Zebra MC3390R UHF RFID - řízení zásob bude mnohem jednodušší

mc3390rfid
Mobilní terminál MC3390R s RFID od společnosti Zebra představuje přesnější, pohodlnější a efektivnější zařízení určené pro řízení zásob, plnění objednávek, cross-docking aj. Terminál má robustní design, přesto je lehký a ergonomicky vhodný pro pohodlné užívání. Velká 4 palcová, dotyková obrazovka, fyzická klávesnice a operační systém Android poskytují flexibilní platformu pro vaše RFID aplikace. Tento long-range RFID snímač nahrazuje starší řadu MC9190-Z.  

Díky integrované anténě s dlouhým dosahem dokáže zachytit RFID tagy na vzdálenost více než 18,2 m. Vysoce výkonná ASIC technologie zajišťuje mimořádnou citlivost, více než o 25 % vyšší rychlost a o 40 % vyšší přesnost snímání než ostatní zařízení v této třídě. S tímto terminálem dokážete přečíst nejen RFID tagy, ale i 1D a 2D kódy, bez ohledu na jejich stav. Můžete zvolit mezi snímačem se středním nebo dlouhým dosahem snímání, který zachytí kódy ze vzdálenosti od 7,62 cm až po vzdálenost 12,4 m. Terminál je vybaven také lokalizační technologií, která pomocí zvukových a vizuálních signálů usnadňuje pracovníkům najít požadovanou položku.

Na mobilní terminál MC3390R se můžete spolehnout i v náročných podmínkách. Třída krytí IP54 zajišťuje odolnost proti prachu a postříkání vodou. Dotykový panel Corning Gorilla Glass poskytuje maximální odolnost proti poškrábání či rozbití. Zároveň tento terminál vydrží pády z výšky až 1,5 m na beton. Tento RFID snímač nejlépe využíjí pracovníci distribučních center, skladů a výrobních závodů. 

Mobilní terminál MC3390R má rozměry 164 mm x 96 mm x 271 mm a provozní teplotu od -20 °C do 50 °C.

Vysokokapacitní vyměnitelná baterie PowerPrecision+ vydrží déle než 5 hodin běžného používání, což je téměř o 35% delší životnost, než konkurenční zařízení a díky ohromnému výkonu a paměti, MC3390R nabízí nejlepší řešení pro nejnáročnější aplikace. Stáhněte si kompletní technickou specifikaci zde ->  mc3390r-specification-sheet-en-us.pdf PDF icon mc3390r-specification-sheet-en-us.pdf

Snímač Zebra MC3390R je vhodný pro použití zejména:
mc3390rfid

1. dodavatelský řetězec, doprava a logistika 

  • cross-docking
  • sledování a umístění položek / zboží

2. skladování

  • evidence a řízení zásob
  • automatické doplňování zboží
  • příjem zboží
  • sledování a umístění zboží / položek
  • evidence a plnění objednávek

3. výroba

  • evidence dílů a hotových výrobků
  • WIP

 

Technická specifikace výrobce zde -> mc3390r-specification-sheet-en-us.pdf PDF icon mc3390r-specification-sheet-en-us.pdf

mc3390rfid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Související odkazy:

Pro poptávku tohoto mobilního terminálu Zebra MC3390R nás kontaktujte prostřednictvím formuláře vlevo.