tiskárny zebra do zdravotnictví

Tiskárny do zdravotnictví

Naše řešení podporují transformaci způsobu poskytování zdravotní péče

Zdravotničtí pracovníci mají starosti s poskytováním kritické péče pacientům. To je důvod, proč jsou mobilní řešení určené do zdravotnictví navrženy tak, aby vydržely fungovat po celou směnu, pracovaly tiše i v noci a vydržely antibakteriální čištění.

Laboratorní technici, zdravotní sestry a lékárníci mohou analyzovat data a číst štítky prakticky jakékoliv velikosti nebo tvaru a to vše s maximální přesností a jistotou, že léčba a léky jsou podávány správnému pacientovi. Díky vzdálené správě mobilních zařízení, viditelnosti stavu zařízení a nepřetržité podpoře z naší strany mohou vaše životně důležité operace pokračovat bez přerušení.

Ucelené portfolio produktů do zdravotnictví

zařízení do zdravotnictví - kodys

HARDWARE PRO POSKYTOVATELE ZDRAVOTNÍ PÉČE

Tiskárny identifikační náramků a snímače Zebra umožňují zdravotníkům ověřit totožnost a informace pacienta - od příjmu pacientů přes diagnostiku a léčbu - až po propuštění.

Naše komplexní portfolio produktů a služeb je navržené tak, aby vám umožnilo poskytovat nejlepší možnou zdravotní péči nejefektivnějším způsobem. Naše velmi široká nabídka začíná tiskem identifikačních náramků na vyžádání a končí bezdrátovými síťovými řešeními, za které můžete platit podle růstu vaší organizace. Můžeme vám dodat prakticky vše, od ultra nízkoteplotních tiskáren štítků po technologie umožňující vzdálený monitoring pacientů.

zd510-hc

Zebra ZD510-HC

SVĚŘTE SVÉ IDENTIFIKAČNÍ ÚDAJE DO RUKOU ODBORNÍKŮ

Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC představuje nejjednodušší řešení pro potisk náramků. Tiskárna termálních náramků Zebra ZD510-HC s komunikačním rozhraním USB, Bluetooth, Ethernet a Wi-Fi. Je navržena tak, aby její ovládání bylo jednoduché a intuitivní. Stačí jen vložit kazetu obsahující Zebra Z-Band náramky do tiskárny a tisknout. Zebra nabízí širokou škálu dostupných náramků, které jsou velmi široce využitelné i pro jiná odvětví než zdravotnictví. Skvěle poslouží při identifikaci pacientů v nemocnicích, zákazníků v pohostinství či návštěvníků sportovních událostí a různých zábavních parků. Tiskárny prošly testem a certifikací předními poskytovateli zdravotní péče PAS/EHR. Zebra ZD510-HC je vaší volbou pro snadný a rychlý potisk ID náramků.

Poptat produkt

Zebra ZD621-HC

PRÉMIOVÁ TISKÁRNA S TERMOTRANSFEROVÝM A PŘÍMÝM TERMOTISKEM URČENÁ DO ZDRAVOTNICTVÍ

Stolní tiskárna etiket Zebra ZD621-HC přináší pokročilé funkce, intuitivní rozhraní a spolehlivý výkon pro širokou škálu aplikací. Pro větší flexibilitu a snazší integraci do vašich procesů jsou tiskárny k dispozici v modelech s přímým termotiskem, termotransferovým tiskem, do zdravotnictví a také ve variantě RFID.

Každý model je standardně vybaven USB a USB Host s možností volitelného ethernetového, sériového nebo bezdrátového připojení. Model ZD621-HC je odolný vůči častému čištění desinfekčními prostředky využívanými ve zdravotnictví, aby pomáhal předcházet šíření infekčních onemocnění.

Poptat produkt
ZEBRA ZD621-HC
ZD611-HC

ZEBRA ZD611-HC

PRÉMIOVÁ DVOUPALCOVÁ TISKÁRNA DO ZDRAVOTNICTVÍ

2palcové tiskárny ZD611-HC určené výhradně pro zdravotnictví jsou vyrobeny z plastů, které jsou připravené k neustálé dezinfekci, krytem odolným proti UV záření a utěsněným rozhraním pro snadné čištění. Napájecí zdroj lékařské kvality, který je v souladu s IEC 60601-1 pro roky bezpečného a spolehlivého výkonu. Velmi intuitivní a přívětivé uživatelské rozhraní s intuitivní nabídkou, kde okamžitě uvidíte stav tiskárny. Užijte si klid s bezkonkurenčním zabezpečením tiskárny Zebra, které pomáhá chránit citlivá data, včetně informací o pacientech. Přidejte baterii pro tisk na cestách.

Poptat produkt

zebra ZQ600-hc Plus

SNIŽTE RIZIKO CHYB PŘI ODBĚRU VZORKŮ

Zlepšete přesnost označení vzorků a bezpečnost pacientů s mobilní tiskárnou ZQ600 Plus Healthcare. Vyznačuje se pokročilou technologií, inovativním designem, velkým barevným displejem, vynikající správou baterie včetně funkce okamžitého probuzení a také rychlým bezdrátovým připojením 802.11ac a Bluetooth.

Řada ZQ600 Plus Healthcare, která vychází z oblíbené řady QLn Healthcare, je navržena speciálně pro zdravotnictví, aby vydržela neustálou dezinfekci a přináší pokročilou technologii v inovativním a přenosném designu, který posouvá produktivitu, snadné použití a ovladatelnost na novou úroveň.

Poptat produkt
zq600-hc
ZD421-HC

ZEBRA ZD421-HC

POKROČILÁ ÚROVEŇ TISKU VE ZDRAVOTNICTVÍ

Pokročilé stolní tiskárny Zebra ZD421-HC jsou vyrobeny speciálně pro zdravotnická prostředí. Jsou k dispozici v preferované zdravotnické bílé barvě, jsou vybaveny plasty připravenými k dezinfekci, krytem odolným proti UV záření a utěsněným rozhraním tlačítek, které usnadňuje jejich dezinfekci. Zahrnují napájecí zdroj lékařské kvality, který je v souladu s IEC 60601-1. Okamžitý pohled na stav tiskárny pomocí pěti ikon LED. Použijte pokročilé třítlačítkové uživatelské rozhraní pro další funkce a ovládání. A užijte si klid s bezkonkurenčním zabezpečením tiskárny Zebra, které pomáhá chránit vaše citlivá data, včetně informací o pacientech.

Poptat produkt

Zajistěte, aby správný pacient dostal správnou péči ve správný čas

Kontaktujte nás

Zjistíme vaše potřeby a poradíme ideální řešení vhodné pro váš byznys.

+420 233 097 911 info@kodys.cz

Vyplňte poptávkový formulář