Kariéra - kodys

Účetní

Dobrý den, zdravíme Vás z KODYSu.

V úvodu se zeptáme: Máte praxi s vedením účetnictví, orientujete se v daňových zákonech a chcete v tomto oboru dále pracovat? Pojmy jako pečlivost a zodpovědnost patří k Vašim přednostem?  

My z KODYSu tu jsme už pěknou řádku let (konkrétně od r. 1991), jsme lídry v oboru integrace čárových kódů do podnikových systémů. Zakládáme si na kvalitě našich služeb, přátelském prostředí, vysoké profesionalitě a konečně na individuálním přístupu k našim zákazníkům. Realizovali jsme úspěšné projekty například pro společnosti CocaCola, Mountfield, ČEZ, Globus, Velkoobchod Ptáček a jiné. 

Budoucnost vidíme pozitivně, stále rosteme, a proto k nám hledáme posilu. Hledáme samostatného a komunikativního člověka, který má rád své věci pod kontrolou.

Do mého týmu potřebujeme najít člověka, jehož úkolem bude spolupráce na kompletním vedení podvojného účetnictví. Co si pod tím konkrétně představujeme? Vaším denním chlebem bude účtování přijatých faktur, bankovních výpisů a interních dokladů, příprava příkazů k úhradě závazků, evidence a zúčtování pokladny, účtování majetku a odpisů, příprava dokladů pro DPH, sestavování daňových přiznání, komunikace s bankami a finančním úřadem, zpracování analýz finančního hospodaření a jiných statistických výkazů společnosti včetně měsíčních kontrol a ostatní úkoly spojené s účetnictvím a administrativou. Pokud všechno toto zvládnete, pak jste náš člověk! Potřebujeme prostě toho, kdo je pečlivý, důsledný a diskrétní. Někoho, kdo má přehled v české účetní a daňové legislativě a dotahuje věci do zdárného konce.

V rozjezdu Vás rádi s kolegy podpoříme, ale bez praxe v oboru na obdobné pozici to nepůjde. Pokud toto splňujete, je na Vás spoleh a odpovědný přístup pro Vás není jen prázdným pojmem, jste na správné adrese. Zbytek jsme schopni naučit a předat. U nás najdete smysluplnou práci v menším kolektivu ve stabilní společnosti. Nabízíme různorodou a zajímavou pracovní náplň v širších souvislostech.  Snahu, píli a stabilitu vždy náležitě oceníme.

Pokud jsme Vás zaujali, dejte nám o sobě vědět, pojďme se sejít a zjistíme, zda si vzájemně padneme do oka. Když spolu s CV pošlete krátký motivační dopis, rádi si ho přečteme.

Jana Holubová
vedoucí ekonomického oddělení

Staňte se součástí našeho týmu!