workshop - zebra solution center - kodys

Zveme vás na workshop do Zebra Solution Centra

Přijďte se inspirovat, jak optimalizovat dodavatelský řetězec pomocí chytrých aplikací, mobilních technologií a automatizace. Ukážeme vám nové platební řešení integrované do mobilních zařízení Z-Pay, nejnovější typy mobilních terminálů, tiskáren a snímačů, včetně nástrojů a aplikací pro jejich integraci a provedeme vás moderním technologickým centrem společnosti Zebra.

Workshop - Mobilita, digitalizace a automatizace v logistice

17 dubna 2024 | 09:30 – 12:30 h | Zebra Solution Center, Brno

Více informací zde


 

Nemusíte měnit svůj informační systém jen proto, abyste snížili chybovost, zvýšili efektivitu svých procesů. Potřebujete poskytovat data v reálném čase svým pracovníkům v terénu a omezit přepis tištěných dokladů do informačního systému? Chybí vám pracovníci a potřebujete zvýšit míru automatizace? Chcete zajistit platby kartou při doručení zboží? 

Přijďte se inspirovat na náš workshop, ve kterém se zaměříme na mobilní technologie a trendy. Podíváte se na nejnovější zařízení určené pro práci s čárovým kódem, 2D kódem či RFID. Součástí semináře bude i prohlídka prostor Zebra Solution Centra, kde si budete mít možnost osahat řadu zajímavých technologií od leadera na trhu automatické identifikace.

Brněnské Solutions Center přináší praktické zkušenosti s hardwarovými a softwarovými řešeními Zebra. Všichni hosté mohou prozkoumat 8 stanovišť, které jsou navrženy tak, aby odpovídaly všem průmyslovým odvětvím – od maloobchodu, zdravotnictví, logistiku, sklad, až po výrobu. Návštěvníci mohou vyzkoušet také několik demo aplikací, které testují hardwarové možnosti.

Z důvodu naplnění kapacit byla již registrace na workshop ukončena.