Nové mobilní dotykové terminály TC52/TC57 a TC72/TC77 jsou tady

Mobilní terminály Zebra TC52/TC57/TC72/TC77

Zebra TC52

Odolný smartphone určený pro váš sklad

Mobilní terminál Zebra TC52 s dotykovou obrazovkou, operačním systémem Android vychází ze svého úspěšného předchůdce TC51 a přináší novou platformu, nové možnosti a špičkovou technologii, včetně nejlepšího výkonu bezdrátové sítě WiFi. Nyní pracovníci maloobchodních prodejen získávají veškeré schopnosti, potřebné pro dosažení maximální produktivity, vyššího personálního zabezpečení a poskytnutí co nejkvalitnější péči o své zákazníky. Správa tohoto zařízení je jednodušší než kdy předtím. 

Průmyslové použití:

zebra tc52

 • Maloobchod
 • Logistika
 • Sklady

Zebra TC57

Jednoznačně skvělá volba pro pracovníky v terénu

Robustní mobilní terminál TC57 s dotykovou obrazovkou také vychází ze svého velmi úspěšného předchozího modelu TC56. Je postavený na nové platformě a nabízí nové možnosti, které přinášejí dokonalý mobilní terminál určený zejména pro pracovníky v terénu. Nyní vaši zaměstnanci získávají veškeré schopnosti potřebné pro dosažení maximální produktivity, vyššího zabezpečení a poskytnutí nejvyšší úrovně péče zákazníkům. Dokonalá flexibilita sítě nabízí nejrychlejší internetové spojení pracovníkům z celého světa a také správa tohoto terminálu je jednodušší než kdy předtím. 

zebra tc57

Průmyslové použití:

 • Přeprava
 • Práce v terénu
 • Lokalizační služby

Pro více informací o těchto mobilních terminálech TC52/TC57 s dotykovou obrazovkou navštivte naši produktovou stránku.

 

Zebra TC72

Ultra-robustní dotykový terminál pro maximální produktivitu

Mobilní terminál Zebra TC52 vychází ze svého úspěšného předchůdce TC70 a přináší novou platformu, nové možnosti a špičkovou technologii, včetně nejlepšího měřitelného výkonu pro bezdrátovou síť – WiFi. Nyní pracovníci maloobchodu mají všechnu schopnosti k tomu, aby dosáhli maximální produktivity, efektivnějšího zabezpečení a kvalitnější péče o zákazníky. Navíc správa tohoto zařízení je jednodušší než kdy před tím. 

mobilni terminal zebra tc72 s dotykovou obrazovkou

Průmyslové použití:

 • Maloobchod
 • Výroba
 • Sklad

Zebra TC77

Efektivita s produktivitou jdou v ruku v ruce - maximální zážítek pro práci v terénu

Androidí terminál Zebra TC77 vychází ze své úspěšné série TC75, který vytváří ultra odolné mobilní dotykové zařízení, přinášející zaměstnancům skvělý zážitek, díky jednoduchému a intuitivnímu ovládání, flexibilní mobilní síti a nové platformě, která nabízí zcela nové možnosti pro práci v terénu, než kterékoliv jiné zařízení v této třídě. 

mobilni terminal zebra tc77 s dotykovou obrazovkou

Průmyslové použití:

 • Pracovníci v terénu
 • Technici

 

 

Pro více informací o těchto mobilních terminálech TC72/TC77 s dotykovou obrazovkou navštivte naši produktovou stránku