případová studie eset - kodys - evidei

Optimalizace inventáře a evidence majetku pro ESET Bratislava

Evidence a inventarizace majetku pomocí EVIDEI včetně dodávky mobilních terminálů

O zákazníkovi

Přední slovenská IT společnost ESET je známá jako průkopník v oblasti antivirové ochrany a vytváří oceňovaný software pro detekci hrozeb používaný ve více než 200 zemích po celém světě. ESET je zase největší IT společností na Slovensku, pro kterou pracuje více než 1400 zaměstnanců po celém světě.

Situace před realizací projektu

ESET oslovil KODYS SLOVENSKO, když hledal způsob, jak zrychlit a zjednodušit inventarizační procesy svých aktiv. Do té doby využívali k inventarizaci majetku technologii čárových kódů, toto řešení jim nevyhovovalo z několika důvodů, proto se na nás obrátili s požadavkem na řešení evidence a inventarizace majetku pomocí RFID technologie.

Po první schůzce a konzultaci aktuálních požadavků a potřeb zákazníka jsme došli k závěru, že RFID technologie není nejvhodnějším řešením pro účely inventarizace majetku společnosti ESET a doporučili jsme mu, aby zůstal u čárových kódů a implementoval naše moderní řešení pro evidenci majetku EVIDEI.

Přínosy řešení

  • Snížení chybovosti
  • Zrychlení inventarizačních procesů
  • Přehlednost majetku
  • Okamžité výsledky inventur
  • Evidence majetku pomocí mobilních terminálů Zebra TC51

Pro fyzickou inventuru ESET používá mobilní terminály ZEBRA TC51 s mobilní aplikací EVIDEI. Aplikace je pro uživatele velmi jednoduchá a intuitivní a zaškolení i nezkušených pracovníků nebo brigádníků je otázkou velmi krátkého času.


 

Výsledek očima zákazníka

KODYS SLOVENSKO nám doporučil zachovat původní systém značení, takže nebylo třeba pracně přeznačovat a přelepovat nemovitost. Tato skutečnost urychlila implementaci řešení a jeho uvedení do ostrého provozu během jednoho měsíce. Kromě zrychlení inventury a snížení chyb při inventarizaci E V I D E I výrazně urychlil komplikované a časově náročné zpracování výsledků inventarizace.

Lucia Talapková
Finanční ředitelka

Zaujal vás tento projekt nebo potřebujete podobné řešení?

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.