odvětví - logistika skladování - kodys

Logistika a skladování

Řešení pro logistiku a skladování

Zabezpečujeme bezchybnou logistiku a distribuci zboží. Usnadňujeme lidem práci a přinášíme zrychlení a možnost automatizace skladových procesů. Vyřešíme skladování spotřebního, rychloobrátkového zboží, materiálů a komponent pro výrobní firmy. Zefektivníme skladování pro jednoho nebo pro více zákazníků najednou. Známe detailně prostředí vašich zákazníků a pokrytí služeb s přidanou hodnotou je naše specializace.

logistika

Přes 30 let zkušeností s logistikou a sklady

automatizace

Automatizace skladových procesů

optimalizace

Warehouse Management System

logistik

Řízení expedice a nakládky zboží

OK

Řízená kontrola vychystaného zboží ve skladu

3PL

3PL řešení pro třetí strany klientům

Zlepšíme proces vychystání objednávek a ušetříme vám náklady

logistika skladování kodys

 

Najdeme slabá místa ve skladových procesech a přeměníme je na vaši konkurenční výhodu

Nároky na přepravní a logistické společnosti jsou aktuálně vyšší než kdykoli jindy. Zaměstnanci jsou přetížení a pod tlakem, dodržování předpisů je složité, zákazníci však očekávají služby i informace okamžitě.

Integrujte svůj dodavatelský řetězec a zajistěte zvýšení produktivity díky nejmodernějšímu softwaru i hardwaru ve své třídě, přizpůsobenému vašim potřebám. Od příjmu po vychystávání budou veškeré operace probíhat optimalizovaně a řízeně. Díky informacím v reálném čase budete moct přijímat rozhodnutí založená na aktuálních datech.

Zjednodušte pracovní postupy a zrychlete jednotlivé operace odstraněním manuálně prováděných procesů, které zpomalují postup. Díky digitalizaci získáte přehled nutný k minimalizaci čekacích dob, zvýšení propustnosti a současně zajištění vyšší bezpečnosti díky dodržování předpisů.

Rychlé zpracovávání online objednávek vyžaduje dokonalý přehled o skladových zásobách a provozní efektivitu. Naše řešení vám pomůže vyřešit rychle a důsledně celý řetězec – od inventarizace skladu přes hlasové vychystávání až po potvrzení o doručení objednávky včas zákazníkovi.

Neriskujte. Navrhneme vám řešení pro splnění vašich skladových potřeb

Zefektivněte své logistické a skladové procesy a zajistěte si tak status osvědčeného partnera v dodavatelském řetězci. Neriskujte. Vyberte si komplexní řešení od nás. Jsme váš partner se obrovskými zkušenostmi s řízením dodavatelského řetězce u nás i Střední Evropě. 

Jsme integrátor řešení – vybíráme a implementujeme hardware a software pro maximalizaci produktivity vašeho logistického systému. Instalujeme, testujeme a následně zastřešujeme komplexní servisní ochranou. Pro vás je to jedno telefonní číslo v případě jakéhokoliv problému. 

hlasové vychystávní - kodys
Případová studie JIP Východočeská

Vychystávání zboží pomocí hlasu a dodávka mobilních zařízení

značení skladu
Případová studie Makro Cash & Carry

Chytré a odolné značení skladových pozic

Optimalizujte dodavatelský řetězec výběrem našich řešení

Kontaktujte nás

Zjistíme vaše potřeby a poradíme ideální řešení vhodné pro váš byznys.

+420 233 097 911 info@kodys.cz

Vyplňte poptávkový formulář