HLASOVÁ TECHNOLOGIE VÁS POSUNE DÁL

Navádíme vaše zaměstnance a usnadňujeme jim práci

Vaše procesy se rozvíjí, zaměstnanci jsou neustále v pohybu a pod tlakem. Vedení zvyšuje požadavky na rychlejší plnění objednávek nebo rychlejší zaškolení nových pracovníků, snížení reklamací apod. Proto potřebujete flexibilní řešení, které udrží vysoké tempo růstu a zvýší vaši produktivitu.

Honeywell Voice je světovým leadrem v oblasti hlasové technologie, nabízí inovativní řešení pro sběr dat a řízení pracovníků ve skladech a výrobě. Výhod hlasového řešení pro efektivní fungování skladů dnes využívá přes milion skladníků po celém světě, jimž denně projde rukama zboží za více než 5 mld. dolarů.

Jak Honeywell Voice pracuje?

Technologie je založena na rozpoznávání lidského hlasu a následné interpretaci dat ve formě generování hlasových příkazů (nyní k dispozici ve více než 40 světových jazycích). Skladník se systémem komunikuje pomocí řeči, čímž neztrácí čas čtením příkazů z displeje terminálu a ani následným potvrzováním pomocí klávesnice. Systém pomocí hlasových pokynů navede vaše pracovníky na požadované místo, kde je provede požadovanými úkoly (pro dokončení procesu - vychystávání - doplňování - údržba aj.)

Při dokončení každého mezikroku, pracovník potvrdí do mikrofonu provedení operace a systém převede mluvené informace na data, které v reálném čase sdělí zpět nadřízenému systému (např. WMS, ERP). Veškerá komunikace mezi klienty a službou je průběžně ukládána, a proto je systém v případě neočekávaných situací schopen obnovit procesy jednotlivých terminálů v těch místech, v jakých byly neočekávaně přerušeny.

Přizpůsobitelné vašim požadavkům, zařízením i procesům

Pro maximální kompatibilitu je Honeywell Voice navržen tak, aby bez problémů fungoval prakticky s jakýmikoliv mobilním zařízením na platformě Android. K vývoji systému používáme nejnovější dostupné technologie a komponenty. Platforma DevKit nám umožňuje implementovat i aplikace na mobilní zařízení, které můžete ovládat jak klasicky – přes dotykový displej, tak hlasem přes headset. Mezi oběma způsoby používání aplikace lze libovolně a velmi přirozeně přecházet. Vaše pracovníky bude práce zase bavit a Vy dostanete prakticky dvě aplikace za cenu jedné.

Optimalizujte své procesy a maximalizujte produktivitu s Honeywell Voice


Odbourejte překážky svým zaměstnancům a zvyšte jejich bezpečnost

Při vychystávání zboží máte vždy plné ruce čteček nebo jiných překážek, místo toho abyste se soustředili na daný úkol. Tím, že odbouráte tyto překážky, budete pracovat o 20% bezpečněji.

Posilte spokojenost zákazníků snížením chybovosti při vychystávání

Snadnější manipulace se zbožím zvyšuje soustředění. Systém vás navádí nejkratší cestou a kontroluje při vychystávání správných položek. Chybovost se snižuje až o 80% a díky tomu roste spokojenost zákazníků s kvalitou dodávek.


Zrychlete proces zaškolení a nábor nových pracovních sil

Pomocí funkce rozpoznávání řeči jste schopni zaškolit nové zaměstnance v průměru o 85% rychleji. Nemusí vás trápit vysoká fluktuace nebo sezónní pracovníci, brigádníci či cizojazyční tzv. non native speakři apod.

Zvyšte pracovní nasazení a efektivitu zaměstnanců

Ke zvýšení efektivity napomáhá odstranění bariér – čtení dat s tištěného dokladu nebo terminálu. Po zapracování si můžete sami zvýšit rychlost hlasových instrukcí. Pomocí hlasu firmy vykazují zvýšení produktivity mez 10 – 35%.


Snižte vysokou fluktuaci zaměstnanců až o 30%

Nemusí vás už trápit vysoká fluktuace nebo časté výpovědi ze strany zaměstnanců. Díky pokročilým algoritmům strojového účení lze s vysokou přesností předpověďet, kdy může dojít ke ztrátě zaměstnance.  

Aleš Groulík

Provozní ředitel JIP

Lenka Kamešová

Vedoucí skladu Globus

Pavel Fojtík

Vedoucí IT oddělení Siemens

"Tím, že systém je multijazyčný, můžeme využívat i zahraniční pracovníky, které dokážeme mít plnohodnotně připravené během 3 dnů zaškolování" .

"S hlasovým vychystáváním se nám podařilo zvýšit produktivitu o 20% a zároveň se snížily náklady na opravu vadných čteček a terminálů".

„Současná přeměna proběhla přesně a bez problémů. Od té doby naši skladníci vychystávají bez papírů a mají volné ruce i oči, aby se mohli zcela soustředit na svoji vlastní práci".

"Výkon se zvýšil o 70 procent ze 130 na průměrně 220 kartonů za hodinu“.

„Tím, že pracovníci mají
volné obě ruce, mohou je využívat pouze pro manipulaci s materiálem, což značně urychluje proces".

„Hlasovou technologii považujeme za smysluplnou a efektivní a v rámci stávajících zkušeností i bezporuchovou a společnost KODYS za spolehlivého dodavatele“.

Podívejte se, jak se největší český distributor potravin vypořádal s náborem zahraničních pracovníků 


Proč hlasové řešení Honeywell Voice

  • Snadná integrace
  • Globálně rozšířené, vyzkoušené řešení
  • Efektivita a rychlá návratnost investice
  • Flexibilita a škálovatelnost
  • Kvalitní zákaznická podpora

Další informace o tom, čeho může vaše firma dosáhnout pomocí řešení Honeywell Voice, nás kontaktujte ještě dnes.


Reference

Stáhněte si případové studie, které jsme s tímto řešením v průběhu let pro naše zákazníky realizovali.

Pro optimalizaci skladových či výrobních operací si můžete stáhnout White Papers dokumenty

Pokud si nejste jisti, zda je hlasové řešení vhodné pro Váš sklad, poskytneme Vám nezávaznou konzultaci. Volejte +420 233 097 911.

Každé implementaci hlasového řešení předchází příprava a diskuze s klíčovými manažery na straně zákazníka, zjišťování cílů a priorit, dále seznámení se skladem, detailní analýza a návrh řešení odpovídajícího požadavkům konkrétního provozu.


Souvsejicí odkazy: