zdravotnictví - nemocnice - kodys

Potřebujete snímač, který čte data z chirurgických nástrojů?

Image
surgiscan ultra - specializovaný snímač pro čtení z chirurgických nástrojů - kodys

Co je SurgiScan Ultra? 

SurgiScan ULTRA od společnosti 2DSurgical je navržen speciálně pro skenování DataMatrix kódů (dvourozměrný maticový kód) označených na chirurgických nástrojích. SurgiScan Ultra dokáže snadno číst kódy na nejlesklejších a nejsložitějších površích určený do zdravotníctví - nemocnic. S touto vysoce výkonnou 2D čtečkou výrazně zvýšíte přesnost, produktivitu a propustnost sledování chirurgických nástrojů v nemocnicích.

2DSurgical, jako světově známý výrobce snímačů z chirurgických nástrojů 

2DSurgical je rodinná společnost se sídlem ve Velké Británii, která byla založena v roce 2003 s cílem pokročit ve sledování nástrojů skrze oddělení sterilního zpracování a operačních sálů po celém světě tím, že poskytneme unikátní, vysoce výkonné snímače za příznivou cenu. 

Snímače SurgiScan využívají globálně uznávaný standard identifikace a kódování prostředků - UDI a jsou také v souladu se standardy GS1. Jsou úspěšně používány ve stovkách nemocnic po celém světě a dodávány jako OEM zařízení mnoha společnostmi zabývajícími se softwarem a laserovým značením.

KODYS jako výhradní distributor

Jsme výhradní výhradní distributor SurgiScan snímačů pro Českou republiku. V případě potřeby se na nás neváhejte obrátit.

Máte zájem o řešení do zdravotnictví?

Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám připravíme cenovou nabídku na míru.  

Poptávkový formulář