tiskárny etiket a štítků - kodys

Tiskárny

Maximum výkonu do jakéhokoliv prostředí

produktové portfolio tiskáren zebra - kodys

TISKNĚTE RYCHLE, SPOLEHLIVĚ A BEZPEČNĚ.

Na selhání tiskárny není nikdy vhodná doba. Tiskárny by měly fungovat bezchybně, téměř neviditelně. Jakmile se zastaví, zastaví se všechny navazující procesy. Odstraňte potíže s produkty Zebra.

Od zjednodušeného nastavení přes kvalitní konstrukci až po sadu softwarových nástrojů jsou tiskárny Zebra navrženy tak, aby byly soběstačné a odolné. Nejde pouze o hardware, ale celé řešení, které vám zajistí bezproblémový chod bez výpadků a s úsměvem.

Tiskněte rychle, spolehlivě a bezpečně díky 50 letům inovací Zebra.

Průmyslové tiskárny

Průmyslové tiskárny Zebra jsou určeny pro drsná a náročná prostředí. Naše uživatelsky přívětivé tiskárny štítků s čárovými kódy a RFID s robustní odolností a přizpůsobivostí pro budoucnost jsou navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivost 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nedělejte kompromisy, vyberte si Zebra pro aplikace s vysokým až středním objemem.

zt600

Zebra ZT600

PRŮMYSLOVÁ SÍLA PRO KAŽDOU VÝZVU 

Průmyslové tiskárny řady ZT600, které posouvají dědictví prémiové řady Xi, kombinují robustní odolnost a výjimečný výkon na uživatelsky přívětivé platformě připravené na budoucnost.

Poptat produkt

ZEBRA ZT510

POTŘEBNÝ VÝKON DO PRŮMYSLU ZA PŘÍZNIVOU CENU

ZT510 staví na odkazu špičkové tiskárny 105SLPlus a obsahuje základní funkce, které potřebujete v průmyslové tiskárně za cenově výhodnou cenu.

Poptat produkt
ZT510
zt400

ZEBRA ZT400

ODOLNÁ TISKÁRNA DO PRŮMYSLU S ŠIROKOU ŠKÁLOU FUNKCÍ

Řada ZT400 je navržena pro odolný a spolehlivý tisk v náročných prostředích. Průmyslové tiskárny řady ZT400, nabité pokročilými funkcemi, schopnostmi RFID a tiskovou DNA společnosti Zebra poháněné systémem Link-OS, jsou ideální pro širokou škálu aplikací.

Poptat produkt

ZEBRA ZT200

CHYTRÉ FUNKCE. MALÉ INVESTICE. RYCHLÁ NÁVRATNOST.

Zasloužíte si průmyslovou tiskárnu, která vám pomůže udržet krok. ZT231 nabízí ty správné funkce a cenu a je navržena pro odolnost a snadné použití, aby byla vaše práce jednodušší. Pomocí velké dotykové obrazovky využívejte další možnosti, kdykoli je potřebujete. 

Poptat produkt
zt200
zt111

ZEBRA ZT111

I S MALÝM ROZPOČTEM ZÍSKÁTE POTŘEBNÝ VÝKON DO PRŮMYSLU

Rostou vaše potřeby tisku, ale váš rozpočet je omezený? Žádný problém. Potřebujete ZT111: cenově nejdostupnější tiskárnu pro lehký průmysl od Zebry. Držte krok s vysokou rychlostí tisku, ostrou kvalitou tisku, celokovovým rámem a zabezpečením – to vše v úsporném balení s technologií budoucnosti.

Poptat produkt

ZEBRA 220Xi4

PRŮMYSLOVÁ TISKÁRNA ŠTÍTKŮ NAVRŽENA PRO NEPŘETRŽITÝ PROVOZ

Zvyšte produktivitu v nejnáročnějších podmínkách s nejodolnější řadou průmyslových tiskáren štítků  Zebra. Spolehněte se na vysokou rychlost tisku a vynikající kvalitu.

Poptat produkt
220xi4

Kancelářské "desktop" tiskárny

Stolní tiskárny Zebra jsou kompaktní, snadno se obsluhují a nabízejí odolnost, kterou vaše firma vyžaduje pro tisk malých až středních objemů. Neobětujte výkon kvůli úsporám, Zebra má stolní tiskárnu za každou cenu pro všechny vaše aplikace na štítky s čárovým kódem, účtenky, náramky a RFID.

ZEBRA ZD600

PRÉMIOVÉ FUNKCE S MAXIMÁLNÍM VÝKONEM

Když záleží na kvalitě tisku, produktivitě, flexibilitě aplikací a jednoduchosti správy, prémiová řada ZD600 to zajistí. 4palcové ZD621 a 2palcové stolní tiskárny ZD611 jsou k dispozici v termotransferových, zdravotnických a RFID modelech.

Poptat produkt
zd600
zd400

ZEBRA ZD400

POKROČILÉ VYUŽÍVÁNÍ, FLEXIBILITA A MANAGEMENT

Řada ZD400 společnosti Zebra poskytuje funkce, které potřebujete pro snadnou integraci, provoz, jednoduchost správy a flexibilitu aplikací. 4palcové stolní tiskárny ZD421 a 2palcové ZD411 jsou k dispozici v modelech s přímým tepelným přenosem, termotransferem, pro zdravotnictví a s kazetami s páskou.

Poptat produkt

ZEBRA ZD200

SPOLEHLIVÝ PROVOZ, ODOLNÉ ZPRACOVÁNÍ, NEZAMĚNITELNÁ HODNOTA

Ne všechny tiskárny jsou vytvořeny stejně, zejména modely zaměřený na poměr cena/výkon. Namísto snižování nákladů jsou stolní tiskárny řady ZD200 navrženy v kvalitě Zebra, aby poskytovaly spolehlivý provoz za dostupnou cenu. Tato tiskárna je k dispozici v modelech s přímým tepelným přenosem a termotransferem a nabízí základní funkce, které potřebujete – vše podpořené servisem a podporou společnosti Kodys.

Poptat produkt
zd200

Mobilní tiskárny

Mobilní tiskárny Zebra zvyšují produktivitu a přesnost zaměstnanců tím, že umožňují přenosný tisk štítků s čárovým kódem, účtenek a RFID štítků v místě aplikace. Nabízíme ruční mobilní tiskárnu za každou cenu pro každé odvětví a příslušenství pro kompletní přenosné řešení.

ZEBRA ZQ600 Plus

PRÉMIOVÝ TISK ŠTÍTKŮ A ÚČTENEK 

Zlepšete správu zásob a zákaznický servis ve vašem obchodě s mobilní tiskárnou řady ZQ600 Plus. Řada ZQ600 Plus, která přebírá oblíbenou řadu QLn a vylepšuje ji, přináší pokročilou technologii a inovativní a přenosný design, který posouvá produktivitu, snadné použití a ovladatelnost na novou úroveň.

Poptat produkt
zq600
zq500

ZEBRA ZQ500

VÝJÍMEČNÁ ODOLNOST A SPOLEHLIVOST PRO MOBILNÍ TISK

Prémiové mobilní tiskárny Zebra řady ZQ500 jsou nejodolnější v oboru a využívají vojenský design. Nabízejí také kódování UHF RFID, tisk bez vložky, nejnovější možnosti připojení a uživatelsky přívětivé funkce, které vám umožní pracovat v nejnáročnějších prostředích.

Poptat produkt

ZEBRA ZQ300 Plus

VYSOKÁ PŘIDANÁ HODNOTA VAŠEHO BUSINESSU ZA PŘÍZNIVOU CENU

Díky špičkovému napájení z baterie, všestrannosti, odolnosti a snadné vzdálené správě za dostupnou cenu přichází mobilní tiskárna řady ZQ300 Plus ve dvou provedeních, aby vyhovovala vašim obchodním potřebám.

Poptat produkt
ZQ300

Tiskárny plastových karet

Tiskárny karet a štítků Zebra usnadňují připojení, vytváření a tisk vysoce kvalitních a odolných karet pro různé aplikace. Ať už tisknete ID karty, odznaky pohostinství nebo finanční či RFID karty, tiskárny Zebra nabízejí zabezpečení, spotřební materiál a software, které potřebujete pro komplexní řešení.

ZEBRA ZC300

KOMPAKTNÍ TISKÁRNY PLASTOVÝCH KARET SPLŇUJÍCÍ VAŠE POŽADAVKY 

Tiskněte, co chcete, kdy chcete, téměř odkudkoli, to vše rychlostí blesku. S tiskárnami karet řady ZC300 získáte převratnou jednoduchost, zabezpečení a možnosti připojení i pro ty nejsložitější karty – to vše v nejtenčím designu, který se hodí všude.

Poptat produkt
zc300
zc100

ZEBRA ZC100

NEJLEPŠÍ ZÁKLADNÍ TISKÁRNA KARET, KTEROU MŮŽETE DOSTAT

S tiskárnou karet ZC100 získáte převratně jednoduché ovládání a nejtenčí design, který se hodí všude, spolu se sadou nástrojů s dalšími funkcemi, které ještě více usnadňují integraci, použití a správu pro potřeby jednostranného tisku karet.

Poptat produkt

ZEBRA ZXP ŘADY 9

SPOLEHLIVÝ VÝKON A NEZAMĚNITELNÁ KVALITA TISKU

Vytiskněte více karet s vynikající kvalitou obrazu. Zebra ZXP Series 9™ vám umožňuje tisknout karty ve fotografické kvalitě od okraje k okraji při nejvyšší rychlosti v oboru.

Poptat produkt
zxp9
zxp7

ZEBRA ZXP ŘADY 7

"HIGH-QUALITY" TISK PLATOVÝCH KARET

ZXP Series 7 má vynikající tisk karet ve fotografické kvalitě ve středně až velkoobjemových aplikacích. Tiskárna ZXP Series 7 poskytuje rychlý, ale spolehlivý výkon a zároveň nabízí uživatelům výjimečnou hodnotu snížením celkových nákladů na vlastnictví tiskárny. 

Poptat produkt

RFID tiskárny

Zebra nabízí UHF kódování ve všech našich kategoriích tiskáren – průmyslové, stolní, mobilní a kartové – což zajišťuje, že máte to správné řešení RFID tiskárny pro vaši firmu. Při poskytování spolehlivých dat se můžete spolehnout na přesné vytištěné a kódované štítky a karty RAIN RFID.

ZEBRA ZD621R RFID

PRÉMIOVÝ RFID TISK A KÓDOVÁNÍ

ZD621R staví na odkazu osvědčeného a oblíbeného ZD500R a poskytuje vám nejlepší funkce ve své třídě a dopřednou flexibilitu pro roky špičkového tisku a kódování RFID – bez komplikací.

Poptat produkt
ZD621R
ZD611R

ZEBRA ZD611R RFID

NADSTANDARTNÍ RFID TISK A KÓDOVÁNÍ PŘÍMO OD STOLU

Jediná 2palcová stolní tiskárna/kodér RAIN RFID v tomto odvětví, ZD611R, vám poskytuje vynikající funkce, technologii nové generace a maximální výkon v kompaktním provedení.

Poptat produkt

ZEBRA ZT600 RFID

VÝKON, CHYTRÉ FUNKCE  A ŠKÁLOVATELNOST RFID KÓDU DO PRŮMYSLU

Tiskárny řady ZT600 kombinují průmyslovou odolnost a uživatelsky přívětivé funkce s přizpůsobivostí pro budoucnost – včetně kodéru RFID instalovatelného v továrně nebo v terénu, aby vyhovovaly vašim vyvíjejícím se potřebám v nadcházejících letech.

Poptat produkt
zt600
zt400

ZEBRA ZT400 RFID

BOHATÁ NA FUNKCE I NA KONEKTIVITU PŘIPOJENÍ

Tiskárny/kodéry RFID řady ZT400 nabízejí pokročilé funkce pro spolehlivý tisk a kódování, a to i v náročných prostředích. Získejte konkurenční výhodu díky lepším možnostem sledování, lepší viditelnosti a podnikovým statistikám.

Poptat produkt

ZEBRA ZT231 RFID

PRŮMYSLOVÝ TISK S PŘIDANOU HODNOTOU

Chcete splnit legislativní požadavky nebo rozšířit viditelnost pomocí RFID, aniž byste narušili svůj rozpočet? Už nemusíte hledat. ZT231 RFID vám poskytuje možnosti UHF RFID pro tisk a kódování štítků. Standardní velký barevný dotykový displej je intuitivní a obsahuje užitečné průvodce a videa s návody pro snadné nastavení a použití.

Poptat produkt
zt231
zq630

ZEBRA ZQ630 Plus RFID

PRÉMIOVÝ MOBILNÍ RFID TISK KDYKOLIV A KDEKOLIV

Tiskněte a kódujte RFID štítky, kdykoli a kdekoli je potřebujete. Prémiové funkce, pokročilé technologie, špičková baterie a inovativní design – nyní s RFID. Tato mobilní tiskárna posouvá produktivitu, snadnost použití a správu na novou úroveň.

Poptat produkt

ZEBRA ZQ500 RFID

VYJÍMEČNÁ ODOLNOST A SPOLEHLIVOST RFID TISKU

Prémiové mobilní tiskárny Zebra řady ZQ500 jsou nejodolnější v oboru a mají armádní design. Nabízejí také kódování UHF RFID, tisk bez vložky, nejnovější možnosti připojení a uživatelsky přívětivé funkce, které vám umožní pracovat v nejnáročnějších prostředích.

Poptat produkt
zq500

Potřebujete poradit nebo získat více informací, které zařízení je pro vás to pravé?

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.