odvětví - výroba - kodys

Výroba

Řešení pro výrobní průmysl

Pomáháme výrobním podnikům uspět tím, že je propojíme s informační inteligencí v reálném čase, kterou potřebují, aby ušetřili drahocenný čas, odstranili výrobní vady a pracovali bezpečněji s maximálním nasazením.

ikona

Přes 30 zkušeností s výrobními procesy

optimalizace

Řešení pro sledování & zpětnou dosledovatelnost

čárový kód

Řešení pro automatizaci výrobních procesů

servis

Návrh realizace a servisní péče

tym

Profesionální poradenství s přidanou hodnotou

řízení

Evidence a správa aktiv ve výrobě

Dokonalá kontrola a bezchybné sledování vašich výrobků na výrobní lince

výroba - kodys

 

Najděte, identifikujte a vyhodnoťte kritická data vašich výrobků v reálném čase

Pokud chtějí výrobní společnosti uspět na současném světovém trhu, potřebují vyšší kvalitu, kratší výrobní cyklus a vyšší míru flexibility. A to vše při splnění zákonných požadavků. To je důvod proč vám naše řešení umožní vidět více, vědět více, ale hlavně udělat více proto, abyste se stali agilnějšími, optimalizovali výrobu a překonali změny na trhu.

Zvyšte svou produktivitu v celém výrobním závodě využitím chytrých řešení pro sběr dat pomocí automatizované identifikace a prediktivní analýzy. Získejte přístup k softwarovým nástrojům, které sjednocují a koordinují jednotlivé procesy. Naše ověřené technologie poskytují agilitu, kterou potřebujete, abyste mohli konkurovat na současném trhu nyní i v budoucnosti.

Uplatnění v těchto případech nachází například plně automatizované stacionární i mobilní snímací body, etiketovací zařízení, mobilní terminály pro sběr dat a samozřejmě i komponenty pro síťové propojení všech pracovišť. Samotné řešení sledování výroby je vždy tvořeno na základě podrobné analýzy požadavků a potřeb zákazníka. Architektura systému se skládá z hardwarových komponentů (například tiskárny etiket nebo RFID čipů a snímače čárových kódů) a softwaru, který dokáže sbírat data a vyhodnocovat je.

Neriskujte. Vyberte si komplexní řešení od nás

Díky našim více než 30letým zkušenostem ve zpracovatelském průmyslu se můžete s důvěrou spolehnout na celé portfolio našich technologických řešení pro výrobní společnosti. Zefektivněte své výrobní procesy a zajistěte si tak status osvědčeného partnera. Neriskujte. Vyberte si komplexní řešení od nás. Jsme partner se obrovskými zkušenostmi s řízením dodavatelského řetězce u nás i Střední Evropě. 

Jsme integrátor řešení – vybíráme a implementujeme hardware a software pro maximalizaci produktivity vašeho systému. Instalujeme, testujeme a následně zastřešujeme komplexní servisní ochranou. Pro vás je to jedno telefonní číslo v případě jakéhokoliv problému. 

pick by voice
Případová studie Siemens

Vychystávání zboží pomocí hlasu a dodávka mobilních zařízení

Získejte dokonalý přehled o všech operacích v reálném čase výběrem našich řešení

Kontaktujte nás

Zjistíme vaše potřeby a poradíme ideální řešení vhodné pro váš byznys.

+420 233 097 911 info@kodys.cz

Vyplňte poptávkový formulář