkého prostoru se seberealizovat. Společně rozhodně vyrosteme.

Pokud jsme Vás zaujali,  dejte nám o sobě vědět, pojďme se sejít a zjistíme, zda si vzájemně padneme do oka či nikoliv.

Miloslav Stibor
Vedoucí oddělení systémů