tiskárny etiket a štítků - kodys

Tiskárny

Maximum výkonu do jakéhokoliv prostředí

produktové portfolio tiskáren zebra - kodys

TISKNĚTE RYCHLE, SPOLEHLIVĚ A BEZPEČNĚ.

Na selhání tiskárny není nikdy vhodná doba. Tiskárny by měly fungovat bezchybně, téměř neviditelně. Jakmile se zastaví, zastaví se všechny navazující procesy. Odstraňte potíže s produkty Zebra.

Od zjednodušeného nastavení přes kvalitní konstrukci až po sadu softwarových nástrojů jsou tiskárny Zebra navrženy tak, aby byly soběstačné a odolné. Nejde pouze o hardware, ale celé řešení, které vám zajistí bezproblémový chod bez výpadků a s úsměvem.

Tiskněte rychle, spolehlivě a bezpečně díky 50 letům inovací Zebra.

Průmyslové tiskárny

Průmyslové tiskárny Zebra jsou určeny pro drsná a náročná prostředí. Naše uživatelsky přívětivé tiskárny štítků s čárovými kódy a RFID s robustní odolností a přizpůsobivostí pro budoucnost jsou navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivost 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nedělejte kompromisy, vyberte si Zebra pro aplikace s vysokým až středním objemem.

zt600

Zebra ZT600

PRŮMYSLOVÁ SÍLA PRO KAŽDOU VÝZVU 

Průmyslové tiskárny řady ZT600, které posouvají dědictví prémiové řady Xi, kombinují robustní odolnost a výjimečný výkon na uživatelsky přívětivé platformě připravené na budoucnost.

Poptat produkt

ZEBRA ZT510

POTŘEBNÝ VÝKON DO PRŮMYSLU ZA PŘÍZNIVOU CENU

ZT510 staví na odkazu špičkové tiskárny 105SLPlus a obsahuje základní funkce, které potřebujete v průmyslové tiskárně za cenově výhodnou cenu.

Poptat produkt
ZT510
zt400

ZEBRA ZT400

ODOLNÁ TISKÁRNA DO PRŮMYSLU S ŠIROKOU ŠKÁLOU FUNKCÍ

Řada ZT400 je navržena pro odolný a spolehlivý tisk v náročných prostředích. Průmyslové tiskárny řady ZT400, nabité pokročilými funkcemi, schopnostmi RFID a tiskovou DNA společnosti Zebra poháněné systémem Link-OS, jsou ideální pro širokou škálu aplikací.

Poptat produkt

ZEBRA ZT200

CHYTRÉ FUNKCE. MALÉ INVESTICE. RYCHLÁ NÁVRATNOST.

Zasloužíte si průmyslovou tiskárnu, která vám pomůže udržet krok. ZT231 nabízí ty správné funkce a cenu a je navržena pro odolnost a snadné použití, aby byla vaše práce jednodušší. Pomocí velké dotykové obrazovky využívejte další možnosti, kdykoli je potřebujete. 

Poptat produkt
zt200
zt111

ZEBRA ZT111

I S MALÝM ROZPOČTEM ZÍSKÁTE POTŘEBNÝ VÝKON DO PRŮMYSLU

Rostou vaše potřeby tisku, ale váš rozpočet je omezený? Žádný problém. Potřebujete ZT111: cenově nejdostupnější tiskárnu pro lehký průmysl od Zebry. Držte krok s vysokou rychlostí tisku, ostrou kvalitou tisku, celokovovým rámem a zabezpečením – to vše v úsporném balení s technologií budoucnosti.

Poptat produkt

ZEBRA 220Xi4

PRŮMYSLOVÁ TISKÁRNA ŠTÍTKŮ NAVRŽENA PRO NEPŘETRŽITÝ PROVOZ

Zvyšte produktivitu v nejnáročnějších podmínkách s nejodolnější řadou průmyslových tiskáren štítků  Zebra. Spolehněte se na vysokou rychlost tisku a vynikající kvalitu.

Poptat produkt
220xi4

Kancelářské "desktop" tiskárny

Stolní tiskárny Zebra jsou kompaktní, snadno se obsluhují a nabízejí odolnost, kterou vaše firma vyžaduje pro tisk malých až středních objemů. Neobětujte výkon kvůli úsporám, Zebra má stolní tiskárnu za každou cenu pro všechny vaše aplikace na štítky s čárovým kódem, účtenky, náramky a RFID.

ZEBRA ZD600

PRÉMIOVÉ FUNKCE S MAXIMÁLNÍM VÝKONEM

Když záleží na kvalitě tisku, produktivitě, flexibilitě aplikací a jednoduchosti správy, prémiová řada ZD600 to zajistí. 4palcové ZD621 a 2palcové stolní tiskárny ZD611 jsou k dispozici v termotransferových, zdravotnických a RFID modelech.

Poptat produkt
zd600
zd400

ZEBRA ZD400

POKROČILÉ VYUŽÍVÁNÍ, FLEXIBILITA A MANAGEMENT

Řada ZD400 společnosti Zebra poskytuje funkce, které potřebujete pro snadnou integraci, provoz, jednoduchost správy a flexibilitu aplikací. 4palcové stolní tiskárny ZD421 a 2palcové ZD411 jsou k dispozici v modelech s přímým tepelným přenosem, termotransferem, pro zdravotnictví a s kazetami s páskou.

Poptat produkt

ZEBRA ZD200

SPOLEHLIVÝ PROVOZ, ODOLNÉ ZPRACOVÁNÍ, NEZAMĚNITELNÁ HODNOTA

Ne všechny tiskárny jsou vytvořeny stejně, zejména modely zaměřený na poměr cena/výkon. Namísto snižování nákladů jsou stolní tiskárny řady ZD200 navrženy v kvalitě Zebra, aby poskytovaly spolehlivý provoz za dostupnou cenu. Tato tiskárna je k dispozici v modelech s přímým tepelným přenosem a termotransferem a nabízí základní funkce, které potřebujete – vše podpořené servisem a podporou společnosti Kodys.

Poptat produkt
zd200

Mobilní tiskárny

Mobilní tiskárny Zebra zvyšují produktivitu a přesnost zaměstnanců tím, že umožňují přenosný tisk štítků s čárovým kódem, účtenek a RFID štítků v místě aplikace. Nabízíme ruční mobilní tiskárnu za každou cenu pro každé odvětví a příslušenství pro kompletní přenosné řešení.

ZEBRA ZQ600 Plus

PRÉMIOVÝ TISK ŠTÍTKŮ A ÚČTENEK 

Zlepšete správu zásob a zákaznický servis ve vašem obchodě s mobilní tiskárnou řady ZQ600 Plus. Řada ZQ600 Plus, která přebírá oblíbenou řadu QLn a vylepšuje ji, přináší pokročilou technologii a inovativní a přenosný design, který posouvá produktivitu, snadné použití a ovladatelnost na novou úroveň.

Poptat produkt
zq600
zq500

ZEBRA ZQ500

VÝJÍMEČNÁ ODOLNOST A SPOLEHLIVOST PRO MOBILNÍ TISK

Prémiové mobilní tiskárny Zebra řady ZQ500 jsou nejodolnější v oboru a využívají vojenský design. Nabízejí také kódování UHF RFID, tisk bez vložky, nejnovější možnosti připojení a uživatelsky přívětivé funkce, které vám umožní pracovat v nejnáročnějších prostředích.

Poptat produkt

ZEBRA ZQ300 Plus

VYSOKÁ PŘIDANÁ HODNOTA VAŠEHO BUSINESSU ZA PŘÍZNIVOU CENU

Díky špičkovému napájení z baterie, všestrannosti, odolnosti a snadné vzdálené správě za dostupnou cenu přichází mobilní tiskárna řady ZQ300 Plus ve dvou provedeních, aby vyhovovala vašim obchodním potřebám.

Poptat produkt
ZQ300

Tiskárny plastových karet

Tiskárny karet a štítků Zebra usnadňují připojení, vytváření a tisk vysoce kvalitních a odolných karet pro různé aplikace. Ať už tisknete ID karty, odznaky pohostinství nebo finanční či RFID karty, tiskárny Zebra nabízejí zabezpečení, spotřební materiál a software, které potřebujete pro komplexní řešení.

ZEBRA ZC300

KOMPAKTNÍ TISKÁRNY PLASTOVÝCH KARET SPLŇUJÍCÍ VAŠE POŽADAVKY 

Tiskněte, co chcete, kdy chcete, téměř odkudkoli, to vše rychlostí blesku. S tiskárnami karet řady ZC300 získáte převratnou jednoduchost, zabezpečení a možnosti připojení i pro ty nejsložitější karty – to vše v nejtenčím designu, který se hodí všude.

Poptat produkt
zc300
zc100

ZEBRA ZC100

NEJLEPŠÍ ZÁKLADNÍ TISKÁRNA KARET, KTEROU MŮŽETE DOSTAT

S tiskárnou karet ZC100 získáte převratně jednoduché ovládání a nejtenčí design, který se hodí všude, spolu se sadou nástrojů s dalšími funkcemi, které ještě více usnadňují integraci, použití a správu pro potřeby jednostranného tisku karet.

Poptat produkt

ZEBRA ZXP ŘADY 9

SPOLEHLIVÝ VÝKON A NEZAMĚNITELNÁ KVALITA TISKU

Vytiskněte více karet s vynikající kvalitou obrazu. Zebra ZXP Series 9™ vám umožňuje tisknout karty ve fotografické kvalitě od okraje k okraji při nejvyšší rychlosti v oboru.

Poptat produkt
zxp9
zxp7

ZEBRA ZXP ŘADY 7

"HIGH-QUALITY" TISK PLATOVÝCH KARET

ZXP Series 7 má vynikající tisk karet ve fotografické kvalitě ve středně až velkoobjemových aplikacích. Tiskárna ZXP Series 7 poskytuje rychlý, ale spolehlivý výkon a zároveň nabízí uživatelům výjimečnou hodnotu snížením celkových nákladů na vlastnictví tiskárny. 

Poptat produkt

RFID tiskárny

Zebra nabízí UHF kódování ve všech našich kategoriích tiskáren – průmyslové, stolní, mobilní a kartové – což zajišťuje, že máte to správné řešení RFID tiskárny pro vaši firmu. Při poskytování spolehlivých dat se můžete spolehnout na přesné vytištěné a kódované štítky a karty RAIN RFID.

ZEBRA ZD621R RFID

PRÉMIOVÝ RFID TISK A KÓDOVÁNÍ

ZD621R staví na odkazu osvědčeného a oblíbeného ZD500R a poskytuje vám nejlepší funkce ve své třídě a dopřednou flexibilitu pro roky špičkového tisku a kódování RFID – bez komplikací.

Poptat produkt
ZD621R
ZD611R

ZEBRA ZD611R RFID

NADSTANDARTNÍ RFID TISK A KÓDOVÁNÍ PŘÍMO OD STOLU

Jediná 2palcová stolní tiskárna/kodér RAIN RFID v tomto odvětví, ZD611R, vám poskytuje vynikající funkce, technologii nové generace a maximální výkon v kompaktním provedení.

Poptat produkt

ZEBRA ZT600 RFID

VÝKON, CHYTRÉ FUNKCE  A ŠKÁLOVATELNOST RFID KÓDU DO PRŮMYSLU

Tiskárny řady ZT600 kombinují průmyslovou odolnost a uživatelsky přívětivé funkce s přizpůsobivostí pro budoucnost – včetně kodéru RFID instalovatelného v továrně nebo v terénu, aby vyhovovaly vašim vyvíjejícím se potřebám v nadcházejících letech.

Poptat produkt
zt600
zt400

ZEBRA ZT400 RFID

BOHATÁ NA FUNKCE I NA KONEKTIVITU PŘIPOJENÍ

Tiskárny/kodéry RFID řady ZT400 nabízejí pokročilé funkce pro spolehlivý tisk a kódování, a to i v náročných prostředích. Získejte konkurenční výhodu díky lepším možnostem sledování, lepší viditelnosti a podnikovým statistikám.

Poptat produkt

ZEBRA ZT231 RFID

PRŮMYSLOVÝ TISK S PŘIDANOU HODNOTOU

Chcete splnit legislativní požadavky nebo rozšířit viditelnost pomocí RFID, aniž byste narušili svůj rozpočet? Už nemusíte hledat. ZT231 RFID vám poskytuje možnosti UHF RFID pro tisk a kódování štítků. Standardní velký barevný dotykový displej je intuitivní a obsahuje užitečné průvodce a videa s návody pro snadné nastavení a použití.

Poptat produkt
zt231
zq630

ZEBRA ZQ630 Plus RFID

PRÉMIOVÝ MOBILNÍ RFID TISK KDYKOLIV A KDEKOLIV

Tiskněte a kódujte RFID štítky, kdykoli a kdekoli je potřebujete. Prémiové funkce, pokročilé technologie, špičková baterie a inovativní design – nyní s RFID. Tato mobilní tiskárna posouvá produktivitu, snadnost použití a správu na novou úroveň.

Poptat produkt

ZEBRA ZQ500 RFID

VYJÍMEČNÁ ODOLNOST A SPOLEHLIVOST RFID TISKU

Prémiové mobilní tiskárny Zebra řady ZQ500 jsou nejodolnější v oboru a mají armádní design. Nabízejí také kódování UHF RFID, tisk bez vložky, nejnovější možnosti připojení a uživatelsky přívětivé funkce, které vám umožní pracovat v nejnáročnějších prostředích.

Poptat produkt
zq500

Potřebujete poradit nebo získat více informací, které zařízení je pro vás to pravé?

Kontaktujte nás

Zjistíme vaše potřeby a poradíme ideální řešení vhodné pro váš byznys.

+420 233 097 911 info@kodys.cz

Vyplňte poptávkový formulář