zdravotnictví - obory - kodys

Zdravotnictví

Řešení pro poskytovatele zdravotní péče

Nabízíme spolehlivá řešení identifikace přispívající k bezpečnosti pacientů a efektivnějšímu provozu zdravotnických zařízení. Kombinací hardwaru s vhodnými aplikacemi pomůžeme zdravotnickým zařízením vytvořit řešení, která zvýší bezpečnost, pohodlí a efektivitu každé fáze ošetřování pacienta v nemocnici.

ikona

Přes 30 let zkušeností s automatickou identifikací

ikonka_zdravotnictvi

Snížení chybovosti během léčby pacienta

OK

Správa lékařské dokumentace

čárový kód

Identifikace pacientů a zdravotních záznamů

kvalitnější péče o pacienta

Kvalitnější péče o pacienty při nedostatku personálu

správa majetku ve zdravotnictví

Sledování a správa majetku ve zdravotnictví

Pomáháme zlepšovat bezpečnost pacientů a klinické pracovní postupy

Image
zdravotnictví - kodys

 

ČÁROVÝ KÓD jako NÁSTROJ PRO ZAJIŠTĚNÍ POZITIVNÍ IDENTIFIKACE PACIENTA

Ve zdravotnictví dochází ke stále rozsáhlejšímu využívání technologií automatické identifikace (čárový kód a RFID). Nejedná se jen o samotnou identifikaci pacientů, identifikaci zdravotnické techniky a přístrojů používaných při léčbě. Důležité je zajistit, aby správný pacient dostal správnou péči ve správný čas a zdravotnický personál rychle získal správné informace v reálném čase odkudkoliv. Velkými pomocníky v tomto procesu jsou mobilní terminály, snímače čárových kódů a počítače propojené zabezpečenou bezdrátovou sítí.

Protože jsou na všechny oblasti zdravotní péče kladeny stále vyšší nároky, nabízí naše řešení pomoc při zavádění nebo zlepšování procesů, ve kterých hrají klíčovou roli aktuální, přesné a úplné informace. Technologie automatické identifikace pomáhají personálu zdravotnických zařízení pracovat efektivněji, především ale přispívají ke snížení chybovosti a umožňují soustředit se na samotný výkon zdravotní péče. V konečném důsledku tak zvyšují komfort lékařů, zdravotních sester, pomocného personálu, managementu i samotných pacientů a klientů zdravotnických zařízení.

Mobilní řešení pro zlepšení přesnosti a účinnosti péče o pacienty může výrazně snížit odpovědnost, zachránit životy a umožňuje zdravotnickým zařízením podílet se větší měrou na zvyšování bezpečnosti zdravotnického prostředí v České republice.

Neriskujte. Vyberte si komplexní osvědčené řešení od nás.

Zefektivněte své procesy a zajistěte si tak status osvědčeného partnera v dodavatelském řetězci. Jsme partner se obrovskými zkušenostmi s řízením dodavatelského řetězce u nás i Střední Evropě. 

Jsme integrátor řešení – vybíráme a implementujeme hardware a software pro maximalizaci produktivity vašich procesů. Instalujeme, testujeme a následně zastřešujeme komplexní servisní ochranou. Pro vás je to jedno telefonní číslo v případě jakéhokoliv problému.

zdravotnictví
Případová studie Fakultní nemocnice na Homolce

Identifikace vzorků pro laboratoř, pacientů a zdravotnické techniky

rfid technologie
Případová studie IKEM

Evidence majetku pomocí RFID technologie

evidence majetku
Případová studie Psychiatrická nemocnice v Dobřanech

Řešení evidence a inventarizace majetku pomocí čárového kódu

Zajistěte, aby správný pacient dostal správnou péči ve správný čas

Kontaktujte nás

Zjistíme vaše potřeby a poradíme ideální řešení vhodné pro váš byznys.

+420 233 097 911 info@kodys.cz

Vyplňte poptávkový formulář