TEST - K.MOTION WAREHOUSE EDGE

Systém řízení skladu

K.Motion Warehouse Edge je špičkové komplexní řešení určené pro automatickou evidenci a optimalizaci procesů a zásob v řízeném skladu, které zefektivní práci vašich skladníků a minimalizuje chyby.

Video file

Klíčové vlastnosti

Přesnost

K.Motion je bezpapírový skladový systém, který snižuje administrativní zátěž skladu. Transakce jsou zpracovávány v reálném čase – máte okamžité a přesné informace o chodu celého skladu.

Viditelnost

Díky přehlednému ovládacímu panelu můžete sledovat v reálném čase skladové operace, stav skladových zásob, plánovat práci, sledovat produktivitu zaměstnanců a další KPI.

Kontrola

Všechny operace prováděné skladníky jsou řízeny WMS a kontrolovány za použití automatické identifikace (čárový kód, RFID) tak, aby nezdržovaly obsluhu a zároveň eliminovaly chyby.

Optimalizace

Optimalizované workflow založené na datech. Řídí zaskladnění zásob na optimální lokace, takže se zboží dostane na správné místo ve správný čas.

Integrace

Napojíme skladový systém do ERP, e-shopu nebo do externích systémů či aplikací určených pro dopravce a 3PL společnosti. Díky připraveným integračním funkcím není třeba budovat vlastní rozhraní.

Škálovatelnost

Systém je vysoce škálovatelný dle konkrétních potřeb zákazníka formou doplňkových modulů. Rozvíjejte toto řešení společně s růstem společnosti a s tím souvisejícím zvyšováním náročnosti a složitosti skladových procesů.

Případové studie

Další případové studie

Kontaktujte nás

Zjistíme vaše potřeby a poradíme ideální řešení vhodné pro váš byznys.

+420 233 097 911 info@kodys.cz

Vyplňte poptávkový formulář