workshop
Semináře/Webináře

Mobilita, digitalizace a efektivita v logistice

Pozvánka na moravský workshop se Zebrou

Přijďte se inspirovat, jak zlepšit fungování skladu pomocí moderních systémů, jako Warehouse Management System, technologií jako Pick by Voice nebo inteligentních mobilních řešení a automatizačních nástrojů. 

Image
workshop - zebra - kodys
Workshop je zaměřený na skladová řešení, která vám pomohou zajistit kvalitní a efektivní logistiku

Datum, čas a místo konání

18. dubna 2023 | 09 – 13 h | Zebra Solution Center (budova D, 9. patro), Vlněna 526/7, Brno-Střed, 602 00
pozn.:Jestliže používáte navigaci Waze, stačí zadat: Zebra Technologies, Brno - Střed)
Parkování | budova D, patro -2 (přístupné z ulice Mlýnská), místa s označením CTP s čísly 444 - 479

Workshop je Primárně určen pro oblast moravy

Manažery logistiky, vedoucí skladů, IT oddělení, ředitele a management
Workshop je zdarma
 pro 2 osoby z jedné společnosti. Počet míst je omezený. 

Workshop je zaměřený na skladová řešení, která vám pomohou zajistit kvalitní a efektivní vnitro skladovou logistiku, omezit chyby a prostoje skladových operací a snížit celkové náklady, abyste udrželi krok s konkurencí a dosáhli co nejvyšší možné úrovně produktivity. Je to jedinečná příležitost sdílet osvědčené procesy, postupy a zkušenosti, setkat se s novými inovacemi i partnery, působící v oblastech logistiky a skladování. V rámci workshopu je také připravená prohlídka moderního Solution Centra Zebry Technologies.

Ukážeme vám, jak si poradit se změnami přicházejícími v kontextu nástupu Průmyslu 5.0 a společně s konzultanty Zebra Technologies vám rádi zodpovíme vaše dotazy. Je to jedinečná příležitost se podívat do zákaznického centra výrobního giganta tiskáren, mobilních terminálů, snímačů, čteček RFID a vyzkoušet si tyto produkty. V rámci workshopu s vámi budeme sdílet osvědčené procesy, postupy a zkušenost v logistice. Setkáte se s novými inovacemi a know-how od předních hráčů z logistiky a skladování. 

Registrace na workshop byla ukončena


 

 Zebra Solution center v Brně

Brněnské Solutions Center přináší praktické zkušenosti s hardwarovými a softwarovými řešeními Zebra. Všichni hosté mohou prozkoumat 8 stanovišť, které jsou navrženy tak, aby odpovídaly všem průmyslovým odvětvím – od maloobchodu, zdravotnictví, logistiku, sklad, až po výrobu. Návštěvníci mohou vyzkoušet také několik demo aplikací, které testují hardwarové možnosti do maxima.