Honeywell Voice SRX3 bezdrátový headset

Bezdrátová náhlavní souprava SRX3 představuje novou generaci bezdrátových sluchátek s technologií Bluetooth – zlepšuje ergonomii, produktivitu a přesnost vašich mobilních pracovních sil, čímž umožňuje zefektivnit procesy spojené s hlasovým vychystáváním.

Bezdrátová náhlavní souprava SRX3 zvyšuje výkon a pohodlí vašich zaměstnanců. Zároveň poskytuje bezkonkurenční komunikační možnosti díky nejmodernější technologii pro rozpoznávání řeči.

Navrženo pro maximální pracovní výkon

Na základě letité zpětné vazby zákazníků je náhlavní sada SRX3 vylepšena z hlediska jednotlivých prvků, tak i designem pro zlepšení výkonu. Pro zlepšení technologie rozpoznávání řeči se posílila kvalita a integrita mikrofonu. V případě, že chybí čelní ochranné sklo, se rozsvítí červená kontrolka, jako jasný vizuální indikátor. Vylepšení vnitřních komponent poskytuje odolnost vůči extrémním prostředí - dokonce toleruje použití 24x7 v opravdu drsných podmínkách.

Mezi nové funkce pro Android OS patří podpora profilu hands-free a také automatické párování. Aktualizovaná Bluetooth certifikace, vylepšené zabezpečení a bezdrátové připojení umožňují bezproblémovou komunikaci s moderní infrastrukturou. Funkce mikrofonu „Flip-to-Mute“ dává operátorům možnost okamžitě vypnout interakci s hlasovým systémem - což je často vyžadováno při údržbě a kontrolách.


Charakteristika a benefity

Mimořádná technologie rozpoznávání řeči

Klasické náhlavní soupravy snímají i nežádoucí zvuky skladu, což snižuje přesnost díky zpožděné zvukové interpretaci.

Technologie Honeywell SoundSense ™ využívá přídavné mikrofony k detekci a snížení ruchu až o 50 procent. Díky této funkci dostanete do uší vysoce věrný, čistý akustický zvuk. 

Kompatibilita a podpora OS Android

Sluchátka SRX3 jsou vybavena vestavěným HFP klientem pro zajištění kompatibility mezi aplikacemi Android a hlasovou aplikací Honeywell.

Přívětivé uživatelské rozhraní umožní mobilním pracovníkům rychle spárovat náhlavní soupravu s jakýmkoliv zařízením s Android OS.

Vizuální ochrana mikrofonu

Nechráněné mikrofony hromadí nečistoty, které mohou zhoršit jejich funkci pro rozpoznávání řeči.

U SRX3 je mikrofon chráněn maskou s červeným indikátorem, který slouží jako okamžitá vizuální připomínka, pokud mikrofon chráněn není.

Vyvinuto do extrémních podmínek

Bezdrátová náhlavní souprava SRX3 je vyrobena tak, aby poskytovala maximální flexibilitu bez ohledu na provozní prostředí. Je navržena a certifikována pro provoz ve vysoce hlučných a extrémních podmínkách - od vysokých teplot, přes sucho, vlhko či mráz. Poskytuje také výjimečný výkon baterie, která v mrazu při teplotách - 30°C vydrží až 10 hodin a 20 hodin v suchém prostředí.


Reference

Podívejte se, jak jsme díky hlasové technologii zvýšili produktivitu skladu pro Globus

 

Datasheets & White Papers

Stáhněte si kompletní technologickou specifikaci k hlasovým terminálům A700x nebo si přečtěte (na vyžádání) dokument, jak se posunout dále s hlasovou technologií Honeywell Voice

 

 


Související odkazy: