retail - kodys

Maloobchod a velkoobchod

Naše řešení pro retail

Hranice mezi kamennými obchody a online nákupem zmizely. Zákazníci vyžadují, aby se z nakupování stal zážitek a ne nepříjemnost, bez ohledu na to, jak nakupují. Posílíme váš prodejní tým tak, aby mohl poskytovat služby, které zákazníci očekávají a zvýšíme výkon tam, kde je to nejdůležitější – v předních liniích vašeho podnikání.

ikona

Přes 30 let zkušeností s automatickou identifikací zboží

graf

Řízená inventarizace zásob v reálném čase

čárový kód

Zavedení moderních technologií do vašich prodejen

servis

Informační kiosky pro zákazníky

ikonka_logistika

Vysledovatelnost původu zboží

OK

Systém evidence zboží na prodejní ploše

Dopřejte svým zákazníkům neobyčejný zážitek z nakupování

retail - maloobchod - velkoobchod - kodys

 

Efektivní optimalizace zásob ve vašich prodejnách

Transformace maloobchodu pro vás není žádnou novinkou. Jen se to děje mnohem rychleji a více způsoby. Jedna konstanta však zůstává: zákazník má vždy pravdu.

Skladové zásoby jsou vaší největší investicí, ale také hlavní motivací spokojenosti zákazníků. To je také důvodem, proč je optimalizace skladu a zásob nutnou podmínkou úspěchu. Cílem je dostat co nejrychleji zboží k zákazníkovi při zachování podmínek, které si on zvolil. Jediný způsob, jak toho dosáhnout, je lepší vyřízení objednávky ve skladu.

Oblast maloobchodu i velkoobchodu je typická širokým využitím technologií automatické identifikace (čárový kód a RFID). Zboží zde většinou prochází poslední fází své cesty ke spotřebiteli a zároveň i řadou logistických procesů, kdy je zapotřebí jeho přesné identifikace a evidence. Pro tuto oblast nabízíme komplexní řešení založené na dodávce potřebných produktů a služeb, které umožní aplikovat technologie automatické identifikace do všech logistických procesů uvnitř obchodního řetězce.

Výsledkem je výrazné zrychlení procesů a prakticky úplné vyloučení chybovosti (např. nesprávný název nebo kód zboží apod.). Umožňují také vašim zaměstnancům přístup k informacím v reálném čase z jakéhokoli místa prodejny nebo skladu.

Neriskujte. Vyberte si komplexní řešení od nás.

Zefektivněte své logistické a skladové procesy a zajistěte si tak status osvědčeného partnera v dodavatelském řetězci. Jsme partner se obrovskými zkušenostmi s řízením dodavatelského řetězce u nás i Střední Evropě. 

Jsme integrátor řešení – vybíráme a implementujeme hardware a software pro maximalizaci produktivity vašeho logistického systému. Instalujeme, testujeme a následně zastřešujeme komplexní servisní ochranou. Pro vás je to jedno telefonní číslo v případě jakéhokoliv problému. 

pick by voice
Případová studie Globus

Hlasové vychystávání a dodávka hardware

značení skladu
Případová studie PK Solvent

Chytře a odolně označený sklad s moderní technikou

Vybavte své prodejny nejmodernější technologií a zvyšte své tržby

Kontaktujte nás

Zjistíme vaše potřeby a poradíme ideální řešení vhodné pro váš byznys.

+420 233 097 911 info@kodys.cz

Vyplňte poptávkový formulář