retail - kodys

Maloobchod a velkoobchod

Naše řešení pro váš obchod

Hranice mezi kamennými obchody a online nákupem zmizely. Zákazníci vyžadují, aby se z nakupování stal zážitek a ne nepříjemnost, bez ohledu na to, jak nakupují. Posílíme váš prodejní tým tak, aby mohl poskytovat služby, které zákazníci očekávají a zvýšíme výkon tam, kde je to nejdůležitější – v předních liniích vašeho podnikání.

retail

Přes 30 let zkušeností s automatickou identifikací zboží

čárový kód

Řízená inventarizace zásob v reálném čase

chytré technologie

Zavedení moderních technologií do vašich prodejen

informační kiosky

Informační kiosky pro zákazníky

vysledovatelnost původu zboží

Vysledovatelnost původu zboží

evidence zboží na prodejní ploše

Systém evidence zboží na prodejní ploše

Dopřejte svým zákazníkům neobyčejný zážitek z nakupování

retail - maloobchod - velkoobchod - kodys

 

Efektivní optimalizace zásob ve vašich prodejnách

Transformace maloobchodu pro vás není žádnou novinkou. Jen se to děje mnohem rychleji a více způsoby. Jedna konstanta však zůstává: zákazník má vždy pravdu.

Skladové zásoby jsou vaší největší investicí, ale také hlavní motivací spokojenosti zákazníků. To je také důvodem, proč je optimalizace skladu a zásob nutnou podmínkou úspěchu. Cílem je dostat co nejrychleji zboží k zákazníkovi při zachování podmínek, které si on zvolil. Jediný způsob, jak toho dosáhnout, je lepší vyřízení objednávky ve skladu.

Oblast maloobchodu i velkoobchodu je typická širokým využitím technologií automatické identifikace (čárový kód a RFID). Zboží zde většinou prochází poslední fází své cesty ke spotřebiteli a zároveň i řadou logistických procesů, kdy je zapotřebí jeho přesné identifikace a evidence. Pro tuto oblast nabízíme komplexní řešení založené na dodávce potřebných produktů a služeb, které umožní aplikovat technologie automatické identifikace do všech logistických procesů uvnitř obchodního řetězce.

Výsledkem je výrazné zrychlení procesů a prakticky úplné vyloučení chybovosti (např. nesprávný název nebo kód zboží apod.). Umožňují také vašim zaměstnancům přístup k informacím v reálném čase z jakéhokoli místa prodejny nebo skladu.

Neriskujte. Vyberte si komplexní řešení od nás

Zefektivněte své logistické a skladové procesy a zajistěte si tak status osvědčeného partnera v dodavatelském řetězci. Jsme partner se obrovskými zkušenostmi s řízením dodavatelského řetězce u nás i Střední Evropě. 

Jsme integrátor řešení – vybíráme a implementujeme hardware a software pro maximalizaci produktivity vašeho logistického systému. Instalujeme, testujeme a následně zastřešujeme komplexní servisní ochranou. Pro vás je to jedno telefonní číslo v případě jakéhokoliv problému. 

pick by voice
Případová studie Globus

Hlasové vychystávání a dodávka hardware

značení skladu
Případová studie PK Solvent

Chytře a odolně označený sklad s moderní technikou

hlasové vychystávání - kodys
Případová studie JIP Východočeská

Hlasem řízený sklad pomocí K.voice a dodávka hlasového hardware

wms - ptáček - kodys
Případová studie Ptáček

Efektivně řízený sklad pomocí K.Motion Warehouse Edge

Vybavte své prodejny nejmodernější technologií a zvyšte své tržby

Kontaktujte nás

Zjistíme vaše potřeby a navrhneme ideální řešení vhodné pro váš byznys.

+420 233 097 911 info@kodys.cz

Vyplňte poptávkový formulář