test

Představujeme nové mobilní platební řešení Zebra Pay

Na podzim loňského roku společnost Zebra Technologies představila novinku v podobě platebního řešení Zebra Pay. Toto řešení mění mobilní zařízení na platební terminály a umožňuje neomezené množství nových způsobů provedení platebních transakcí. Naše společnost KODYS se velkou měrou podílela na uvedení tohoto mobilního řešení do praxe na českém trhu, kdy jej jako první nasadila do ostrého provozu společnosti TOPTRANS.  

Mobilní platební řešení pro Zebra zařízení

První integrované mobilní platební řešení Zebra Pay založené na SPoC (Software based PIN on Commercial off-the-shelf) - určené maloobchodním prodejcům, pracovníkům v terénu, pohostinství nebo zaměstnancům v logistice nosit s sebou kompletní mPOS (Mobile Point of Sale). Což pro zákazníky znamená, že mohou jednoduše platit bezkontaktně prostřednictvím svých digitálních peněženek v mobilních telefonech nebo platebními kartami a zadat PIN na obrazovce mobilního zařízení Zebra. Není tak potřeba žádné další klávesnice či příslušenství.

Jednoduché nasazení, snadné používání

Zebra Pay je na trhu svým způsobem unikátní, protože běží na standardních mobilních službách Google (GMS) a operačním systému Android. Řešení je vytvořeno v souladu se standardy PCI a je certifikováno dle normy EMV Level 3, aby podporovalo bezproblémové a bezpečné platby kartami po celém světě, jako jsou všechny přední značky karet - Visa, Mastercard, American Express, Discover a UnionPay.

Řešení Zebra Pay bylo vyvinuto za účelem zlepšení zákaznické zkušenosti a zvýšení produktivity zaměstnanců, protože přináší skutečně multifunkční mobilní zařízení, které zvládne mobilní platby, čímž snižuje potřebu speciálních platebních terminálů a otevírá nové cesty k přijímání plateb.

Zvýšení zákaznického zážitku

Zavedením Zebra Pay pokračujeme v našem záměru inovovat nové způsoby práce a přicházíme s prvním mobilním platebním řešením v oboru. Řešení Zebra Pay, které bylo vyvinuto za účelem zlepšení zákaznické zkušenosti a zvýšení produktivity zaměstnanců, přináší skutečně multifunkční mobilní zařízení, které zvládne mobilní platby, čímž snižuje potřebu speciálních platebních terminálů a otevírá nové cesty k přijímání plateb.

Julie Johnson
Senior viceprezidentka a generální ředitelka divize Enterprise Mobile Computing Zebra

prsty máme ve vývoji i v Integraci u zákazníka

KODYS úspěšně rozšířil stávající aplikaci pro kurýry společnosti TOPTRANS o toto platební řešení Zebra Pay. Díky tomuto řešení, umožňujeme zákazníkovi platby za doručení zásilek na mobilních terminálech Zebra TC57x s integrovaným platebním zařízením Zebra PD20 kdekoliv v terénu přímo z naší aplikace. 

Kurýrům se tak dostává do ruky spolehlivé, kompaktní a pružné řešení, které je kompatibilní se všemi běžně rozšířenými způsoby plateb a splňuje ty nejnáročnější bezpečností standardy. Na více než osmi stech mobilních zařízeních po celé České republice jsou tak běžně realizovány platby v řádech milionů korun. Pro manažery a IT odborníky společnosti TOPTRANS pak představuje tato integrace technologický pokrok, který zvyšuje efektivitu a spolehlivost logistických procesů. 

Zebra Pay je klíčovým prvkem modernizace a zlepšení pracovního toku v logistickém sektoru. S touto inovací se náš zákazník TOPTRANS stává konkurenceschopnějším a lépe vybaveným pro budoucí výzvy na trhu.

Vše s jedním zařízením

Jednoduchost jednoho zařízení pro vaše zaměstnance v obchodu nebo kurýry zásilkových služeb. Díky tomuto kompaktnímu řešení - mobilní terminály řady TC52x, TC57x, TC52ax, TC53, TC58, TC73, TC78 nebo průmyslové tablety ET40 / ET45 s platebním řešením Zebra PD20 a certifikovanou softwarovou aplikací Zebra PAY dostanete komplexní nástroj pro integraci platebních transakcí do svých řešení. Vše je do sebe dynamicky integrováno a tudíž vysoce ergonomické a uživatelsky přívětivé.

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.